Переможці олімпіади |
|
|
|
8-й клас |
|
|
|
ПІБ учня |
Назва навчального закладу |
Місце |
ПІБ вчителя |
Мисковець Роман Дмитрович |
Зорянський навчально-виховний комплекс "школа-гімназія" Рівненської районної ради |
1 |
Рачкелюк Андрій Валерійович |
Кушнір Олександр Володимирович |
Дубровицький навчально-виховний комплекс "Ліцей-школа" Дубровицької районної ради |
2 |
Паламарчук Юрій Степанович |
Мельник Антон Олегович |
Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 22 Рівненської міської ради |
2 |
Невірковець Олег Володимирович |
Корицький Дмитро Сергійович |
Березнівський навчально-виховний комплекс "Економіко-гуманітарний ліцей - загальноосвітня школа І – ІІ ступенів" Березнівської районної ради |
3 |
Цимбалюк Володимир Федорович |
Шама Богдан Михайлович |
Новаківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа I – IIІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Володимирецької районної ради |
3 |
Босик Сергій Григорович |
9-й клас |
|
|
|
Бородієнко Олександр Павлович |
Березнівський навчально-виховний комплекс "Економіко-гуманітарний ліцей - загальноосвітня школа І – ІІ ступенів" Березнівської районної ради |
1 |
Цимбалюк Володимир Федорович |
Литвак Віталій Андрійович |
Здовбицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Здолбунівської районної ради |
2 |
Бондарук Олег Миколайович |
Тарасюк Олесь Васильович |
Березнівський навчально-виховний комплекс "Економіко-гуманітарний ліцей - загальноосвітня школа І – ІІ ступенів" Березнівської районної ради |
2 |
Цимбалюк Володимир Федорович |
Рудик Артем Всеволодович |
Радивилівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 2-ліцей" імені П.Г.Стрижака Радивилівської міської ради |
2 |
Ковальчук Валерій Антонович |
Грабовський Денис Леонідович |
Рівненський природничо-математичний ліцей "Елітар" Рівненської міської ради |
3 |
Желюк Надія Дмитрівна |
Бондаренко Максим Васильович |
Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Вараської міської ради |
3 |
Мамчич Мирослава Сергіївна |
Смірнов Богдан Дмитрович |
Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради |
3 |
Рожко Володимир Вікторович |
Левицький Богдан Русланович |
Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради |
3 |
Остапчук Наталія Олександрівна |
10-й клас |
|
|
|
Лобанов Данило Олексійович |
Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Вараської міської ради |
1 |
Мамчич Мирослава Сергіївна |
Турбал Богдан Юрійович |
Рівненський природничо-математичний ліцей "Елітар" Рівненської міської ради |
1 |
Желюк Надія Дмитрівна, Желюк Олег Миколайович |
Хлипавка Богдан Олексадрович |
Смизька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Смизької селищної ради Дубенського району |
2 |
Павлючик Сергій Олександрович |
Павлюк Юрій Павлович |
Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 22 Рівненської міської ради |
2 |
Невірковець Олег Володимирович |
Петровець Іван Леонідович |
Дубровицький навчально-виховний комплекс "Ліцей-школа" Дубровицької районної ради |
2 |
Паламарчук Юрій Степанович |
Леоновець Тарас Олегович |
Опорний заклад Демидівський ліцей Демидівської селищної ради |
2 |
Вальчун Олександр Дмитрович |
Нересниця Олег Юрійович |
Березнівський навчально-виховний комплекс "Економіко-гуманітарний ліцей - загальноосвітня школа І – ІІ ступенів" Березнівської районної ради |
3 |
Цвенюк Олена Борисівна |
Шевчук Сергій Анатолійович |
Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради |
3 |
Шемейко Анатолій Степанович |
Олянич Назар Станіславович |
Березнівський навчально-виховний комплекс "Економіко-гуманітарний ліцей - загальноосвітня школа І – ІІ ступенів" Березнівської районної ради |
3 |
Цвенюк Олена Борисівна |
Логвін Максим Едуардович |
Березнівський навчально-виховний комплекс "Економіко-гуманітарний ліцей - загальноосвітня школа І – ІІ ступенів" Березнівської районної ради |
3 |
Цвенюк Олена Борисівна |
Чередько Данило Дмитрович |
Серницька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Зарічненської районної ради |
3 |
Моторко Іван Олексійович |
Петровський Юрій Миколайович |
Глинський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Здолбунівської районної ради |
3 |
Александрук Володимир Володимирович |
Кропивницька Валерія Василівна |
Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради |
3 |
Бортник Роман Анатолійович |
11-й клас |
|
|
|
Кирик Матвій Сергійович |
Опорний заклад "Котівський ліцей" Рівненської районної ради |
1 |
Кіричук Любов Василівна |
Козодой Тарас Романович |
Володимирецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Володимирецької районної ради |
1 |
Муравинець Вадим Сергійович |
Гашинський Роман Ігорович |
Рівненський навчально-виховний комплекс № 2 «Школа-Ліцей» Рівненської міської ради |
2 |
Парфенюк Микола Володимирович |
Адамчук Антон Іванович |
Селецький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Дубровицької районної ради |
2 |
Ракович Мирослава Олександрівна |
Гмирак Іван Валентинович |
Здолбунівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6 Здолбунівської районної ради |
2 |
Костюченко Ольга Леонідівна |
Смірнов Андрій Дмитрович |
Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради |
2 |
Трофімчук Людмила Олексіївна |
Данилюк Владислав Вікторович |
Опорний заклад Демидівський ліцей Демидівської селищної ради |
3 |
Вальчун Олександр Дмитрович |
Лукашенко Максим Петрович |
Здолбунівська гімназія Здолбунівської районної ради |
3 |
Михалко Юрій Іванович |
Степанчук Сергій Тарасович |
Рівненський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів-спеціалізована спортивна школа» № 26 Рівненської міської ради |
3 |
Удодік Ірина Миколаївна |
Александрук Андрій Володимирович |
Глинський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Здолбунівської районної ради |
3 |
Александрук Володимир Володимирович |
Радисюк Денис Анатолійович |
Березнівський навчально-виховний комплекс "Економіко-гуманітарний ліцей - загальноосвітня школа І – ІІ ступенів" Березнівської районної ради |
3 |
Лазарець Олександр Юрійович |
Осійчук Дмитро Ярославович |
Березнівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 2 Березнівської районної ради |
3 |
Мельник Володимир Володимирович |
Адамчук Ілля Іванович |
Селецький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Дубровицької районної ради |
3 |
Ракович Мирослава Олександрівна |
Гайдиш Владислав Анатолійович |
Дубровицький навчально-виховний комплекс "Ліцей-школа" Дубровицької районної ради |
3 |
Паламарчук Юрій Степанович |