Переможці олімпіади

   

 

Переможці олімпіади



9-й клас


ПІБ учня

Назва навчального закладу

Місце

ПІБ вчителя


Кожевніков Антоній Олександрович

Радивилівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2-ліцей" імені П. Г. Стрижака Радивилівської міської ради

1

Вознюк Сергій Мефодійович


Козаченко Максим Олегович

Рокитнівський навчально-виховний комплекс "Школа І ступеня-гімназія" Рокитнівської районної ради

1

Золотов Володимир Павлович


Гірняк Олександр Валерійович

Уїздецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Острожецької сільської ради Млинівського району

2

Циганюк Леонід Аркадійович


Мордас Олександр Русланович

Великожолудський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа I-IIІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Володимирецької районної ради Рівненської області

2

Якимчук Юрій Сильвестрович


Крутій Владислав Володимирович

Комунальний заклад «Бугринський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-агротехнічний ліцей» Бугринської сільської ради Гощанського району

2

Крутій Володимир Анатолійович


Корнієвський Іван Леонідович

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради

2

Захарчук Олександр Петрович


Шерстюк Максим Олександрович

Сарненський навчально-виховний комплекс "Школа - колегіум" ім. Т.Г.Шевченка Сарненської районної ради

3

Аврамишин Анатолій Олександрович


Ящук Володимир Віталійович

Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Рівненської міської ради

3

Кроль Олег Олександрович


Бокієв Володимир Володимирович

Опорний заклад Балашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Березнівськоїрайоної ради

3

Журавель Микола Андрійович


Шевчук Віталій Русланович

Курозванівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Гощанської районної ради

3

Клубук Іван Васильович


Апончук Олег Русланович

Вараська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Вараської міської ради

3

Проневич Віталій Миколайович


11-й клас





Кибукевич Дмитро Федорович

Рокитнівський навчально-виховний комплекс "Школа І ступеня-гімназія" Рокитнівської районної ради

1

Золотов Володимир Павлович


Новак Юрій Андрійович

Рівненський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей» № 19 Рівненської міської ради

1

Остроголов Юрій Пилипович


Перета Андрій Богданович

Повчанський ліцей Повчанської сільської ради Дубенського району

2

Шнирук Вікторія Михайлівна


Фурманець Назар Степанович

Млинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Млинівської селищної ради

2

Варійчук Микола Васильович


Усік Руслан Андрійович

Квасилівський навчально-виховний комплекс “школа-ліцей” Рівненської районної ради

2

Момоток Юрій Володимирович


Петролюк Дмитро Сергійович

Радивилівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1-гімназія" Радивилівської міської ради

2

Коханець Володимир Анатолійович


Горбатюк Максим Васильович

Навчально-виховний комплекс "Сіянцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок" Острозької районної ради

3

Ковальчук Іван Костянтинович


Стрельчук Ярослав Вікторович

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради

3

Захарчук Олександр Петрович


Чорний Микола Сергійович

Тучинська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Гощанської районної ради

3

Галайчук Михайло Михайлович


Мордас Павло Анатолійович

Великожолудський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа I-IIІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Володимирецької районної ради Рівненської області

3

Якимчук Юрій Сильвестрович


Хрящевський Віталій Вікторович

Великовербченська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кричильської сільської ради Сарненського району

3

Оласюк Сергій Миколайович, Климець Іван Миколайович


Заєць Ілля Олегович

Мащанський ліцей Малолюбашанської сільської ради Костопільського району

3

Васевич Руслан Володимирович












Переможниціолімпіади



9-й клас



ПІБ учня

Назва навчального закладу

Місце

ПІБ вчителя

РабецьВеронікаДмитрівна

Костопільськазагальноосвітня школа - комплекс І–ІІІ ступенів № 6 Костопільськоїрайонної ради

1

СтєшинаНаталіяІгорівна

Красько ВікторіяВікторівна

Орв’яницькийнавчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів - дошкільнийнавчальний заклад" Дубровицькоїрайонної ради

1

БуткевичОленаІванівна

Чикалюк Мирослава Володимирівна

Опорний заклад Соснівськийнавчально-виховний комплекс "Гімназія - загальноосвітня школа І ступеня" Березнівськоїрайонної ради

2

Ворожбит Галина Анатоліївна

Юшко Мирослава Сергіївна

Здовбицьказагальноосвітня школа І–ІІІ ступенівЗдолбунівськоїрайонної ради

2

Юшко СвітланаПетрівна

ЛозянОленаПавлівна

Рокитнівськийнавчально-виховний комплекс "Школа І ступеня-гімназія" Рокитнівськоїрайонної ради

2

ТітОленаПетрівна

Ковальчук МаріяОлександрівна

ВолодимирецькийрайоннийколегіумВолодимирецькоїрайонної ради

3

Вакуліч Людмила Іванівна

Кравчук ІннаСергіївна

Рівненськазагальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 9

3

Савчук Лариса Василівна

Большая АлінаОлександрівна

Володимирецьказагальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 1 Володимирецькоїрайонної ради

3

Картава Оксана Віталіївна

Притула Христина Святославівна

Радивилівськийнавчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 2-ліцей" іменіП.Г. СтрижакаРадивилівськоїміської ради

3

Кіщун Галина Миколаївна

БерезюкСоломіяВіталіївна

Опорний заклад ДемидівськийліцейДемидівськоїселищної ради Демидівського району

3

Новосад Людмила Костянтинівна

Петрусь АнастасіяОлександрівна

Корецьказагальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 1 Корецькоїміської ради

3

Коробка Людмила Анатоліївна

11-й клас




Ковальчук Катерина Олександрівна

ВолодимирецькийрайоннийколегіумВолодимирецькоїрайонної ради

1

Вакуліч Людмила Іванівна

КирильчукДаринаМихайлівна

Костопільськазагальноосвітня школа-комплекс І–ІІІ ступенів № 6 Костопільськоїрайонної ради

1

СтєшинаНаталіяІгорівна

БерташАнастасіяСергіївна

Рокитнівськийнавчально-виховний комплекс "Школа І ступеня-гімназія" Рокитнівськоїрайонної ради

2

ТітОленаПетрівна

Котик ЮліяАнатоліївна

Березнівськийнавчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей з професійнимнавчанням" Березнівськоїрайонної ради

2

Дімітрієва Галина Петрівна

Шилан Валентина Юріївна

Здолбунівськазагальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 6 Здолбунівськоїрайонної ради

2

Шевчук ВітаПетрівна

КрестинськаНаталіяВасилівна

Рівненськазагальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 18 Рівненськоїміської ради

3

ЖуковськаНаталіяЮріївна

Горчак Анна Олександрівна

Здолбунівськазагальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 4 Здолбунівськоїрайонної ради

3

Гаврилюк Оксана Володимирівна

РоманикВікторіяОлександрівна

Квасилівськийнавчально-виховний комплекс "школа-ліцей" Рівненськоїрайонної ради

3

Тирак Оксана Борисівна

Бондарчук СвітланаАндріївна

Білашівськийнавчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів, дошкільнийнавчальний заклад Здолбунівськоїрайонної ради

3

МачелюкСвітланаВалеріївна