ЗАЯВА ПРО НАМІРИ

«Капітальний ремонт покриття перону ОКП «Міжнародний аеропорт Рівне» за адресою: вулиця Авіаторів, 5 А, с. Велика Омеляна, Рівненський район Рівненська область»

1. Інвестор (замовник): Департамент з питань будівництва та архітектури Рівненської обласної державної адміністрації

Поштова адреса: 33017 Рівненська обл., м. Рівне, вул. Кавказька, 9-А

2. Місце розташування майданчиків (трас) будівництва (варіанти): Рівненська обл., Рівненський район, с. Велика Омеляна, вул. Авіаторів, 5-А

3. Характеристика діяльності (об'єкта): капітальний ремонт покриття перону та руліжної доріжки ОКП «Міжнародний аеропорт Рівне» передбачає посилення експлуатаційного стану штучних покриттів перону та руліжної доріжки з доведенням їх характеристик до мінімально можливих значень для експлуатації розрахункового типу ПС – Boeing 737-800. Проектні параметри приймаються відповідно до: «Сертифікаційних вимог до цивільних аеродромів України, затверджених Наказом Державіаслужби від 17.03.2006 р. №201; Додатку 14 ІСАО Том І. «Проектирование и эксплуатация аэродромов»; Doc 9157 «Руководство по проектированию аэродромов. Часть 2. Рулёжные дорожки, перроны и площадки ожидания»; стандартів і рекомендованої практики ІСАО.

Відповідно до положень Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» об’єкт не внесено до переліку видів планової діяльності та об’єктів, які можуть мати значний вплив на довкілля та підлягати оцінці впливу на довкілля.

Транскордонний вплив відсутній.

4. Соціально-економічна необхідність планованої діяльності: капітальний ремонт покриття перону та руліжної доріжки аеропорту дозволить: забезпечити відповідність транспортно-експлуатаційних показників перону та руліжної доріжки до нормативних; підвищити безпеку руху повітряних суден на території перону та руліжної доріжки; в комплексному відновленні аеропорту дозволить підвищити рівень зайнятості місцевого населення, створення нових робочих місць, підвищити привабливість для проживання та ведення бізнесу м. Рівне та населених пунктів, що розміщені поблизу.

5. Розрахункова потреба в ресурсах при будівництві і експлуатації:

- земельних: у постійне користування – в межах існуючої території перону та руліжної доріжки, у тимчасове користування – згідно з проектними рішеннями щодо розташування та розмірів будмайданчиків, тимчасових доріг тощо;

- сировинних: передбачається використання щебенево-піщаної суміші, цементу і асфальтобетону при влаштуванні покриття;

- енергетичних: не визначено;

- водних: не визначено;

- трудових: 23 працівники на період будівництва.

6. Транспортне забезпечення (при будівництві і експлуатації): доставка персоналу, будівельних матеріалів та конструкцій передбачається по існуючих дорогах.

7. Екологічні та інші обмеження планованої діяльності за варіантами: у проекті будуть враховані екологічні, санітарно-гігієнічні, протипожежні, містобудівні й територіальні обмеження згідно чинних нормативних документів.

8. Необхідна еколого-інженерна підготовка і захист території за варіантами: будуть прийматися базуючись на результатах техніко-економічних, інженерно-геологічних та топографо-геодезичних вишукувань, а також на результатах оцінки впливів на навколишнє середовище (ОВНС).

Можливі впливи планованої діяльності (при будівництві і експлуатації) на навколишнє природне середовище:

- геологічне середовище: можлива активізація екзогенних геологічних процесів;

- клімат і мікроклімат: не передбачається;

- повітряне середовище: забруднення викидами відпрацьованих газів двигунів;

- пилоутворення та шумове навантаження;

- водне середовище: тимчасові зміни умов поверхневого стоку (при будівництві);

- забруднення водного середовища стічними водами, які містять нафтопродукти та інші хімічні сполуки (при експлуатації);

- ґрунт: проектні роботи передбачаються виключно на території існуючого аеропорту; можливе забруднення території відходами будівництва, нафтопродуктами (при будівництві), забруднення твердими частками від зносу шин та покриття, забруднення сміттям, хімічними елементами, що входять до складу протиожеледних матеріалів, опосередковані впливи при забрудненні атмосферного повітря (при експлуатації);

- рослинний і тваринний світ, заповідні об’єкти: можливі зміни існуючого стану рослинного покриву території проведення робіт (при будівництві), опосередковані впливи при забрудненні інших елементів навколишнього природного середовища;

- навколишнє соціальне середовище (населення): негативні впливи – тимчасові незручності для користувачів аеропорту (при будівництві); позитивні впливи – створення нових робочих місць, підвищення комфортності та безпеки аеропорту (при експлуатації);

- навколишнє техногенне середовище: негативні впливи – тимчасові незручності, пов’язані з технологічними процесами будівництва; позитивні впливи – забезпечення нормативних техніко-експлуатаційних показників аеропорту, в комплексному відновленні аеропорту - поліпшення транспортної інфраструктури міста Рівне та області.

10. Відходи виробництва і можливість їх повторного використання, утилізації, знешкодження або безпечного захоронення: будівельне сміття, побутові відходи – утилізація або вивезення на полігони (звалища) твердих промислових та побутових відходів; відходи металу – переробка або повторне використання.

11. Обсяг виконання ОВНС: у відповідності з ДБН А.2.2-1-2003 «Склад і зміст матеріалів оцінки впливів на навколишнє середовище (ОВНС) при проектуванні і будівництві підприємств, будинків і споруд».

12. Участь громадськості: з матеріалами проекту і ОВНС можна ознайомитись та подати пропозиції за адресою Замовника.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux