INVEST

Шановні пані та панове!Дозвольте висловити Вам свою повагу та звернутися з інформацією, що може бути корисна власникам та керівникам бізнесів і стосується переміщення підприємств на захід України.


Рівненщина включена до державної програми підтримки тимчасового переміщення бізнесу із зони бойових дій.


Цьому є об’єктивні передумови.


По-перше, це фактор безпеки для людей та бізнесу, зважаючи що наша область достатньо віддалена від зони активних бойових дій.


По-друге, Рівненщина має розвинену транспортну та соціальну інфраструктуру, вагомий виробничий, ресурсний, трудовий потенціал.


По-третєобласною адміністрацією із залученням територіальних громад та спеціалізованих установ створена база даних земельних ділянок та об’єктів нерухомості, які можуть бути запропоновані представникам бізнесу постраждалих регіонів України для тимчасового чи постійного розміщення виробничих потужностей.


По-четвертеналагоджено ефективний організаційний, юридичний та інформаційно-консультативний супровід процесу релокації бізнесу.


Зокрема, організовано співпрацю з ріелтерами щодо пошуку і належного документального оформлення передачі об’єктів комерційної нерухомості.


Постійним партнером адміністрації є обласний центр зайнятості, який готовий у стислі терміни забезпечити комплектування, підготовку та перепідготовку кадрів, необхідних для переміщених в область виробництв.


По кожному напрямку смарт-спеціалізації області, як і по інших ключових галузях економіки створені ефективні команди фахівців, до повноважень яких, серед іншого, віднесено і налагодження співпраці з представниками відповідних підприємств постраждалих регіонів України.


До складу цих команд увійшли представники провідних підприємств області, всеукраїнських та регіональних асоціацій бізнесу (зокрема з виробництва меблів, ІТ-сектору, органічного землеробства).


Обласна адміністрація забезпечує належну координацію робіт всіх причетних до процесу релокації бізнесу, включаючи органи місцевого самоврядування територіальних громад, територіальні органи міністерств та відомств, причетні підприємства, установи та організації регіону.


Сьогодні створено відповідний call-центр 0800332723 та телеграм бот @rivnerelocation_bot , призваний стати ключовим комунікативних майданчиком для бізнесу та всіх задіяних у програмі релокації.


Ми готові до активної участі у зазначеній державній програмі і запрошуємо представників бізнесу постраждалих регіонів України до співпраці.


Для перемоги нам необхідно розвивати економіку, підтримувати місцевий бізнес та допомагати адаптуватися бізнесу із постраждалих регіонів України.


У разі Вашої зацікавленості просимо контактувати на відкриту лінію 0800332723 або з відповідальною особою: Гемберг Сергій +380672425169, адреса електронної пошти serhiy.gemberg@gmail.com


Детальніше ознайомитися з інвестиційним паспортом Рівненщини 

Якщо ви є власником чи керівником бізнесу  і бажаєте перевести повністю або частково виробничі потужності та своїх людей на Рівненщину - заповніть цю Google форму за посиланням

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux