Звіт за результатами публічного громадського обговорення проєкту розпорядження голови обласної державної адміністрації

«Про зміни до Програми розвитку та підтримки Рівненського обласного виробничого комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства «Рівнеоблводоканал» на 2019 - 2026 роки»

1. Найменування органу виконавчої влади, який проводив обговорення:

Департамент житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності Рівненської обласної державної адміністрації.

2. Зміст питання або назва проекту акту, що виносилися на обговорення:

Проєкт розпорядження голови облдержадміністрації «Про зміни до Програми розвитку та підтримки Рівненського обласного виробничого комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства «Рівнеоблводоканал» на 2019 - 2026 роки».

Публічне громадське обговорення проводилось шляхом електронних консультацій.

Інформаційне повідомлення та матеріали було розміщено на офіційному веб-сайті облдержадміністрації у рубриці «Електронні консультації з громадськістю» (https://www.rv.gov.ua/programa-rozvitku-ta-pidtrimki-rivnenskogo-oblasnogo-virobnichogo-komunalnogo-pidpriyemstva-vodoprovidno-kanalizacijnogo-gospodarstva-rivneoblvodokanal-na-2019-2026-roki-proekt?v=5fd86d13b5e9f)

3. Інформація про осіб, що взяли участь в обговоренні:

Інститути громадянського суспільства, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, мешканці області.

4. Інформація про пропозиції, що надійшли до департаменту економічного розвитку і торгівлі Рівненської облдержадміністрації за результатами обговорення:

Пропозиції до проєкту розпорядження не надходили.

5. Інформація про врахування пропозицій та зауважень громадськості з обов’язковим обґрунтуванням прийнятого рішення та причин неврахування пропозицій та зауважень:

Пропозиції та зауваження до проєкту розпорядження не надходили.

6. Інформація про рішення, прийняті за результатами обговорення:

Проєкт розпорядження голови обласної державної адміністрації «Про зміни до Програми розвитку та підтримки Рівненського обласного виробничого комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства «Рівнеоблводоканал» на 2019 - 2026 роки» в установленому порядку подано голові облдержадміністрації та подано в установленому порядку на розгляд Рівненській обласній раді.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux