Кадрові питання

Яких помилок варто уникати при проведенні конкурсів на зайняття посад державної служби

Урядом схвалено постанову щодо деяких питань професійного навчання публічних службовців

З початку року встановлено 190 невідповідностей та порушень Закону України «Про державну службу»

Всеукраїнський конкурс творчих робіт серед молоді

Головою Національного агентства України з питань державної служби призначено Наталію Алюшину

Наказ Національного агентства України з питань державної служби від 05 квітня 2021 р. № 60-21 "Про внесення змін до Методичних рекомендацій щодо окремих питань визначення спеціальних вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорій «Б» і «В», та підготовки умов проведення конкурсу"

Наказ Національного агентства України з питань державної служби від 02 квітня 2021 р. № 57-21 "Про внесення змін до Методичних рекомендацій щодо окремих питань підготовки посадових інструкцій державних службовців категорій "Б" та "В" 

Наказ Національного агентства України з питань державної служби від 02 квітня 2021 р. № 59-21 "Про затвердження Положення про систему моніторингу виконання завдань і ключових показників результативності, ефективності та якості службової діяльності державними службовцями апарату НАДС, які займають посади державної служби категорій "Б" та "В" 

Конкурси відновлено: поради працівникам служб управління персоналом

Роз’яснення Національного агентства України з питань державної служби від 15 березня 2021 р. № 131 щодо призначення на посаду державної служби та продовження строку перебування на державній службі особи, яка досягла 65-річного віку

Роз’яснення Національного агентства України з питань державної служби щодо внесення змін до контрактів про проходження державної служби на період дії карантину відповідно до Закону України від 23 лютого 2021 р. №1285-ІХ "Про внесення змін до деяких законів України щодо відновлення проведення конкурсів на зайняття посад державної служби та інших питань державної служби"

Наказ Національного агентства України з питань державної служби від 24 лютого 2021 р. № 30-21 "Про внесення змін до наказу НАДС від 30 серпня 2017 року №178"

Роз’яснення Національного агентства України з питань державної служби від 20 січня 2021 р. № 126 p/з щодо призначення на посади державної служби у новостворених органах державної влади, що були утворені протягом дії карантину

Наказ Національного агентства України з питань державної служби від 18 лютого 2021 р. № 26-21 «Про погодження програм підвищення кваліфікації»

Закон України про відновлення конкурсів прийнято з урахуванням пропозицій Президента

Наказ голови Національного агентства України з питань державної служби від 16 січня 2021 р. № 6-21 "Про впровадження інформаційної системи управління людськими ресурсами в державних органах"

Наказ голови Національного агентства України з питань державної служби від 18 грудня 2020 р. № 246-20 "Про затвердження Каталогу типових посад державної служби і критеріїв віднесення до таких посад"

Роз’яснення щодо процедури вивільнення державних службовців районної державної адміністрації у зв’язку з її припиненням (№ 125 від 16.01.2021)

Роз’яснення Національного агентства щодо призначення на вакантні посади державної служби на період дії карантину № 92-р/з від 24.04.2020

Вакантні посади в апараті облдержадміністрації

Вакантні посади в структурних підрозділах облдержадміністрації

Конкурси на заміщення вакантних посад

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux