Пакунок малюка


Забезпечення реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка"


Відповідно до постанови КМУ від 20.06.2018 № 512 "Деякі питання реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка" ( із змінами  від 27 грудня 2018 р. № 1199) в області починаючи з 1 вересня 2018 року при народжені дитини здійснюється надання одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка".

З початку дії проекту з вересня 2018 року по вересень 2019 року в область надійшло 15281 пакунків малюка, з них у вересні - грудні 2018 року - 4232 пакунки малюка, у січні – вересні 2019 року - 11049 пакунків. В тому числі, видано впродовж вересня 2018 – вересня 2019рр. місцевими структурними підрозділами з питань соціального захисту населення – 4275 шт. та 9547 шт. – родопомічними закладами. Всього 13822 пакунки.

"Пакунок малюка" є одноразовою безповоротною адресною соціальною допомогою сім’ям і видається по одному на кожну дитину, а отримати його можуть мати, батько, родичі або патронатний вихователь новонародженої дитини.

Право на отримання "пакунка малюка" мають громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які на законних підставах проживають на території України і народили живонароджену дитину. "Пакунок малюка" надається на кожну живонароджену дитину.

Відповідно до затвердженого постановою КМУ від 20.06.2018 № 512 ( із змінами  від 27 грудня 2018 р № 1199) Порядку надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка" допомога "пакунок малюка" видається її отримувачам під час народження/виписки дитини у пологовому будинку або за  місцем проживання/перебування новонародженої дитини не пізніше ніж через 30 календарних днів з дня її народження.

Якщо на день виписки у пологовому будинку були відсутні "пакунки малюка", видається довідка про те, що зазначену допомогу в пологовому будинку не видано, отримувач даної допомоги звертається до місцевого структурного підрозділу з питань соціального захисту населення для отримання "пакунку малюка".

Комплектування допомоги “пакунок малюка” здійснюється згідно з переліком дитячих товарів для комплектування одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”, затвердженим Мінсоцполітики.


 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux