Обласний план заходів із вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні на 2021 – 2025 роки (проєкт)


1. Забезпечити:


1) проведення у День Героїв Небесної Сотні, у День Гідності та Свободи урочистих, меморіальних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких та інших тематичних заходів за участю представників місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, народних депутатів України, учасників революційних подій в Україні у
2013 – 2014 роках, родин Героїв Небесної Сотні, громадських об’єднань, духовенства.


Райoнні державні адміністрації, виконавчі комітети сільських, селищних, міських рад територіальних громад.


Щороку 20 лютого та 21 листопада;2) покладання вінків, квітів до пам’ятників, пам’ятних знаків Героям Небесної Сотні, подіям Революції Гідності та борцям за незалежність України.Управління культури і туризму облдержадміністрації, райoнні державні адміністрації, виконавчі комітети сільських, селищних, міських рад територіальних громад.


Щороку 20 лютого та 21 листопада.2. Звернутися до релігійних організацій з пропозицією проведення панахид за Героями Небесної Сотні та загиблими під час Революції Гідності.


Управління культури і туризму облдержадміністрації.


Щороку до 20 лютого та 21 листопада.
2


3. Вжити заходів щодо облаштування скверів, бульварів, вулиць, провулків, проспектів, площ, майданів тощо, пов’язаних з подіями Революції Гідності та увічненням пам’яті Героїв Небесної Сотні, а також місць поховань Героїв Небесної Сотні, громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності.


Департамент житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності облдержадміністрації, райoнні державні адміністрації, виконавчі комітети сільських, селищних, міських рад територіальних громад.


Щороку до 20 лютого та 21 листопада.
4. Організувати збір за участю музейних, архівних і наукових установ документальних, фото-, відео- та інших матеріалів, свідчень, усних історій, які висвітлюють події Революції Гідності, а також систематизацію та подальше оприлюднення таких матеріалів.


Управління культури і туризму облдержадміністрації, Державний архів Рівненської області, райoнні державні адміністрації, виконавчі комітети сільських, селищних, міських рад територіальних громад.


Упродовж 2021 – 2025 років.5. Організувати в населених пунктах області фотодокументальні, мистецькі та інформаційні виставки, облаштування постійних музейних експозицій, тематичних експозицій про події Революції Гідності, віртуальні виставки, культурно-освітні, мистецькі та інші заходи, присвячені вшануванню подвигу учасників Революції Гідності та увічненню пам’яті Героїв Небесної Сотні.


Управління культури і туризму облдержадміністрації, управління освіти і науки облдержадміністрації, Державний архів Рівненської області, райoнні державні адміністрації, виконавчі комітети сільських, селищних, міських рад територіальних громад.


Упродовж 2021 – 2025 років.


3


6. Організувати проведення у закладах освіти, військових частинах, закладах культури національно-патріотичних уроків пам’яті, засідань за круглим столом, бесід, тематичних виставок та екскурсій, літературних вечорів, флешмобів, концертних програм, присвячених вшануванню подвигу учасників Революції Гідності та увічненню пам’яті Героїв Небесної Сотні за участю родин Героїв Небесної Сотні, активістів, борців за незалежність України у XX столітті.


Управління освіти і науки облдержадміністрації, відділ взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації, управління культури і туризму облдержадміністрації, райoнні державні адміністрації, виконавчі комітети сільських, селищних, міських рад територіальних громад.


Упродовж 2021 – 2025 років.

7. Сприяти установленню пам’ятників, пам’ятних знаків, меморіальних дощок, найменуванню (перейменуванню) скверів, бульварів, вулиць, провулків, проїздів, проспектів, площ, майданів, закладів освіти, культури та інших об’єктів на честь загиблих Героїв Небесної Сотні, подій Революції Гідності.


Райoнні державні адміністрації, виконавчі комітети сільських, селищних, міських рад територіальних громад, управління освіти і науки облдержадміністрації, управління культури і туризму облдержадміністрації.


Упродовж 2021 – 2025 років.


4


8. Опрацювати питання щодо взяття на облік, внесення до Державного реєстру нерухомих пам’яток України, охорони об’єктів культурної спадщини, пов’язаних із подіями Революції Гідності.


Управління культури і туризму облдержадміністрації, райoнні державні адміністрації, виконавчі комітети сільських, селищних, міських рад територіальних громад.


Упродовж 2021 – 2025 років.9. Сприяти поширенню відеоматеріалів, відеороликів, відеофільмів документального, художнього та навчального характеру, тематичних теле- та радіопрограм, присвячених подіям Революції Гідності, Героям Небесної Сотні.


Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, управління освіти і науки облдержадміністрації, райoнні державні адміністрації, виконавчі комітети сільських, селищних, міських рад територіальних громад.


Упродовж 2021 – 2025 років.10. Сприяти поширенню методичних рекомендацій, посібників для проведення тематичних уроків про Революцію Гідності та заходів із вшанування Героїв Небесної Сотні в закладах освіти, військових частинах та закладах культури.


Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, управління освіти і науки облдержадміністрації, управління культури і туризму облдержадміністрації, відділ взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації, райoнні державні адміністрації, виконавчі комітети сільських, селищних, міських рад територіальних громад.


Упродовж 2021 – 2025 років.5


11. Сприяти висвітленню у місцевих засобах масової інформації обласних заходів із вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, організації показів тематичних  фільмів та розповсюдженню відповідної соціальної реклами.


Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, райoнні державні адміністрації, виконавчі комітети сільських, селищних, міських рад територіальних громад.


Щороку упродовж листопада – лютого.

Начальник управління

інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю

облдержадміністрації                                                       Олександр ПОЛІЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux