Інформація про діяльність


ІНФОРМАЦІЯ про діяльність Управління (Північно-західна інспекція з ядерної та радіаційної безпеки на правах самостійного управління) Державної інспекції ядерного регулювання України на території Рівненської області у ІІ-му кварталі 2020 року.

Потягом ІІ-го кварталу 2020 року на території Рівненської області діяльність у сфері використання ядерної енергії здійснювали 134 суб’єкти господарювання (юридичні та фізичні особи), що застосовують у своїй діяльності радіаційні технології з використанням закритих (радіонуклідних) джерел іонізуючого випромінювання та пристроїв, що генерують іонізуюче випромінювання (ДІВ).

Переважна кількість ДІВ використовується суб’єктами господарювання Рівненської області в атомній енергетиці та медицині (променевій терапії, рентгенівській діагностиці, інтервенційній радіології тощо).

Станом на 01 липня 2020 року до бази даних Державного регістру джерел іонізуючого випромінювання внесено інформацію щодо 646 одиниць ДІВ та 134 суб’єктів господарчої діяльності Рівненської області, які їх використовують. А саме: 376 зареєстрованих джерел, що генерують іонізуюче випромінювання, використовуються на 128 суб’єктах господарювання та 270 закритих (радіонуклідних) ДІВ, використовується 6 суб’єктами господарчої діяльності Рівненської області.

Діяльність 65 суб’єктів господарювання Рівненської області, відповідно до статті 26 Закону України «Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку», проваджується на дозвільному принципі та здійснюється на підставі ліцензій, виданих Державною інспекцією ядерного регулювання України.

У ІІ-му кварталі 2020 року Управління (Північно-західна інспекція з ядерної та радіаційної безпеки на правах самостійного управління) Держатомрегулювання в межах наданих повноважень приймало участь у процесі ліцензування окремих видів діяльності у сфері використання ядерної енергії суб’єктів господарювання Рівненської області.

Протягом звітного періоду розглянуто 5 заяв на переоформлення та внесення змін до діючих ліцензій на право провадження діяльності з використання джерел іонізуючого випромінювання. За результатами розгляду наказами Державної інспекції ядерного регулювання України були прийняті рішення щодо:

Переоформлення ліцензії:

КОМУНАЛЬНОМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ЦЕНТРАЛЬНА

МІСЬКА ЛІКАРНЯ» РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

Внесення змін до діючих ліцензій:

ФІЗИЧНІЙ ОСОБІ ПІДПРИЄМЦЮ ЧЕБОТАРЬОВУ ПИЛИПУ ВІТАЛІЙОВИЧУ,

КОМУНАЛЬНОМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «КОСТОПІЛЬСЬКА

ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» КОСТОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ,

КОМУНАЛЬНОМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «МЛИНІВСЬКА

ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» МЛИНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ,

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МІЖНАРОДНИЙ ЦЕНТР

ОРТОПЕДІЇ ТА ТРАВМАТОЛОГІЇ»

Здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) Державної інспекції ядерного регулювання України на 2020 рік, затверджених наказом Держатомрегулювання від 20.11.2019 № 498, у ІІ-му кварталі не проводились у зв’язку із запровадженням Кабінетом Міністрів України з 12.03.2020 на всій території України карантину (постанова КМ України від 11.03.2020 № 211).

З метою дотримання суб’єктами господарської діяльності Рівненської області вимог Закону України «Про дозвільну діяльність у сфері використання ядерної енергії», щодо обов’язкової реєстрації наявних ДІВ у Державному регістрі джерел іонізуючого випромінювання, протягом ІІ-го кварталу 2020 року проведено реєстрацію 7 одиниць ДІВ, в тому числі вперше – 3. ДІВ з обліку не знімались.

У ІІ-му кварталі поточного року порушень суб’єктами господарської діяльності Рівненської області вимог ядерної та радіаційної безпеки при провадженні діяльності з використання ДІВ, які б призвели (або могли призвести) до несанкціонованого опромінення персоналу або радіоактивного забруднення навколишнього природного середовища, та виявлення ДІВ у незаконному обігу не встановлено.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux