Кадрові питання

Наказ Національного агентства з питань державної служби від 01 жовтня 2021 р. № 157-21 "Про затвердження Методики забезпечення осіб з інвалідністю, які бажають взяти участь у конкурсі на зайняття посад державної служби, розумним пристосуванням" (зареєстровано у Міністерстві юстиції України 19 жовтня 2021 року за № 1358/36980)

Наказ Національного агентства з питань державної служби від 18 жовтня 2021 р. № 165-21 "Про затвердження програми єдиного державного кваліфікаційного іспиту зі спеціальності "Публічне управління та адміністрування" на другому (магістерському) рівні вищої освіти"

Державні службовці, які отримують відмінні оцінки за результатами оцінювання службової діяльності, мають бути премійовані

Форсайт і перетворення державної служби – наскрізна тема цьогорічного Рішельє-форуму

Затверджено Методичні рекомендації щодо проведення оцінювання результативності професійного навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування

Наказ Національного агентства з питань державної служби від 05 серпня 2021 р. № 120-21 "Про затвердження Методичних рекомендацій щодо процедури проведення адаптації новопризначених державних службовців у державних органах"

Роз'яснення Національного агентства з питань державної служби  від 12 серпня 2021 р. № 137-р/з "Щодо зарахування до стажу державної служби часу проходження служби в поліції"

Наказ Національного агентства з питань державної служби від 16 серпня 2021 р. № 131-21 "Про затвердження переліків пріоритетних напрямів (тем) підвищення кваліфікації державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування за загальними професійними (сертифікатними) та короткостроковими програмами у 2022 році"

Наказ Національного агентства з питань державної служби від 12 серпня 2021 р. № 129-21 "Про внесення змін до Методичних рекомендацій щодо визначення результатів виконання завдань державними службовцями, які займають посади державної служби категорій "Б" і "В", та затвердження висновку"

Розпочато збір даних для Звіту КСДС за ІІ квартал 2021 року

Роз'яснення щодо змін у порядку підтвердження вільного володіння державною мовою під час проведення конкурсів на посади державної служби та призначення переможців (доповнене)

Внесено зміни до Загальних правил етичної поведінки державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування

Дослідження «Формування позитивного іміджу жінки-керівника на державній службі»

День державної служби

Яких помилок варто уникати при проведенні конкурсів на зайняття посад державної служби

Урядом схвалено постанову щодо деяких питань професійного навчання публічних службовців

З початку року встановлено 190 невідповідностей та порушень Закону України «Про державну службу»

Всеукраїнський конкурс творчих робіт серед молоді

Головою Національного агентства України з питань державної служби призначено Наталію Алюшину

Наказ Національного агентства України з питань державної служби від 05 квітня 2021 р. № 60-21 "Про внесення змін до Методичних рекомендацій щодо окремих питань визначення спеціальних вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорій «Б» і «В», та підготовки умов проведення конкурсу"

Наказ Національного агентства України з питань державної служби від 02 квітня 2021 р. № 57-21 "Про внесення змін до Методичних рекомендацій щодо окремих питань підготовки посадових інструкцій державних службовців категорій "Б" та "В" 

Наказ Національного агентства України з питань державної служби від 02 квітня 2021 р. № 59-21 "Про затвердження Положення про систему моніторингу виконання завдань і ключових показників результативності, ефективності та якості службової діяльності державними службовцями апарату НАДС, які займають посади державної служби категорій "Б" та "В" 

Конкурси відновлено: поради працівникам служб управління персоналом

Роз’яснення Національного агентства України з питань державної служби від 15 березня 2021 р. № 131 щодо призначення на посаду державної служби та продовження строку перебування на державній службі особи, яка досягла 65-річного віку

Роз’яснення Національного агентства України з питань державної служби щодо внесення змін до контрактів про проходження державної служби на період дії карантину відповідно до Закону України від 23 лютого 2021 р. №1285-ІХ "Про внесення змін до деяких законів України щодо відновлення проведення конкурсів на зайняття посад державної служби та інших питань державної служби"

Наказ Національного агентства України з питань державної служби від 24 лютого 2021 р. № 30-21 "Про внесення змін до наказу НАДС від 30 серпня 2017 року №178"

Роз’яснення Національного агентства України з питань державної служби від 20 січня 2021 р. № 126 p/з щодо призначення на посади державної служби у новостворених органах державної влади, що були утворені протягом дії карантину

Наказ Національного агентства України з питань державної служби від 18 лютого 2021 р. № 26-21 «Про погодження програм підвищення кваліфікації»

Закон України про відновлення конкурсів прийнято з урахуванням пропозицій Президента

Наказ голови Національного агентства України з питань державної служби від 16 січня 2021 р. № 6-21 "Про впровадження інформаційної системи управління людськими ресурсами в державних органах"

Наказ голови Національного агентства України з питань державної служби від 18 грудня 2020 р. № 246-20 "Про затвердження Каталогу типових посад державної служби і критеріїв віднесення до таких посад"

Роз’яснення щодо процедури вивільнення державних службовців районної державної адміністрації у зв’язку з її припиненням (№ 125 від 16.01.2021)

Роз’яснення Національного агентства щодо призначення на вакантні посади державної служби на період дії карантину № 92-р/з від 24.04.2020

Постанова Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 р. № 246 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби"

Вакантні посади в апараті облдержадміністрації

Вакантні посади в структурних підрозділах облдержадміністрації

Конкурси на заміщення вакантних посад

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux