Розпорядження голови обласної державної адміністрації - начальника обласної військової адміністрації від 14 березня 2023 року № 84

Про стипендії голови Рівненської обласної державної адміністрації та голови Рівненської обласної ради діячам культури та мистецтва


Зареєстроване у Західному міжрегіональному управлінні

Міністерства юстиції, 20.03.2023 року за № 24/360


Відповідно до частини першої статті 6, частин першої та шостої статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», пункту 8 частини шостої статті 15 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», статті 1 Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 68/2022 «Про утворення військових адміністрацій», підпункту 4 пункту 3 додатка до Обласної програми «Культура Рівненщини» на 2023 – 2027 роки, затвердженої розпорядженням голови Рівненської обласної державної адміністрації – начальника Рівненської обласної військової адміністрації від 04 листопада 2022 року № 365, з метою підтримки діячів культури та мистецтва


ЗОБОВ’ЯЗУЮ:


1. Затвердити Положення про порядок призначення стипендій голови Рівненської обласної державної адміністрації та голови Рівненської обласної ради діячам культури та мистецтва, що додається.


2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 08 травня 2018 року № 299 «Про стипендії голови Рівненської обласної державної адміністрації та голови Рівненської обласної ради», зареєстроване в Головному територіальному управлінні юстиції у Рівненській області 05 червня 2018 року за № 29/1318.


3. Фінансування витрат, пов’язаних з виплатою стипендій, здійснювати за рахунок асигнувань, що передбачаються в обласному бюджеті на відповідний рік.


4. Юридичному відділу апарату Рівненської обласної державної адміністрації в установленому порядку забезпечити подання цього розпорядження на державну реєстрацію до Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції.


5. Департаменту цифрової трансформації та суспільних комунікацій Рівненської обласної державної адміністрації забезпечити опублікування цього розпорядження на офіційному вебсайті Рівненської обласної державної адміністрації.


6. Це розпорядження набирає чинності після державної реєстрації в Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції з дня його офіційного опублікування.


7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Рівненської обласної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.Голова обласної державної

адміністрації – начальник 

обласної військової адміністрації Віталій КОВАЛЬ
ПОГОДЖЕНО

Лист голови Рівненської

обласної ради

«01» березня 2023 року № 10-530/01


r84dod.doc

Дата оприлюднення: 22 березня 2023 року

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux