Розпорядження голови облдержадміністрації від 26 травня 2021 року № 401

Про внесення зміни до розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 11 березня 2021 року № 151

Зареєстроване у Західному міжрегіональному управлінні

Міністерства юстиції (м. Львів), 04.06.2021 року за № 34/2247


Відповідно до статей 22, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з метою приведення розпорядженням голови Рівненської обласної державної адміністрації від 11 березня 2021 року № 151 «Про затвердження Положення про обласні премії  молодим ученим за заслуги та досягнення в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок», зареєстрованого в Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Львів) 19 березня 2021 року за № 14/2227 у відповідність до актів законодавства 

З О Б О В ’ Я З У Ю:  

1. Внести до Положення про обласні премії  молодим ученим за заслуги та досягнення в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок (далі – Положення), затвердженого розпорядженням голови Рівненської обласної державної адміністрації від 11 березня 2021 року № 151, зареєстрованого в Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Львів) 19 березня 2021 року за № 14/2227, таку зміну:

у абзаці четвертому пункту 4 Положення слово «облдержадміністрації» замінити словами «обласної державної адміністрації».

2. Юридичний відділ апарату Рівненської обласної державної адміністрації в установленому порядку забезпечити подання цього розпорядження на державну реєстрацію до Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів).

3. Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Рівненської обласної державної  адміністрації забезпечити опублікування цього розпорядження в установленому порядку.

4. Розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Рівненської обласної державної  адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.В.о. голови адміністрації                                                       Ігор ТИМОШЕНКО

Дата оприлюднення: 11 червня 2021 року


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux