Розпорядження голови обласної державної адміністрації - начальника обласної військової адміністрації від 20 листопада 2023 року № 593

Про обласну премію в галузі музичного мистецтва імені Германа Жуковського 

 

Зареєстроване у Західному міжрегіональному управлінні

Міністерства юстиції 27.11.2023 року за № 141/477


Відповідно до частини першої статті 6, частин першої та шостої статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», пункту 8 частини шостої статті 15 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», статті 1 Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 68/2022 «Про утворення військових адміністрацій», підпункту 5 пункту 3 додатка до Обласної програми «Культура Рівненщини» на 2023 - 2027 роки, затвердженої розпорядженням голови Рівненської обласної державної адміністрації – начальника Рівненської обласної військової адміністрації від 04 листопада 2022 року № 365, з метою відзначення провідних творчих працівників, колективів та науковців за значний внесок у розвиток національного музичного мистецтва


ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

 1. Затвердити Положення про обласну премію в галузі музичного мистецтва імені Германа Жуковського, що додається.


2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 08 травня 2018 року № 296 «Про Положення про обласну мистецьку премію імені Германа Жуковського», зареєстроване в Головному територіальному управлінні юстиції у Рівненській області 31 травня 2018 року за № 24/1313.


3. Фінансування витрат, пов’язаних з виплатою обласної премії в галузі музичного мистецтва імені Германа Жуковського, здійснювати в межах асигнувань, затверджених на галузь «Культура і мистецтво» в обласному бюджеті Рівненської області на відповідний рік.


4. Юридичний відділ апарату Рівненської обласної державної адміністрації в установленому порядку забезпечити подання цього розпорядження на державну реєстрацію до Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції.


5. Департамент цифрової трансформації та суспільних комунікацій Рівненської обласної державної адміністрації забезпечити опублікування цього розпорядження на офіційному вебсайті Рівненської обласної державної адміністрації.


6. Це розпорядження набирає чинності після державної реєстрації в Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції з дня його офіційного опублікування.


7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Рівненської обласної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.Голова обласної державної адміністрації – 

начальник обласної військової адміністрації 

Віталій КОВАЛЬ

r593dod.docxДата оприлюднення: 30 листопада 2023 року  

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux