Положення про премії для громадян України, які зробили вагомий внесок в розвиток національно-патріотичного виховання у Рівненській області

Затверджено Рішенням Рівненської обласної ради від 12 листопада 2021 року № 342

1.Положення визначає заходи морального та матеріального заохочення для громадян України, які зробили вагомий внесок в розвиток національно-патріотичного виховання у Рівненській області, основні завдання та повноваження комісії з призначення премій для громадян України, які зробили вагомий внесок в розвиток національно-патріотичного виховання у Рівненській області (далі – комісія з призначення премій).

2. Премії для громадян України, які зробили вагомий внесок в розвиток національно-патріотичного виховання у Рівненській області (далі – премія) призначаються із врахуванням таких критеріїв та пріоритетів:

кількість реалізованих проєктів, кампаній, заходів у Рівненській області;

високий рівень залучення громадян до реалізації проєктів, кампаній, заходів у Рівненській області.

формування української національної громадянської ідентичності – здійснення заходів, спрямованих на впровадження та утвердження суспільно-державних (національних) цінностей (самобутність, воля, соборність, гідність), розвитку національної громадянської ідентичності населення України;

військово-патріотичне виховання – здійснення заходів, спрямованих на формування у громадян готовності до захисту України, громадського сприяння безпеці та обороні України та підвищення престижу військової і спеціальної державної служби, вшанування пам’яті захисників України;

формування науково-методологічних і методичних засад національно-патріотичного виховання – здійснення заходів, спрямованих на розвиток цілісної загальнодержавної політики національно-патріотичного виховання;

підтримка та співпраця органів державної влади та органів місцевого самоврядування з інститутами громадянського суспільства щодо національно-патріотичного виховання.

3. Комісія з призначення премій утворюється спільним розпорядженням голів Рівненської обласної державної адміністрації та Рівненської обласної ради. Комісію очолюють співголови: заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень та заступник голови Рівненської обласної ради. До складу Комісії обов’язково залучаються представники департаменту освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації, управління культури і туризму Рівненської обласної державної адміністрації, департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту Рівненської обласної державної адміністрації, департаменту цифрової трансформації та суспільних комунікацій Рівненської обласної державної адміністрації, голова постійної комісії обласної ради з питань гуманітарної політики. Також можуть залучатися представники Рівненської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України, педагогічні та науково-педагогічні працівники закладів освіти, Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Рівненській обласній державній адміністрації, депутати обласної ради та інші.

 Члени комісії беруть участь у її роботі на громадських засадах. Періодичність проведення засідань комісії з призначення премій визначається співголовами.

 4. Організація роботи комісії.

 Секретар комісії з призначення премій затверджується спільним розпорядженням голів обласної ради та обласної державної адміністрації з числа членів комісії.

 Секретар комісії з призначення премій:

 здійснює організаційне забезпечення засідань комісії з призначення премій;

 готує матеріали, що подаються до комісії з призначення премій для розгляду на засіданнях;

 інформує членів комісії з призначення премій про дату, місце та час проведення засідання;

 забезпечує ведення й оформлення протоколів засідань комісії з призначення премій.

 5. Матеріали, що подаються на розгляд комісії з призначення премій, інформація про дату, час і місце проведення та порядок денний засідання доводяться до відома її членів секретарем комісії за п’ять календарних днів до дня його проведення.

 6. Засідання комісії з призначення премій є правомочним, якщо на ньому присутні більше двох третин складу комісії.

 7. Рішення комісії з призначення премій приймається більшістю голосів членів комісії, присутніх на засіданні. За результатами засідання комісії протягом трьох робочих днів складається протокол, який підписується співголовами.

 8. Член комісії, не згодний з прийнятим рішенням, може письмово висловити окрему думку з відповідного питання, яка додається до протоколу засідання.

 9. Премія призначається та виплачується згідно з наказом департаменту освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації на підставі рішення комісії.

 10. Особам, яким призначено премію, присвоюється звання лауреата премії за вагомий внесок у розвиток національно-патріотичного виховання у Рівненській області.

 11. Щороку присуджується 5 премій у розмірі 10 тисяч гривень в межах коштів виділених на Обласну цільову соціальну програму національно-патріотичного виховання у Рівненській області одній особі кожна, але не частіше ніж один раз на п’ять років.

 12. Подання кандидатур на отримання премії здійснюється органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, організаціями, закладами та установами різних форм власності, громадськими об’єднаннями.

 13. Пропозиції щодо претендентів на отримання премії приймаються комісією щороку до 01 жовтня. До комісії подаються наступні документи:

 лист-клопотання;

 характеристика претендента із зазначенням конкретних досягнень у сфері національного-патріотичного виховання;

 копія паспорта громадянина України;

 реєстраційний номер облікової картки платника податків;

 згода на обробку персональних даних.

 14. Для широкого ознайомлення громадськості з претендентами на присудження премій відповідна інформація розміщується на офіційних веб-сайтах Рівненської обласної державної адміністрації, Рівненської обласної ради та департаменту освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації, публікується в регіональних засобах масової інформації.

 15. Виплата премій здійснюється за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на Обласну цільову соціальну програму національно-патріотичного виховання у Рівненській області на відповідні роки.

 


 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux