Оголошення про проведення обласного конкурсу

з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, діяльність яких направлена на роботу з молоддю, для виконання (реалізації) яких  надається фінансова підтримка у 2022 році


Проведення конкурсу здійснюється на виконання Обласної програми підтримки молоді на 2021 – 2023 роки, схваленої  розпорядженням голови Рівненської обласної державної адміністрації від 16 грудня 2020  № 776 та затвердженої рішенням Рівненської обласної ради від 24.12.2020  № 45, відповідно до Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2011 р. № 1049, з метою підтримки  ініціатив інститутів громадянського суспільства.

Перелік пріоритетних соціальних проблем, на розв’язання яких мають бути спрямовані проєкти (за результатами анонімного онлайн анкетування молоді Рівненської області):

 1.   Утвердження здорового способу життя (61,4 %)

2.   Підвищення рівня фінансової і цифрової грамотності, підприємливості            (47,1 %)

3.   Формування сімейних цінностей, відповідального ставлення до батьківства (44,6%)

4.   Створення умов з метою працевлаштування молоді (43,8%)

5.   Розвиток лідерських навичок, саморозвиток, міжособистісні стосунки (42,8 %)

6.   Розвиток екологічної свідомості та відповідального ставлення до природи (36,2%)

7.   Профілактика злочинності та насильства в молодіжному середовищі (31,8%)

8.   Національно-патріотичне виховання (30,6%)

9.   Формування критичного мислення, медіа грамотності (28,9 %)

10. Підтримка соціально вразливої молоді (24,8%)

Реалізація проєкту повинна здійснюватися на території Рівненської області і цільовою аудиторією проєкту має бути молодь Рівненської області.

Для участі у конкурсі допускаються проєкти, розроблені та подані інститутами громадянського суспільства, які зареєстровані в установленому порядку не пізніше ніж за шість місяців до оголошення про проведення конкурсу. Інститут громадянського суспільства  може подавати на конкурс кілька конкурсних пропозицій.

Максимально можливий обсяг бюджетного фінансування проєкту становить 85% від загальної суми кошторису витрат на реалізацію проекту. Громадська організація здійснює свій внесок у реалізацію проекту в розмірі не менше 15% від загального кошторису проекту.

 Загальна сума бюджетного фінансування проєкту не повинна перевищувати 50 (п’ятдесят) тисяч гривень.

В рамках конкурсу не будуть фінансуватися:

- виплата заробітної плати, оплата праці залучених спеціалістів;

- придбання основних засобів.

Для участі у конкурсі інститути громадянського суспільства повинні подати конкурсну документацію, підготовлену українською мовою:

Заявку на участь у конкурсі відповідно до визначеної форми (додаток 1);

Опис програми (проєкту, заходу) та кошторис витрат, необхідних для виконання (реалізації) програми (проєкту, заходу) (додаток 2). Опис програми (проєкту, заходу) повинен містити мету і завдання, план виконання із зазначенням строків та відповідальних виконавців на кожному етапі, очікувані результати та конкретні результативні показники виконання (реалізації) програми (проєкту, заходу), інформацію про цільову аудиторію, залучені до виконання (реалізації) програми (проєкту, заходу) інші інститути громадянського суспільства, способи інформування громадськості про хід виконання (реалізації) програми (проєкту, заходу), детальний розрахунок витрат та джерела фінансування;

Листи-підтвердження органів державної влади, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, наукових установ, інститутів громадянського суспільства, інших установ та організацій (в разі їх залучення до виконання (реалізації) програми (проєкту, заходу);

Інформацію про діяльність інституту громадянського суспільства, зокрема досвід виконання (реалізації) програми (проєкту, заходу) протягом останніх двох років за рахунок бюджетних коштів та інших джерел фінансування, джерела фінансування інституту громадянського суспільства, його матеріально-технічну базу та кадрове забезпечення.

До участі у конкурсі не допускається або знімається з подальшої участі у ньому інститут громадянського суспільства, коли він:

перебуває в стані ліквідації;

подає недостовірну інформацію про свою діяльність та організаційну спроможність реалізувати програму;

не забезпечив гарантії залучення додаткового фінансування для реалізації проекту програми;

подав офіційний лист про відкликання своєї конкурсної документації;

подав конкурсну документацію після встановленого терміну;

не в повному обсязі або не відповідно до визначеної форми подав конкурсну документацію.

Інститути громадянського суспільства, що подавали конкурсну документацію, мають право на повернення їм усього комплекту документів за умови, якщо їх не допущено до попередньої кваліфікації конкурсу.

В інших випадках конкурсна документація не повертається.

 Прийом конкурсної документації здійснюється відділом молодіжної політики та взаємодії з громадськими організаціями управління молодіжної політики та спорту департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту облдержадміністрації щодня (крім вихідних і святкових днів) з 9:00 до 17.00 год. (м. Рівне, майдан Просвіти, 1, каб. 231, 209 тел. 69-51-35, 69-52-85). Документи необхідно подавати в одному примірнику із необхідними підписами та печатками. Скановані копії відправляти на електронну адресу  sv_molod@ukr.net  (з позначкою «конкурс проєктів»)

Кінцевий термін подачі документів – 16.00 год. 30 квітня 2021 року.

Конкурс проводиться шляхом оцінювання поданих пропозицій інститутів громадянського суспільства, формування рейтингу конкурсних пропозицій та визначення переможців конкурсу відповідно до зазначеного рейтингу та обсягу бюджетних коштів для надання фінансової підтримки для виконання (реалізації) програм (проєктів, заходів).

Рейтинг учасників конкурсу буде оприлюднений на сайті облдержадміністрації в розділі «Молодь» та на сторінці управління молодіжної політики та спорту департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту облдержадміністрації у соціальних мережах у триденний  термін з дня його винесення.

ДОДАТКИ


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux