Переможці олімпіади з інформатики

 

Переможці олімпіади




8-й клас




ПІБ учня

Назва навчального закладу

Місце

ПІБ вчителя

Мисковець Роман Дмитрович

Зорянський навчально-виховний комплекс "школа-гімназія" Рівненської районної ради

1

Рачкелюк Андрій Валерійович

Кушнір Олександр Володимирович

Дубровицький навчально-виховний комплекс "Ліцей-школа" Дубровицької районної ради

2

Паламарчук Юрій Степанович

Мельник Антон Олегович

Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 22 Рівненської міської ради

2

Невірковець Олег Володимирович

Корицький Дмитро Сергійович

Березнівський навчально-виховний комплекс "Економіко-гуманітарний ліцей - загальноосвітня школа І – ІІ ступенів" Березнівської районної ради

3

Цимбалюк Володимир Федорович

Шама Богдан Михайлович

Новаківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа I – IIІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Володимирецької районної ради

3

Босик Сергій Григорович

9-й клас




Бородієнко Олександр Павлович

Березнівський навчально-виховний комплекс "Економіко-гуманітарний ліцей - загальноосвітня школа І – ІІ ступенів" Березнівської районної ради

1

Цимбалюк Володимир Федорович

Литвак Віталій Андрійович

Здовбицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Здолбунівської районної ради

2

Бондарук Олег Миколайович

Тарасюк Олесь Васильович

Березнівський навчально-виховний комплекс "Економіко-гуманітарний ліцей - загальноосвітня школа І – ІІ ступенів" Березнівської районної ради

2

Цимбалюк Володимир Федорович

Рудик Артем Всеволодович

Радивилівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа         І – ІІІ ступенів № 2-ліцей" імені П.Г.Стрижака Радивилівської міської ради

2

Ковальчук Валерій Антонович

Грабовський Денис Леонідович

Рівненський природничо-математичний ліцей "Елітар" Рівненської міської ради

3

Желюк Надія Дмитрівна

Бондаренко Максим Васильович

Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Вараської міської ради

3

Мамчич Мирослава Сергіївна

Смірнов Богдан Дмитрович

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради

3

Рожко Володимир Вікторович

Левицький Богдан Русланович

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради

3

Остапчук Наталія Олександрівна

10-й клас




Лобанов Данило Олексійович

Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Вараської міської ради

1

Мамчич Мирослава Сергіївна

Турбал Богдан Юрійович

Рівненський природничо-математичний ліцей "Елітар" Рівненської міської ради 

1

Желюк Надія Дмитрівна,  Желюк Олег Миколайович

Хлипавка Богдан Олексадрович

Смизька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Смизької селищної ради Дубенського району

2

Павлючик Сергій Олександрович

Павлюк Юрій Павлович

Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 22 Рівненської міської ради

2

Невірковець Олег Володимирович

Петровець Іван Леонідович

Дубровицький навчально-виховний комплекс "Ліцей-школа" Дубровицької районної ради

2

Паламарчук Юрій Степанович

Леоновець Тарас Олегович

Опорний заклад Демидівський ліцей Демидівської селищної ради

2

Вальчун Олександр Дмитрович

Нересниця Олег Юрійович

Березнівський навчально-виховний комплекс "Економіко-гуманітарний ліцей - загальноосвітня школа І – ІІ ступенів" Березнівської районної ради

3

Цвенюк Олена Борисівна

Шевчук Сергій Анатолійович

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради

3

Шемейко Анатолій Степанович

Олянич Назар Станіславович

Березнівський навчально-виховний комплекс "Економіко-гуманітарний ліцей - загальноосвітня школа І – ІІ ступенів" Березнівської районної ради

3

Цвенюк Олена Борисівна

Логвін Максим Едуардович

Березнівський навчально-виховний комплекс "Економіко-гуманітарний ліцей - загальноосвітня школа І – ІІ ступенів" Березнівської районної ради

3

Цвенюк Олена Борисівна

Чередько Данило Дмитрович

Серницька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Зарічненської районної ради

3

Моторко Іван Олексійович

Петровський Юрій Миколайович

Глинський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Здолбунівської районної ради

3

Александрук Володимир Володимирович

Кропивницька Валерія Василівна

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

3

Бортник Роман Анатолійович

11-й клас




Кирик Матвій Сергійович

Опорний заклад "Котівський ліцей" Рівненської районної ради

1

Кіричук Любов Василівна

Козодой Тарас Романович

Володимирецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Володимирецької районної ради

1

Муравинець Вадим Сергійович

Гашинський Роман Ігорович

Рівненський навчально-виховний комплекс № 2 «Школа-Ліцей» Рівненської міської ради

2

Парфенюк Микола Володимирович

Адамчук Антон Іванович

Селецький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа         І – ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Дубровицької районної ради

2

Ракович Мирослава Олександрівна

Гмирак Іван Валентинович

Здолбунівська загальноосвітня школа    І – ІІІ ступенів № 6 Здолбунівської районної ради

2

Костюченко Ольга Леонідівна

Смірнов Андрій Дмитрович

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради

2

Трофімчук Людмила Олексіївна

Данилюк Владислав Вікторович

Опорний заклад Демидівський ліцей Демидівської селищної ради

3

Вальчун Олександр Дмитрович

Лукашенко Максим Петрович

Здолбунівська гімназія Здолбунівської районної ради

3

Михалко Юрій Іванович

Степанчук Сергій Тарасович

Рівненський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа         І – ІІІ ступенів-спеціалізована спортивна школа» № 26 Рівненської міської ради

3

Удодік Ірина Миколаївна

Александрук Андрій Володимирович

Глинський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Здолбунівської районної ради

3

Александрук Володимир Володимирович

Радисюк Денис Анатолійович

Березнівський навчально-виховний комплекс "Економіко-гуманітарний ліцей - загальноосвітня школа І – ІІ ступенів" Березнівської районної ради

3

Лазарець Олександр Юрійович

Осійчук Дмитро Ярославович

Березнівська загальноосвітня школа  І – ІІІ  ступенів № 2 Березнівської районної ради

3

Мельник Володимир Володимирович

Адамчук Ілля Іванович

Селецький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа          І – ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Дубровицької районної ради

3

Ракович Мирослава Олександрівна

Гайдиш Владислав Анатолійович

Дубровицький навчально-виховний комплекс "Ліцей-школа" Дубровицької районної ради

3

Паламарчук Юрій Степанович