Розпорядження голови облдержадміністрації від 26 лютого 2021 року № 133

Про внесення змін до розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 05 лютого 2020 року № 38

Зареєстроване у Західному міжрегіональному управлінні

Міністерства юстиції (м. Львів), 17.03.2021 року за № 13/2226


Відповідно до статей 22, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 30 травня 2018 року № 417 «Деякі питання реалізації права осіб на першочергове зарахування до закладів вищої (фахової передвищої) медичної, мистецької та педагогічної освіти за державним (регіональним) замовленням», з метою задоволення потреб сіл, селищ або селищ міського типу у медичних (фармацевтичних), мистецьких і педагогічних кадрах:

ЗОБОВЯЗУЮ:

1. Внести до розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 05 лютого 2020 року № 38 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на укладення угод про відпрацювання не менше трьох років у сільській місцевості або селищі міського типу серед претендентів на першочергове зарахування до закладів вищої медичної і педагогічної освіти за державним (регіональним) замовленням», зареєстрованого в Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Львів) 09 квітня  2020 року за № 24/2134, такі зміни:

1.) у заголовку та пункті 1 розпорядження слова «вищої медичної і педагогічної освіти» замінити словами «вищої (фахової передвищої) медичної, мистецької та педагогічної освіти»;

2.) у преамбулі розпорядження слова «і педагогічних кадрах» замінити словами «, мистецьких та педагогічних кадрах».

2. Внести зміни до Порядку проведення конкурсу на укладення угод про відпрацювання не менше трьох років у сільській місцевості або селищі міського типу серед претендентів на першочергове зарахування до закладів вищої медичної і педагогічної освіти за державним (регіональним) замовленням, затвердженого розпорядженням голови Рівненської обласної державної адміністрації від 05 лютого 2020 року № 38, зареєстрованого в Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Львів) 09 квітня 2020 року за № 24/2134, виклавши його в новій редакції, що додається.

3. Юридичному відділу апарату Рівненської обласної державної адміністрації в установленому порядку забезпечити подання цього розпорядження на державну реєстрацію до Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів).

4. Управлінню інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Рівненської обласної державної адміністрації забезпечити опублікування цього розпорядження в установленому порядку.

5. Розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Рівненської обласної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.


Голова адміністрації                                                                       Віталій КОВАЛЬ

r133dod.docx

Дата оприлюднення: 25 березня 2021 року

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux