Інформування громадськості Рівненщини щодо створення безбар'єрного простору в Україні здійснюється відповідно до Комунікаційного плану щодо реалізації в області Комунікаційної стратегії щодо створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року на підтримку реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року.
Взаємодія з громадськістю на Рівненщині здійснюється через розгалужену систему офіційних цифрових комунікацій. Основними майданчиками є офіційний вебсайт Рівненської ОДА та сторінки в соціальних мережах, що охоплюють десятки тисяч користувачів: Facebook – понад 51 тис. читачів, Telegram – майже 24 тис. учасників, WhatsApp – близько 4 тис. підписників, YouTube – 1,2 тис. користувачів. Комунікація посилюється завдяки активній присутності керівництва Рівненської ОВА в соцмережах: начальника адміністрації Олександра Коваля, його заступників. Також матеріали публікуються на офіційних вебсайтах та сторінках у соціальних мережах структурних підрозділів Рівненської ОДА.
На офіційному вебсайті та сторінках у соціальних мережах Рівненської ОДА новини та повідомлення публікуються у доступній та безбар’єрній формі - незалежно від віку, освіти чи особливостей сприйняття. Враховуються шрифти текстів, альтернативний опис фото, зменшення кількості емоджі, кольорова гама та головні правила толерантної лексики. Забезпечується розміщення альтернативного тексту до зображень в новинах.
У інформаційних матеріалах забезпечується розʼяснення щодо напрямків безбар’єрності - як нової суспільної норми, рівних можливостей для всіх людей і доступність. У 2025 році на офіційних комунікаційних майданчиках розміщено понад 200 тематичних інформацій.
У пресцентрі Рівненської ОДА систематично проводяться онлайн брифінги. Трансляція брифінгів здійснюється на ФБ-сторінці РОДА. Відеоматеріали брифінгів розміщуться на ютуб-каналі Рівненської ОДА. Пресреліз та пости з матеріалами брифінгів розміщуться на офіційному вебсайті Рівненської ОДА у рубриці «Пресцентр» розділу «Новини», фейсбуці телеграмі та вацапі. Організовано їх переклад жестовою мовою. Крім того, аудіовізуальні матеріали онлайн-брифінгів широко використовуються місцевими телерадіокомпаніями, електронними та друкованими медіа під час підготовки тематичних програм, новинних випусків та інформаційних матеріалів. З червня 2024 року організовано понад таких 150 брифінгів.
На офіційному вебсайті Рівненської облдержадміністрації у розділі «Громадськості» на окремій вкладці діє рубрика «Безбар’єрність». Матеріали рубрики систематично оновлюються.
Під час підготовки щотижневих дайджестів «Рівненська ОДА інформує. Коротко про головне» для друкованих мас-медіа області у матеріали включено інформацію про створення безбар'єрного простору в Україні.