10 клас |
|
|
||||
|
|
|
|
|
||
|
ПІБ учня |
Назва навчального закладу |
Місце |
ПІБ вчителя |
||
|
Мордас Наталія Петрівна |
Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради |
1 |
Полюхович Олег Васильович |
||
|
Мороченець Владислав Васильович |
Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради |
1 |
Полюхович Олег Васильович |
||
|
Лобанов Данило Олексійович |
Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Вараської міської ради |
2 |
Сидорчик Катерина Михайлівна |
||
|
Ковалик Назар Миколайович |
Рівненський навчально-виховний комплекс № 12 Рівненської міської ради |
2 |
Замлинна Тетяна Йосипівна |
||
|
Луковець Дмитрій Валентинович |
Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради |
2 |
Полюхович Олег Васильович |
||
|
Нересниця Олег Юрійович |
Березнівський навчально-виховний комплекс "Економіко-гуманітарний ліцей-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" Березнівської районної ради |
2 |
Пастушок Дмитро Ігорович |
||
|
Дорофєєва Світлана Павлівна |
Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради |
3 |
Рибалко Олена Славянівна |
||
|
Плісецька Еліна Ігорівна |
Острозька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Острозької міської ради |
3 |
Заверуха Ірина Борисівна |
||
|
Бороденко Роман Андрійович |
Дубенський навчально-виховний комплекс «школа-гімназія» Дубенської міської ради |
3 |
Козловський Ігор Іванович |
||
|
Міщеня Володимир Володимирович |
Сарненська гімназія Сарненської районної ради |
3 |
Галушко Олександр Вікторович |
||
|
Крока Назарій Миколайович |
Березнівський навчально-виховний комплекс "Економіко-гуманітарний ліцей-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" Березнівської районної ради |
3 |
Пастушок Дмитро Ігорович |
||
|
11-й клас |
|
|
|
||
|
Тригуб Діана Костянтинівна |
Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 22 Рівненської міської ради |
1 |
Кисільов Іван Семенович |
||
|
Диханов Ярослав Юрійович |
Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради |
1 |
Полюхович Олег Васильович |
||
|
Заріцька Ольга Олегівна |
Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради |
2 |
Ключник Віктор Васильович |
||
|
Полюх Андрій Вікторович |
Костопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія імені Т. Г. Шевченка» Костопільської районної ради |
2 |
Семещук Ігор Лаврентійович |
||
|
Борак Дмитро Юрійович |
Привільненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Привільненської сільської ради Дубенського району |
2 |
Ковальчук Інна Миколаївна |
||
|
Шалак Данило Володимирович |
Дубенська гімназія № 2 Дубенської міської ради |
3 |
Туревич Оксана Олександрівна |
||
|
Дулько Діана Олександрівна |
Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Вараської міської ради |
3 |
Приходько Надія Андріївна |
||
|
Леньков Станіслав Сергійович |
Корецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Корецької міської ради |
3 |
Ковальчук Іван Віталійович |
||
|
Наконечний Ілля Андрійович |
Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради |
3 |
Петренчук Ірина Арсентіївна |
||
|
Кот Тетяна Юріївна |
Здолбунівська гімназія Здолбунівської районної ради |
3 |
Рудик Наталія Володимирівна |
||
|
|
|
|
|
|
|