«Всеукраїнський громадський бюджет» Рівненської області

 це інноваційна програма, яка є інструментом участі жителів Рівненської області, наукових установ та громадських організацій, що здійснюють діяльність в межах Рівненської області у розподілі частки державного фінансування шляхом подання проєктів та проведення відкритого громадського електронного голосування за обрані проєкти.

Реалізація проектів-переможців фінансуватиметься за кошти державного фонду регіонального розвитку. На фінансування проєктів - переможців «Всеукраїнського громадського бюджету» у Рівненській області на 2020 рік передбачено 2 635,00 тис. грн.

Ініціатор проєкту – громадянин України віком від 18 років, який зареєстрований на території Рівненської області, заявники проєкту, наукові установи та громадські організації, які здійснюють діяльність у межах Рівненської області.

Заявники проєкту - місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, Установа «Агенція регіонального розвитку Рівненської області» (за винятком проєктів нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту).

Ініціатору проєкту необхідно пройти реєстрацію на онлайн-платформі реалізації конкурсу «Всеукраїнський громадський бюджет» у Рівненській області та надати свою згоду на обробку персональних даних (у тому числі, але не обмежуючись) шляхом збирання, зберігання, використання і поширення (включаючи транскордонну передачу) та уточнення, а також на передачу цих даних до обласної державної адміністрації.

Необхідний для заповнення бланк згоди користувача доступний на онлайн-платформі реалізації конкурсу «Всеукраїнський громадський бюджет» у Рівненській області, у розділі «Допомога/Бланки до завантаження/Згода користувача».

При підготовці проєкту ініціатор забезпечує його відповідність таким вимогам:

 проєкти ВГБ повинні відповідати пріоритетам, визначеним у Державній стратегії регіонального розвитку, та стратегічним цілям Стратегії розвитку Рівненської області відповідно до плану заходів з її реалізації, затвердженого в установленому законодавством порядку;
співфінансування з місцевих бюджетів на рівні не менше 10 відсотків;
реалізація проєкту планується на території України в межах Рівненської області;

завершення реалізації проєкту у поточному році;

загальна кошторисна вартість проєктів будівництва (нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт) повинна становити понад 5000 тис. гривень, для інших проєктів – понад 1000 тис. гривень;

 питання реалізації проєкту знаходиться в межах повноважень органів місцевого самоврядування Рівненської області;

сфера реалізації проєкту має бути публічною;

 для проєктів, ініціатором подання яких є громадяни України віком від 18 років, наукові установи та громадські організації, обов’язковою умовою є отримання позитивного висновку відповідного органу місцевого самоврядування, на території якого планується реалізація такого проєкту, з інформацією щодо його згоди виступати заявником проєкту.

Необхідні для заповнення бланки доступні на онлайн-платформі реалізації конкурсу «Всеукраїнський громадський бюджет» у Рівненській області, у розділі «Допомога/Бланки до завантаження/Додаток 2 «Висновок щодо відповідності проєкту», Додаток 3 «Лист-погодження проєкту».

Не приймаються до розгляду проєкти ВГБ, які:

розраховані тільки на розроблення проєктної чи проєктно-кошторисної документації;

мають незавершений чи фрагментарний характер;

суперечать чинному законодавству України;

 плануються до реалізації на землях або об’єктах приватної форми власності;

передбачають у подальшому передачу у співвласність чи реалізацію іншим особам, недержавним чи некомунальним установам, організаціям;

не відповідають Положенню про ініціювання та подання проєктів «Всеукраїнського громадського бюджету» у Рівненській області і проведення електронного голосування, затвердженому розпорядженням голови облдержадміністрації від 12.08.2020 № 485.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux