Інформація про діяльність

Управління (Північно-західна інспекція з ядерної та радіаційної безпеки на правах самостійного управління) Державної інспекції ядерного регулювання України на території Рівненської області у І-му кварталі 2020 року

Потягом І-го кварталу 2020 року на території Рівненської області діяльність у сфері використання ядерної енергії здійснювали 130 суб’єктів господарювання (юридичні та фізичні особи), що застосовують у своїй діяльності радіаційні технології з використанням закритих (радіонуклідних) джерел іонізуючого випромінювання та пристроїв, що генерують іонізуюче випромінювання (ДІВ).

Переважна кількість ДІВ використовується суб’єктами господарювання Рівненської області в атомній енергетиці та медицині (променевій терапії, рентгенівській діагностиці, інтервенційній радіології тощо).

Станом на 01 квітня 2020 року до бази даних Державного регістру джерел іонізуючого випромінювання внесено інформацію щодо 639 одиниць ДІВ та 130 суб’єктів господарчої діяльності Рівненської області, які їх використовують. А саме: 370 зареєстрованих джерел, що генерують іонізуюче випромінювання, використовуються на 124 суб’єктах господарювання та 269 закритих (радіонуклідних) ДІВ, використовується 6 суб’єктами господарчої діяльності Рівненської області.

Діяльність 65 суб’єктів господарювання Рівненської області, відповідно до статті 26 Закону України «Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку», проваджується на дозвільному принципі та здійснюється на підставі ліцензій, виданих Державною інспекцією ядерного регулювання України.

У І-му кварталі 2020 року Управління (Північно-західна інспекція з ядерної та радіаційної безпеки на правах самостійного управління) Держатомрегулювання в межах наданих повноважень приймало участь у процесі ліцензування окремих видів діяльності у сфері використання ядерної енергії суб’єктів господарювання Рівненської області.

Протягом звітного періоду розглянуто 8 заяв на переоформлення та внесення змін до діючих ліцензій на право провадження діяльності з використання джерел іонізуючого випромінювання. За результатами розгляду наказами Державної інспекції ядерного регулювання України були прийняті рішення щодо:

Переоформлення ліцензій:

КОМУНАЛЬНОМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «КОСТОПІЛЬСЬКА

ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» КОСТОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ,

КОМУНАЛЬНОМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «РІВНЕНСЬКА

ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» РІВНЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ,

КОМУНАЛЬНОМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ЗДОЛБУНІВСЬКА

ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» ЗДОЛБУНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ,

КОМУНАЛЬНОМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ОСТРОЗЬКА

ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» ОСТРОЗЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ,

КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ОБЛАСНА ПСИХІАТРИЧНА ЛІКАРНЯ С.

ОРЛІВКА» РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ,

КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «СТРАШІВСЬКА ТУБЕРКУЛЬОЗНА

ЛІКАРНЯ» РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ,

КОМУНАЛЬНОМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ГОЩАНСЬКА

ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» ГОЩАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ГОЩАНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

Внесення змін до діючої ліцензії:

КОМУНАЛЬНОМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «СТЕПАНСЬКА

РАЙОННА ЛІКАРНЯ» СТЕПАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

У рамках дозвільної діяльності, було проведено 1 позаплановий наглядовий захід – інспекційне (передліцензійне) обстеження діяльності ТзОВ «ТК НІКОМЕД».

За результатами проведеного наглядового заходу складено акт та надано керівнику ТзОВ припис.

Порушень, які б суттєво впливали на стан системи радіаційної безпеки, не виявлено.

З метою дотримання суб’єктами господарської діяльності Рівненської області вимог Закону України «Про дозвільну діяльність у сфері використання ядерної енергії», щодо обов’язкової реєстрації наявних ДІВ у Державному регістрі джерел іонізуючого випромінювання, протягом І-го кварталу 2020 року проведено реєстрацію 9 одиниць ДІВ, в тому числі вперше – 9. Знято з обліку 8 одиниць ДІВ, які були виведені з експлуатації у встановленому порядку.

У І-му кварталі поточного року порушень суб’єктами господарської діяльності Рівненської області вимог ядерної та радіаційної безпеки при провадженні діяльності з використання ДІВ, які б призвели (або могли призвести) до несанкціонованого опромінення персоналу або радіоактивного забруднення навколишнього природного середовища, та виявлення ДІВ у незаконному обігу не встановлено.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux