від 10 березня 2021 р. № 17-к
Київ
Про внесення змін до структури Рівненської обласної державної адміністрації

Відповідно до статей 104, 105, 106, 107 Цивільного кодексу України (зі змінами), статей 5, 6, 11, 39, 41, 42 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» (зі змінами), статті 87 Закону України «Про державну службу» (зі змінами), Закону України «Про реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» (зі змінами), постанов Кабінету Міністрів України від 12 березня 2005 року № 179 «Про упорядкування структури апарату центральних органів виконавчої влади, їх територіальних підрозділів та місцевих державних адміністрацій» (зі змінами), від 25 березня 2014 року № 91 «Деякі питання діяльності місцевих державних адміністрацій» (зі змінами), листів Міністерства охорони здоров’я України від 05 березня 2021 року № 11.3-14/7202/2-21, Державної служби України з надзвичайних ситуацій від 05 березня 2021 року № 01-3388/161-1, з метою удосконалення та оптимізації структури Рівненської обласної державної адміністрації:

1. Припинити юридичні особи публічного права – управління охорони здоров’я Рівненської обласної державної адміністрації (код ЄДРПОУ 02013136) та управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Рівненської обласної державної адміністрації (код ЄДРПОУ 14373130), у зв’язку з реорганізацією шляхом злиття в департамент цивільного захисту та охорони здоров’я населення Рівненської обласної державної адміністрації.

2. Визначити департамент цивільного захисту та охорони здоров’я населення Рівненської обласної державної адміністрації правонаступником управління охорони здоров’я Рівненської обласної державної адміністрації та управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Рівненської обласної державної адміністрації.

3. Утворити комісію з припинення юридичної особи публічного права - управління охорони здоров’я Рівненської обласної державної адміністрації, у складі згідно з додатком 1.

4. Утворити комісію з припинення юридичної особи публічного права -  управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Рівненської обласної державної адміністрації, у складі згідно з додатком 2.

5. Головам зазначених вище комісій  з припинення юридичних осіб публічного права:

1) протягом трьох робочих днів з дня видання цього розпорядження письмово повідомити орган, що здійснює державну реєстрацію, про прийняте рішення щодо припинення відповідної юридичної особи та подати необхідні документи для внесення інформації до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань;

2) забезпечити здійснення усіх організаційно-правових заходів, пов’язаних з припиненням юридичних осіб публічного права, у встановленому порядку;

3) подати у встановленому порядку на затвердження передавальні акти.

6. Встановити строк заявлення кредиторами своїх вимог протягом двох місяців з дня оприлюднення повідомлення про рішення  щодо припинення юридичних осіб на сайті Міністерства юстиції.

7. Внести зміни у додаток 2 до розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 13 листопада 2012 року № 156-к «Про впорядкування структури Рівненської обласної державної адміністрації» (зі змінами), виклавши його в новій редакції, що додається.

8. Внести зміни у додаток 1 до розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 31 грудня 2020 року № 138-к «Про затвердження граничної чисельності працівників апарату обласної державної адміністрації, її структурних підрозділів та районних державних адміністрацій», виклавши його в новій редакції, що додається.

9. Начальнику управління охорони здоров’я Рівненської обласної державної адміністрації Вівсяннику Олегу попередити працівників управління про наступне звільнення у зв’язку з реорганізацією та забезпечити дотримання вимог чинного законодавства.

10. Начальнику управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Рівненської обласної державної адміністрації Симонюку Віктору попередити  працівників управління про наступне звільнення у зв’язку з реорганізацією та забезпечити дотримання вимог чинного законодавства.

11. Начальнику відділу роботи з персоналом апарату Рівненської обласної державної  адміністрації Бриковець Руслані попередити начальника управління охорони здоров’я Рівненської обласної державної адміністрації  Вівсянника Олега та начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Рівненської обласної державної адміністрації Симонюка Віктора,  посади яких скорочуються у зв’язку з реорганізацією, про наступне звільнення (додаток 3).

12. Виконуючому обов’язки директора департаменту цивільного захисту та охорони здоров’я населення Рівненської обласної державної адміністрації Вівсяннику Олегу, голові комісії з припинення управління охорони здоров’я Рівненської обласної державної адміністрації Вівсяннику Олегу, голові комісії з припинення управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Рівненської обласної державної адміністрації Демидову Віталію внести пропозиції щодо перерозподілу видатків на утримання цих структурних підрозділів Рівненської обласної державної адміністрації.

13. Директору департаменту фінансів Рівненської обласної державної адміністрації Біляк Лідії з урахуванням пропозицій структурних підрозділів, зазначених у пункті 12 цього розпорядження, внести відповідні зміни до видатків на утримання структурних підрозділів Рівненської обласної державної адміністрації та видатків головних розпорядників коштів обласного бюджету.

14. Виконуючому обов’язки директора департаменту цивільного захисту та охорони здоров’я населення Рівненської обласної державної адміністрації Вівсяннику Олегу розробити штатний розпис у межах граничної чисельності працівників департаменту, визначеної у додатку 1 до розпорядження голови облдержадміністрації від 31 грудня 2020 року № 138-к (у редакції цього розпорядження), та подати його на затвердження голові облдержадміністрації.

15. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Сергія Подоліна.Голова адміністрації                                         Віталій КОВАЛЬ

r17-kdod1.docx

r17-kdod2.docx

r17-kdod3.docx

r17-kdod4.docx


Дата оприлюднення: 16 березня 2021 рокуOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux