Розпорядження голови обласної державної адміністрації - начальника обласної військової адміністрації від 30 листопада 2023 року № 626

Про внесення змін до Положення про заохочення спортсменів та тренерів Рівненської області з видів спорту осіб з інвалідністю

Зареєстроване у Західному міжрегіональному управлінні

Міністерства юстиції 08.12.2023 року за № 149/485


Відповідно до частини першої статті 6, частин першої та шостої статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 4, пункту 2 частин другої першої статті 15 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 68/2022 «Про утворення військових адміністрацій», з метою раціонального використання бюджетних коштів в період дії воєнного стану

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

 1. Внести до Положення про заохочення спортсменів та тренерів Рівненської області з видів спору осіб з інвалідністю, затвердженого розпорядженням голови Рівненської обласної державної адміністрації від 16 листопада 2021 року № 814, зареєстрованого в Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Львів) 29 листопада 2021 року за № 115/2328, такі зміни:

доповнити пункт 2 після абзацу третього новими абзацами такого змісту:

«На час дії правового режиму воєнного стану та упродовж 12 місяців після його скасування грошові винагороди призначаються зменшеними на 50 відсотків.

У особистих змаганнях одноразова грошова винагорода встановлюється за умови, що в спортивних змаганнях беруть участь троє і більше спортсменів у кожному виді змагань.».

2. Юридичний відділ апарату Рівненської обласної державної адміністрації в установленому порядку забезпечити подання цього розпорядження на державну реєстрацію до Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції.

3. Департамент цифрової трансформації та суспільних комунікацій Рівненської обласної державної адміністрації забезпечити опублікування цього розпорядження на офіційному вебсайті Рівненської обласної державної адміністрації.

4. Це розпорядження набирає чинності після державної реєстрації в Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Рівненської обласної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.В.о. голови обласної державної

адміністрації – начальника 

обласної військової адміністрації Сергій ПОДОЛІН

Дата оприлюднення: 11 грудня 2023 року

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux