Розпорядження голови обласної державної адміністрації - начальника обласної військової адміністрації від 21 вересня 2023 року № 455

Про затвердження Положення порядку формування переліку кращих творів місцевих авторів


Зареєстроване у Західному міжрегіональному управлінні

Міністерства юстиції 28.09.2023 року за № 116/452


Відповідно до частини першої статті 6, частин першої та шостої статті 41 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, пункту 8 частини шостої статті 15 Закону України „Про правовий режим воєнного стану”, абзаців першого-п’ятого статті 3, частин другої, третьої та шостої статті 5 Закону України „Про видавничу справу”, абзаців першого-четвертого статті 3, частин першої, другої та п’ятої статті 5 Закону України „Про державну підтримку книговидавничої справи в Україні”, статті 1 Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 68/2022 „Про утворення військових адміністрацій”, підпункту 8 пункту 2 додатка до Обласної програми „Культура Рівненщини” на 2023 – 2027 роки, затвердженої розпорядженням голови Рівненської обласної державної адміністрації – начальника Рівненської обласної військової адміністрації від 04 листопада 2022 року № 365, з метою реалізації державної політики у сфері книговидавничої справи, популяризації кращих книг місцевих авторів


ЗОБОВ’ЯЗУЮ:


1. Затвердити Положення порядку формування переліку кращих творів місцевих авторів (далі – Положення), що додається.


2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 06 червня 2018 року № 370 „Про Положення про порядок формування переліку кращих творів місцевих авторів”, зареєстроване в Головному територіальному управлінні юстиції у Рівненській області 22 червня 2018 року за № 37/1326.


Фінансування витрат, пов’язаних з придбанням творів місцевих авторів, здійснювати за рахунок асигнувань, що передбачаються в обласному бюджеті Рівненської області на відповідний рік.


Юридичний відділ апарату Рівненської обласної державної адміністрації в установленому порядку забезпечити подання цього розпорядження на державну реєстрацію до Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції.


Департамент цифрової трансформації та суспільних комунікацій Рівненської обласної державної адміністрації забезпечити опублікування цього розпорядження на офіційному вебсайті Рівненської обласної державної адміністрації.


6. Це розпорядження набирає чинності після державної реєстрації в Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції з дня його офіційного опублікування.


7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Рівненської обласної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.Голова обласної державної

адміністрації – начальник

обласної військової адміністрації Віталій КОВАЛЬ

r455dod.docx


Дата оприлюднення: 2 жовтя 2023 року
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux