Розпорядження голови облдержадміністрації від 30.07.2020 № 451

Про затвердження Розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Рівненська обласна державна адміністрація, та Порядку відшкодування цих витрат

Зареєстроване у Західному міжрегіона-льному управлінні

Міністерства юстиції (м. Львів), 17.08.2020 року за № 55/2165


Відповідно до статей 6, 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статті 21 Закону України "Про доступ до публічної інформації", постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 року № 740 "Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію" (зі змінами):

1. Затвердити Розмір фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Рівненська обласна державна адміністрація, що додається.

2. Затвердити Порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Рівненська обласна державна адміністрація, що додається.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 11 квітня 2013 року № 185 "Про затвердження Розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Рівненська обласна державна адміністрація", зареєстроване в Головному управлінні юстиції у Рівненській області 25 квітня 2013 року за № 30/1089.

4. Юридичному відділу апарату Рівненської обласної державної адміністрації в установленому порядку забезпечити подання цього розпорядження на державну реєстрацію до Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів).

5. Управлінню інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Рівненської обласної державної адміністрації забезпечити опублікування розпорядження в установленому порядку.

6. Розпорядження набирає чинності після державної реєстрації в Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Львів) з моменту його опублікування.

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату обласної державної адміністрації Олександра Бірюкова.Голова адміністрації                                Віталій КОВАЛЬ

r451dod1.doc

r451dod2.doc

Дата оприлюднення: 26 серпня 2020 року

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux