Регламент конкурсу

Пілотний конкурс «ЗОЛОТА ДІЛЯНКА 2020» 

 

Регламент Конкурсу «Золота Ділянка 2020», 

ініційованого Польською Агенцією Інвестицій і Торгівлі (ПАІТ) 

в рамках проекту  Польської Допомоги задля Розвитку 

«Підвищення конкурентоспроможності українських регіонів та розвиток польсько-українського економічного співробітництва» (далі – Проект)


Мета Конкурсу: 

 

 • Визначення найкращих інвестиційних ділянок в українських регіонах серед учасників, які за параметрами відповідають критеріям, визначеним у додатку № 1 до Регламенту.

 

Очікувана користь для регіону – учасника Конкурсу

Підвищення шансів на залучення іноземного інвестора завдяки:

допомозі експерта агенції ПАІТ у підготовці повної інвестиційної пропозиції для інвестиційних ділянок, які стануть переможцями Конкурсу, в рамках індивідуальних онлайн-консультацій;

промоції ділянок-переможців Агенціями регіонального розвитку під час пропонування інвестиційних ділянок іноземним інвесторам.

 

Принципи проведення Конкурсу

 

 • Оголошення про Конкурс та умови Конкурсу буде розіслано до усіх партнерів Проекту, які виявили бажання участі у Конкурсі, з урахуванням наступного пункту Регламенту.
 • Конкурс «Золота Ділянка 2020» адресований до українських Агенцій регіонального розвитку, обласних державних адміністрацій і місцевих органів влади, які є партнерами Проекту, й  представники яких взяли участь у навчальних заходах в Україні та навчальних візитах до Польщі на тему стандартів обслуговування інвесторів, організованих агенцією ПАІТ в рамках Проекту протягом 2018-2019 р.р., а саме:

Вінницької області;

Житомирської області;

Київської області (у т.ч. м. Біла Церква);

Черкаської області;

Тернопільської області;

Чернігівської області;

Львівської області;

Рівненської області.

Інвестиційні ділянки можуть приймати участь у Конкурсі шляхом надіслання відповідних інвестиційних пропозицій до Агенцій регіонального розвитку та/або обласних державних адміністрацій, відповідних для даного регіону. При цьому в рамках Конкурсу вітається залучення та тісна співпраця представників Агенцій регіонального розвитку зі співробітниками облдержадміністрацій.

Кожен регіон, який висловив бажання участі у Конкурсі, визначає контактну особу, яка буде відповідальною за збір інвестиційних пропозицій свого регіону (це може бути як співробітник Агенції регіонального розвитку, так і облжержадміністрації). Контакти відповідальної особи надсилаються до координатора Проекту, відповідального за реалізацію проекту в Україні (victoria.braga@wp.pl) до 23 березня 2020 року.

Інвестиційні ділянки – учасники Конкурсу повинні мати визначений правовий статус.

До участі у Конкурсі допускаються лише незабудовані ділянки (greenfield), призначені для промислових інвестицій, площею не менш ніж 2 га.

Кількість учасників Конкурсу – інвестиційних ділянок – необмежена.

Участь у Конкурсі є безкоштовною.

Конкурсна комісія обирає переможців серед учасників – одну інвестиційну ділянку з кожної області. За результатами Конкурсу буде обрано 8 переможців (або менше  – в залежності від кількості областей, що прийматимуть участь у Конкурсі).


Конкурсна комісія: 

 • До складу Конкурсної комісії увійдуть:

1 експерт агенції ПАІТ,

1 представник обласної державної адміністрації кожного регіону*,

1 представник Агенції регіонального розвитку кожного регіону*,

 • Участь у роботі комісії є безкоштовною.

* Представники АРР і облдержадміністрації у складі комісії оцінюватимуть та обиратимуть найкращі  інвестиційні пропозиції зі свого регіону. 


Перебіг Конкурсу

Для участі у Конкурсі необхідно надіслати заявку – заповнений українською та/або англійською мовою формуляр, який становить додаток № 2 до даного Регламенту.

Разом з вищезгаданим формуляром (додатком № 2) – для участі у Конкурсі необхідно надіслати:

заповнений додаток № 3 «SiteCheckList» – опис інвестиційної ділянки українською та/або англійською мовою,

коротку інформацію про місцевість відповідно до зразка (додаток № 4) українською та/або англійською мовою,

додаткову інформацію (фотографії, мапи тощо).

Повний комплект документів по інвестиційній ділянці – конкурсну заявку, опис місцевості та додаткові матеріали – необхідно надіслати в електронному вигляді (скан-копії) на електронну адресу визначеного раніше представника облдержадміністрації та/або представника Агенції регіонального розвитку, відповідального за збір та оцінку інвестиційних пропозицій у даному регіоні (з копією на адресу victoria.braga@wp.pl).

Оригінали конкурсних заявок (додаток № 2) необхідно передати членам Конкурсної комісії під час проведення ІІ етапу Конкурсу – аудиту інвестиційних ділянок (якщо дані інвестиційні ділянки пройшли до ІІ етапу Конкурсу та підлягатимуть аудиту – див. ІІ етап).

Термін надіслання заявок для участі Конкурсі – до 9 червня 2020 року.


Робота Конкурсної комісії включає два етапи відбору фіналістів:

І етап –з 16 червня 2020 року до 7 липня 2020 р. відбір кандидатів до ІІ етапу Конкурсу на підставі надісланих матеріалів: описів ділянок, доданих світлин, карт тощо.

Попередній відбір кандидатів з найкращими інвестиційними ділянками певного регіону, їх остаточну перевірку та затвердження  виконують представники обласної влади та / або Агенції регіонального розвитку, відповідальні за збір і оцінку інвестиційних пропозицій у даному регіоні (в разі потреби надається допомога експертаПАІТ). Для участі у ІІ етапі Конкурсу обираються максимум 3 інвестиційні ділянки з одного регіону.


ІІ етап – до 31 липня 2020 р.** – аудит – візит Конкурсної комісії до обраних за результатами І етапу інвестиційних ділянок та визначення серед них 1 переможця із однієї області*** (загальна кількість переможців залежить від кількості регіонів, що приймають участь у Конкурсі).

Під час аудиту ділянок в рамках ІІ етапу Конкурсу додатково оцінюватимуться презентації нерухомості. Принципи та вимоги таких презентацій становлять додаток № 5.

Конкурсна комісія проводитиме аудит інвестиційних ділянок у визначених областях у 3-особовому складі: 2 представника даної області (співробітники Агенції регіонального розвитку та облдержадміністрації) та 1 експерт агенції ПАІТ.

** Термін аудиту може бути змінений в залежності від епідеміологічної ситуації та ситуації з карантинними заходами в Україні та у Польщі. 

*** Комісія залишає за собою право в односторонньому порядку прийняти рішення про відсутність переможця у регіоні, який бере участь у Конкурсі, у випадку невідповідності жодної з інвестиційних ділянок вимогам і критеріям конкурсу та/або невідповідності фактичного стану інвестиційних ділянок, що приймають участь у Конкурсі, попередньо надісланим інвестиційним пропозиціям тощо.


Результати Конкурсу

 

Оголошення результатів Конкурсу відбудеться до 15 серпня 2020 року**. Перелік переможців буде розісланий усім учасникам Конкурсу.

З 1 по 15 вересня 2020 року** у місцевостях-переможцях, які за результатами Конкурсу матимуть найкращі інвестиційні пропозиції, буде організовано захід – симуляцію візиту інвестора за участю експерта ПАІТ.

Нагородження переможців відбудеться під час засідання Керівної Групи Проекту 16-17 вересня 2020 року**. 

 

** Терміни можуть бути змінені в залежності від епідеміологічної ситуації та ситуації з карантинними заходами в Україні та у Польщі. 


Винагорода для переможців Конкурсу «Золота Ділянка 2020»

      Винагородою для переможців Конкурсу «Золота Ділянка 2020»буде:

пам’ятна  статуетка,

сертифікат «Золота Ділянка 2020»,

поїздка до Польщі в рамках навчального візиту, організованого агенцією ПАІТ у 2 половині жовтня 2020 року**, для представників населених пунктів / ОТГ, які мають найкращі інвестиційні ділянки та стали переможцями у Конкурсі.


** Терміни можуть бути змінені в залежності від епідеміологічної ситуації та ситуації з карантинними заходами в Україні та у Польщі. 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux