Наказ департаменту фінансів облдержадміністарції від 16 вересня № 22

Про затвердження Розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є департамент фінансів Рівненської обласної державної адміністрації, та Порядку відшкодування цих витрат

Зареєстрований у Західному міжрегіональному управлінні 

Міністерства юстиції (м. Львів) 

05 жовтня 2020 року за № 71/2181

Відповідно до частини третьої статті 21 Закону України „Про доступ до публічної інформації”, постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 року № 740 „Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію” (зі змінами)


Н А К А З У Ю:

1. Затвердити Розмір фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є департамент фінансів Рівненської обласної державної адміністрації, що додається.

2. Затвердити Порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є департамент фінансів Рівненської обласної державної адміністрації, що додається.

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ департаменту фінансів Рівненської обласної державної адміністрації від 12 грудня 2018 року № 297 „Про затвердження Розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є департамент фінансів Рівненської обласної державної адміністрації, та Порядку відшкодування цих витрат”, зареєстрований в Головному територіальному управлінні юстиції у Рівненській області 26 грудня 2018 року за № 75/1364.

4. Головному спеціалісту – юрисконсульту департаменту фінансів Рівненської обласної державної адміністрації Музиці Аллі подати цей наказ на державну реєстрацію до Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів) та забезпечити його офіційне опублікування.

5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.


Директор департаменту                                                       Лідія БІЛЯК

Додатки

Дата оприлюднення: 27 жовтня 2020 року

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux