Розпорядження голови обласної державної адміністрації - начальника обласної військової адміністрації від 3 березня № 81

Про затвердження критеріїв територіального/галузевого значення, за якими здійснюється визначення підприємств, установ і організацій, які мають важливе значення для регіональної економіки чи задоволення потреб територіальної громади

Зареєстроване у Західному міжрегіональному управлінні

Міністерства юстиції, 09.03.2023 року за № 18/354

 

Відповідно до частини першої статті 6 та частин першої, шостої статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», підпункту 4 пункту 2 Порядку та критеріїв визначення підприємств, установ і організацій, які є критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 січня 2023 року № 76, пункту 3 статті 4 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», Указів Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» та від 24 лютого 2022 року № 68/2022 «Про утворення військових адміністрацій», з метою затвердження критеріїв за якими здійснюватиметься визначення підприємств, організацій і установ, які мають важливе значення для регіональної економіки чи задоволення потреб територіальної громади

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

 1. Затвердити критерії територіального/галузевого значення, за якими здійснюється визначення підприємств, установ і організацій, які мають важливе значення для регіональної економіки чи задоволення потреб територіальної громади, що додаються.

2. Юридичний відділ апарату Рівненської обласної державної адміністрації в установленому порядку забезпечити подання цього розпорядження на державну реєстрацію до Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції.

3. Це розпорядження набирає чинності після державної реєстрації у Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Рівненської обласної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.


Голова обласної державної 

адміністрації – начальник 

обласної військової адміністрації Віталій КОВАЛЬ

r81dod.doc

Дата оприлюднення: 10 березня 2023 року

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux