Умови обговорення

Про зміни до Програми розвитку та підтримки Рівненського обласного виробничого комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства «Рівнеоблводоканал» на 2019 - 2026 роки


1. Найменування органу виконавчої влади, який проводить електронні консультації з громадськістю:

Департамент житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності Рівненської обласної державної адміністрації

2. Назва проекту акта, винесеного на обговорення:

Проект розпорядження голови облдержадміністрації «Про зміни до Програми розвитку та підтримки Рівненського обласного виробничого комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства «Рівнеоблводоканал» на 2019 - 2026 роки».

3. Соціальні групи населення та заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія рішення, яке планується прийняти за результатами електронних консультацій з громадськістю:

Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства «Рівнеоблводоканал», структуровані підприємства на рівні області, району, районних державних адміністрацій, міст обласного значення, об’єднаних територіальних громад.

4. Можливі наслідки проведення в життя рішення для різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін:

Безперебійне знезараження питної води на території міста та області гіпохлоритом натрію марки "А", задоволення потреб споживачів підприємства у питній воді гарантованої якості відповідно до вимог чинних нормативних документів за доступною, економічно обґрунтованою ціною.

5. Електронна адреса, строк і форма подання пропозицій та зауважень:

Пропозиції та зауваження до даного проекту приймаються до 24 квітня 2020 року, електронна адреса: teplo-gujkg@rv.gov.ua.

6. Номер телефону, за яким надаються консультації з питання, що винесено на обговорення:

телефон : 0362-653-569.

7. Прізвище, ім’я відповідальної особи органу виконавчої влади:

Заступник начальника управління – начальник відділу водопровідно-каналізаційного господарства та теплоенергетики управління житлово-комунального господарства департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності Рівненської обласної державної адміністрації Алла Родчина.

8. Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення:

Звіт за результатами обговорення буде оприлюднений на офіційному веб-сайті Рівненської облдержадміністрації у рубриці «Консультації з громадськістю».Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux