Інформація про діяльність

Управління (Північно-західна інспекція з ядерної та радіаційної безпеки на правах самостійного управління) Державної інспекції ядерного регулювання України на території Рівненської області у І-му кварталі 2021 року

Протягом І-го кварталу 2021 року на території Рівненської області діяльність у сфері використання ядерної енергії здійснювали 135 суб’єктів господарювання (юридичні та фізичні особи), що застосовують у своїй діяльності радіаційні технології з використанням закритих (радіонуклідних) джерел іонізуючого випромінювання та пристроїв, що генерують іонізуюче випромінювання (ДІВ).

Переважна кількість ДІВ використовується суб’єктами господарювання Рівненської області в атомній енергетиці та медицині (променевій терапії, рентгенівській діагностиці, інтервенційній радіології тощо).

Станом на 31 березня 2021 року до бази даних Державного регістру джерел іонізуючого випромінювання внесено інформацію щодо 669 одиниць ДІВ та 135 суб’єктів господарчої діяльності Рівненської області, які їх використовують. А саме: 387 зареєстрованих джерел, які генерують іонізуюче випромінювання, використовуються на 129 суб’єктах господарювання та 282 закритих (радіонуклідних) ДІВ - використовуються 6 суб’єктами господарчої діяльності Рівненської області.

Діяльність 62 суб’єктів господарювання Рівненської області, відповідно до статті 26 Закону України «Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку», проваджується на дозвільному принципі та здійснюється на підставі ліцензій, виданих Державною інспекцією ядерного регулювання України.

У І-му кварталі 2021 року Управління (Північно-західна інспекція з ядерної та радіаційної безпеки на правах самостійного управління) Держатомрегулювання в межах наданих повноважень приймало участь у процесі ліцензування окремих видів діяльності у сфері використання ядерної енергії суб’єктів господарювання Рівненської області.

Протягом звітного періоду розглянуто 13 заяв на видачу, внесення змін та переоформлення діючих ліцензій на право провадження діяльності з використання джерел іонізуючого випромінювання. За результатами розгляду наказами Державної інспекції ядерного регулювання України були прийняті рішення щодо:

Видачі ліцензії:

КОМУНАЛЬНОМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ОСТРОЖЕЦЬКА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» ОСТРОЖЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ МЛИНІВСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

Внесення змін до діючих ліцензій:

КОМУНАЛЬНОМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДЯДЬКОВИЦЬКА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» РІВНЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ;

КОМУНАЛЬНОМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «САРНЕНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» САРНЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ;

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КТ САРНИ»;

КОМУНАЛЬНОМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ОЛЕКСАНДРІЙСЬКА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» РІВНЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ;

Управлінню Служби безпеки України у Рівненській області;

КОМУНАЛЬНОМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «КОРЕЦЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» КОРЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ; 

КОМУНАЛЬНОМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «БЕРЕЗНІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» БЕРЕЗНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ;

КОМУНАЛЬНОМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «МІСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ» РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

Переоформлення ліцензій:

КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «РІВНЕНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ФТИЗІОПУЛЬМОНОЛОГІЧНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР» РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ;

КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «РОКИТНІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» РОКИТНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ;

КОМУНАЛЬНОМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 2» РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

КОМУНАЛЬНОМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВАРАСЬКОЇ

МІСЬКОЇ РАДИ «ВАРАСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ».

У рамках дозвільної діяльності проведено позаплановий наглядовий захід – інспекційне (передліцензійне) обстеження Управління Служби безпеки України у Рівненській області. Під час інспекційного обстеження порушень не виявлено.

З метою дотримання суб’єктами господарської діяльності Рівненської області вимог Закону України «Про дозвільну діяльність у сфері використання ядерної енергії», щодо обов’язкової реєстрації наявних ДІВ у Державному регістрі джерел іонізуючого випромінювання, протягом І-го кварталу 2021 року проведено реєстрацію 6 одиниць ДІВ, в тому числі вперше – 6. Знято з обліку 5 ДІВ, які були виведено з експлуатації у встановленому порядку.

У І-му кварталі поточного року порушень суб’єктами господарської діяльності Рівненської області вимог ядерної та радіаційної безпеки при провадженні діяльності з використання ДІВ, які б призвели (або могли призвести) до несанкціонованого опромінення персоналу або радіоактивного забруднення навколишнього природного середовища, та виявлення ДІВ у незаконному обігу не встановлено.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux