Набір на першу в Україні освітню програму для компаній ІТ сектору – Export Evolution IT

Державна установа «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» спільно з Фондом підтримки реформ в Україні, Інститутом Маркетингу (Естонія) за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» проводять набір на першу в Україні освітню програму для компаній ІТ сектору – Export Evolution IT.

Це перша освітня програма для компаній ІТ сектору України, яка дозволить прискорити розвиток ІТ бізнесу на глобальному рівні, сформує розуміння, як експортувати системно та як отримувати більший прибуток за рахунок ефективної співпраціу форматі секторальних альянсів.

Програма передбачає:

2 формати участі: самостійний та з менторським супроводом;

6 навчальних модулів за розділами: глобальні тренди, виклики та можливості IT сектору; вихід на новий ринок: аналіз, позиціонування та моделі входу; маркетинг та продажі; секторальна співпраця та кооперація для розвитку експорту, можливості діаспори та ефективна участь у торговельних заходах; кластеризація та розбудова співпраця; інвестування в експортну діяльність, фінансове планування та управління ризиками;

онлайн сесії з міжнародними експертами-менторами Програми;

доступ до закритого віртуального тренінгового центру, де проходить навчання учасників та розміщенні навчальні відео та матеріали, а також оцінюється прогрес;

нетворкінг та секторальну кооперацію для побудови довготривалих ефективних відносин, розвитку бізнесу, пошуку нових клієнтів та створення партнерств для експорту в ІТ секторі.

До навчання запрошуються менеджери з розвитку бізнесу, експортні менеджери та топ-менеджмент малих та середніх IT-компаній, які вже ведуть свою експортну діяльність та прагнуть досягти успіху використовуючи підходи системного експорту, а також ті компанії ІТ галузі, які планують вихід на зовнішні ринки. Навчатися можливо самостійно та з підтримкою досвідчених менторів.

Навчальний процес триватиме з вересня 2021 року по квітень 2022 року та відбуватиметься англійською з перекладом українською мовою. Учасники мають передбачити п’ять годин на тиждень для проходження навчання та виконання домашніх завдань, а також на участь у практичних семінарах в рамках Програми.

По закінченню навчання учасники, які виконали завдання Програми, отримають сертифікат міжнародного зразка від Інституту Маркетингу (Естонія).

Реєстрація триватиме по 5 вересня 2021 року.

З детальним описом Програми, термінами її реалізації та умовами участі можна ознайомитися за посиланням: https://export.gov.ua/education/175-export_evolution_it.

Контактна особа для подальшої комунікації:

Максим Чечелев, менеджер проєктів Інституту Маркетингу, електронна адреса: maxim.chechelev@mi.ee, телефон: 050 352 19 01.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux