Переможці олімпіади |
|
|
||||
9-й клас |
|
|||||
ПІБ учня |
Назва навчального закладу |
Місце |
ПІБ вчителя |
|
||
Кожевніков Антоній Олександрович |
Радивилівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2-ліцей" імені П. Г. Стрижака Радивилівської міської ради |
1 |
Вознюк Сергій Мефодійович |
|
||
Козаченко Максим Олегович |
Рокитнівський навчально-виховний комплекс "Школа І ступеня-гімназія" Рокитнівської районної ради |
1 |
Золотов Володимир Павлович |
|
||
Гірняк Олександр Валерійович |
Уїздецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Острожецької сільської ради Млинівського району |
2 |
Циганюк Леонід Аркадійович |
|
||
Мордас Олександр Русланович |
Великожолудський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа I-IIІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Володимирецької районної ради Рівненської області |
2 |
Якимчук Юрій Сильвестрович |
|
||
Крутій Владислав Володимирович |
Комунальний заклад «Бугринський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-агротехнічний ліцей» Бугринської сільської ради Гощанського району |
2 |
Крутій Володимир Анатолійович |
|
||
Корнієвський Іван Леонідович |
Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради |
2 |
Захарчук Олександр Петрович |
|
||
Шерстюк Максим Олександрович |
Сарненський навчально-виховний комплекс "Школа - колегіум" ім. Т.Г.Шевченка Сарненської районної ради |
3 |
Аврамишин Анатолій Олександрович |
|
||
Ящук Володимир Віталійович |
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Рівненської міської ради |
3 |
Кроль Олег Олександрович |
|
||
Бокієв Володимир Володимирович |
Опорний заклад Балашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Березнівськоїрайоної ради |
3 |
Журавель Микола Андрійович |
|
||
Шевчук Віталій Русланович |
Курозванівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Гощанської районної ради |
3 |
Клубук Іван Васильович |
|
||
Апончук Олег Русланович |
Вараська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Вараської міської ради |
3 |
Проневич Віталій Миколайович |
|
||
11-й клас |
|
|
|
|
||
Кибукевич Дмитро Федорович |
Рокитнівський навчально-виховний комплекс "Школа І ступеня-гімназія" Рокитнівської районної ради |
1 |
Золотов Володимир Павлович |
|
||
Новак Юрій Андрійович |
Рівненський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей» № 19 Рівненської міської ради |
1 |
Остроголов Юрій Пилипович |
|
||
Перета Андрій Богданович |
Повчанський ліцей Повчанської сільської ради Дубенського району |
2 |
Шнирук Вікторія Михайлівна |
|
||
Фурманець Назар Степанович |
Млинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Млинівської селищної ради |
2 |
Варійчук Микола Васильович |
|
||
Усік Руслан Андрійович |
Квасилівський навчально-виховний комплекс “школа-ліцей” Рівненської районної ради |
2 |
Момоток Юрій Володимирович |
|
||
Петролюк Дмитро Сергійович |
Радивилівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1-гімназія" Радивилівської міської ради |
2 |
Коханець Володимир Анатолійович |
|
||
Горбатюк Максим Васильович |
Навчально-виховний комплекс "Сіянцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок" Острозької районної ради |
3 |
Ковальчук Іван Костянтинович |
|
||
Стрельчук Ярослав Вікторович |
Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради |
3 |
Захарчук Олександр Петрович |
|
||
Чорний Микола Сергійович |
Тучинська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Гощанської районної ради |
3 |
Галайчук Михайло Михайлович |
|
||
Мордас Павло Анатолійович |
Великожолудський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа I-IIІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Володимирецької районної ради Рівненської області |
3 |
Якимчук Юрій Сильвестрович |
|
||
Хрящевський Віталій Вікторович |
Великовербченська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кричильської сільської ради Сарненського району |
3 |
Оласюк Сергій Миколайович, Климець Іван Миколайович |
|
||
Заєць Ілля Олегович |
Мащанський ліцей Малолюбашанської сільської ради Костопільського району |
3 |
Васевич Руслан Володимирович |
|
||
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
|
|||
|
|||
Переможниціолімпіади |
|
|
|
9-й клас |
|
|
|
ПІБ учня |
Назва навчального закладу |
Місце |
ПІБ вчителя |
РабецьВеронікаДмитрівна |
Костопільськазагальноосвітня школа - комплекс І–ІІІ ступенів № 6 Костопільськоїрайонної ради |
1 |
СтєшинаНаталіяІгорівна |
Красько ВікторіяВікторівна |
Орв’яницькийнавчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів - дошкільнийнавчальний заклад" Дубровицькоїрайонної ради |
1 |
БуткевичОленаІванівна |
Чикалюк Мирослава Володимирівна |
Опорний заклад Соснівськийнавчально-виховний комплекс "Гімназія - загальноосвітня школа І ступеня" Березнівськоїрайонної ради |
2 |
Ворожбит Галина Анатоліївна |
Юшко Мирослава Сергіївна |
Здовбицьказагальноосвітня школа І–ІІІ ступенівЗдолбунівськоїрайонної ради |
2 |
Юшко СвітланаПетрівна |
ЛозянОленаПавлівна |
Рокитнівськийнавчально-виховний комплекс "Школа І ступеня-гімназія" Рокитнівськоїрайонної ради |
2 |
ТітОленаПетрівна |
Ковальчук МаріяОлександрівна |
ВолодимирецькийрайоннийколегіумВолодимирецькоїрайонної ради |
3 |
Вакуліч Людмила Іванівна |
Кравчук ІннаСергіївна |
Рівненськазагальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 9 |
3 |
Савчук Лариса Василівна |
Большая АлінаОлександрівна |
Володимирецьказагальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 1 Володимирецькоїрайонної ради |
3 |
Картава Оксана Віталіївна |
Притула Христина Святославівна |
Радивилівськийнавчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 2-ліцей" іменіП.Г. СтрижакаРадивилівськоїміської ради |
3 |
Кіщун Галина Миколаївна |
БерезюкСоломіяВіталіївна |
Опорний заклад ДемидівськийліцейДемидівськоїселищної ради Демидівського району |
3 |
Новосад Людмила Костянтинівна |
Петрусь АнастасіяОлександрівна |
Корецьказагальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 1 Корецькоїміської ради |
3 |
Коробка Людмила Анатоліївна |
11-й клас |
|
|
|
Ковальчук Катерина Олександрівна |
ВолодимирецькийрайоннийколегіумВолодимирецькоїрайонної ради |
1 |
Вакуліч Людмила Іванівна |
КирильчукДаринаМихайлівна |
Костопільськазагальноосвітня школа-комплекс І–ІІІ ступенів № 6 Костопільськоїрайонної ради |
1 |
СтєшинаНаталіяІгорівна |
БерташАнастасіяСергіївна |
Рокитнівськийнавчально-виховний комплекс "Школа І ступеня-гімназія" Рокитнівськоїрайонної ради |
2 |
ТітОленаПетрівна |
Котик ЮліяАнатоліївна |
Березнівськийнавчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей з професійнимнавчанням" Березнівськоїрайонної ради |
2 |
Дімітрієва Галина Петрівна |
Шилан Валентина Юріївна |
Здолбунівськазагальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 6 Здолбунівськоїрайонної ради |
2 |
Шевчук ВітаПетрівна |
КрестинськаНаталіяВасилівна |
Рівненськазагальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 18 Рівненськоїміської ради |
3 |
ЖуковськаНаталіяЮріївна |
Горчак Анна Олександрівна |
Здолбунівськазагальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 4 Здолбунівськоїрайонної ради |
3 |
Гаврилюк Оксана Володимирівна |
РоманикВікторіяОлександрівна |
Квасилівськийнавчально-виховний комплекс "школа-ліцей" Рівненськоїрайонної ради |
3 |
Тирак Оксана Борисівна |
Бондарчук СвітланаАндріївна |
Білашівськийнавчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів, дошкільнийнавчальний заклад Здолбунівськоїрайонної ради |
3 |
МачелюкСвітланаВалеріївна |