Список нагороджених

Посвідчення та значок «Заслужений майстер спорту України» з дзюдо Хораві Давиду Елгуджаєвичу;

посвідчення та значок «Майстер спорту України міжнародного класу» з пара пауерліфтингу Нікодімовій Альоні Миколаївні;

посвідчення та значок «Майстер спорту України міжнародного класу» з пауерліфтингу Головатчику Павлу Миколайовичу;

посвідчення та значок «Майстер спорту України» з волейболу сидячи Ковальчуку Юрію Миколайовичу;

посвідчення та значок «Майстер спорту України» з волейболу сидячи Сікальському Андрію Васильовичу.

А далі нагороджуємо переможців першої номінації.

НОМІНАЦІЯ № 1

«Кращий спортсмен Рівненської області з видів спорту осіб з інвалідністю, що входять до програми Паралімпійських та Дефлімпійських ігор»

ГАВРИСЮК Анжела – майстер спорту України міжнародного класу з дзюдо серед спортсменів з порушеннями зору. Бронзова призерка чемпіонату світу в особистих та командних змаганнях, срібна призерка чемпіонату Європи в особистих та командних змаганнях. Срібна призерка кубків світу в особистих змаганнях серед жінок.

ГАРНИК Анастасія – майстер спорту України міжнародного класу з дзюдо серед спортсменів з порушеннями зору. Чемпіонка світу в особистих змаганнях серед жінок та бронзова призерка чемпіонату світу в командних змаганнях. Чемпіонка Європи в особистих змаганнях та срібна призерка чемпіонату Європи в командних змаганнях. Переможниця кубку світу в особистих змаганнях.

ІВАНИЦЬКА Юлія – Заслужений майстер спорту України з дзюдо серед спортсменів з порушеннями зору. Срібна призерка чемпіонату світу в особистих змаганнях та бронзова призерка чемпіонату світу у командних змаганнях. Срібна призерка чемпіонату Європи в особистих та командних змаганнях. Срібна та бронзова призерка кубків світу в особистих змаганнях серед жінок.

ЛАГУТЕНКО Наталія – Заслужений майстер спорту України з пара каное серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Чемпіонка Європи. Учасниця чемпіонату світу та кубку світу. Виборола ліцензію на участь у XVII літніх Паралімпійських іграх 2024 року в місті Париж (Франція). 

НАЗАРЕНКО Олександр – Заслужений майстер спорту України з дзюдо серед спортсменів з порушеннями зору. Срібний призер чемпіонату Європи в особистих змаганнях. Переможець та бронзовий призер кубків світу в особистих змаганнях серед чоловіків.

НІКОЛАЙЧИК Наталія – Заслужений майстер спорту України з дзюдо серед спортсменів з порушеннями зору. Чемпіонка світу в особистих змаганнях та бронзова призерка чемпіонату світу в командних змаганнях. Чемпіонка Європи в особистих змаганнях та срібна призерка чемпіонату Європи в командних змаганнях. Переможниця кубку світу в особистих змаганнях серед жінок. 

НОВАК РОМАН – Майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Фіналіст чемпіонату світу. Чемпіон України. Встановив рекорд Європи з метання спису.

СИНЮК Микола – Заслужений майстер спорту України з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Срібний призер чемпіонату світу. Срібний призер чемпіонату Європи. Виборов ліцензію на участь у XVII літніх Паралімпійських іграх 2024 року в місті Париж (Франція).

СИЧ Інна – Заслужений майстер спорту України з дзюдо серед спортсменів з порушеннями зору. Бронзова призерка чемпіонату світу в особистих та командних змаганнях. Чемпіонка Європи в особистих змаганнях та срібна призерка чемпіонату Європи у командних змаганнях. Переможниця та бронзова призерка кубків світу в особистих змаганнях серед жінок.

ХОРАВА Давид – Заслужений майстер спорту України з дзюдо серед спортсменів з порушеннями зору. Чемпіон Європи в особистих змаганнях. Бронзовий призер кубку світу в особистих змаганнях серед чоловіків.

НОМІНАЦІЯ № 2

«Кращий спортсмен Рівненської області з видів спорту осіб з інвалідністю, що не входять до програми Паралімпійських та Дефлімпійських ігор»

АСЄЄВА Ніна – Заслужений майстер спорту України з пауерліфтингу серед спортсменів з порушеннями зору. Дворазова переможниця Всесвітніх ігор сліпих. Встановила три рекорди світу.

БАГНЮК Уляна – Заслужений майстер спорту України з пауерліфтингу серед спортсменів з порушеннями зору. Дворазова переможниця Всесвітніх ігор сліпих. Встановила рекорд світу.

ГАЛІНСЬКА Галина – Заслужений майстер спорту України з пауерліфтингу серед спортсменів з порушеннями зору. Переможниця та срібна призерка Всесвітніх ігор сліпих. Встановила три рекорди світу.

ДЕРМАНСЬКИЙ Анатолій – Майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу серед спортсменів з порушеннями зору. Переможець та срібний призер Всесвітніх ігор сліпих.

КОРОБКОВА Світлана – Заслужений майстер спорту України з пауерліфтингу серед спортсменів з порушеннями зору. Дворазова переможниця Всесвітніх ігор сліпих.

КУРОВ Роман – Заслужений майстер спорту України з пауерліфтингу серед спортсменів з порушеннями зору. Дворазовий переможець Всесвітніх ігор сліпих.

МИРОНЕЦЬ АНДРІЙ – Майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу серед спортсменів з порушеннями зору. Дворазовий переможець Всесвітніх ігор сліпих. Встановив рекорд світу.

СВИРИБЧУК Ольга – Заслужений майстер спорту України з пауерліфтингу серед спортсменів з порушеннями зору. Дворазова срібна призерка Всесвітніх ігор сліпих. Встановила два рекорди світу.

СІВАК Іван – Заслужений майстер спорту України з пара спортивних танців серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Триразовий срібний призер чемпіонату світу. Триразовий переможець кубку світу.

ЧАЙКОВСЬКА Ольга – Заслужений майстер спорту України з пауерліфтингу серед спортсменів з порушеннями зору. Дворазова переможниця Всесвітніх ігор сліпих. Встановила два рекорди світу.

НОМІНАЦІЯ № 3

«КРАЩИЙ СПОРТСМЕН РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

З ІГРОВИХ ВИДІВ СПОРТУ»

ЖУК Антоніна – Майстер спорту України з волейболу. Бронзова призерка чемпіонату Європи з волейболу сидячи серед жінок з ураженнями опорно-рухового апарату. Учасниця кубку світу.

КОВАЛЬЧУК Юрій – Майстер спорту України з волейболу сидячи серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Бронзовий призер чемпіонату Європи з волейболу сидячи серед чоловіків. Учасник кубку світу.

СІКАЛЬСЬКИЙ Андрій – Майстер спорту України з волейболу сидячи серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Бронзовий призер чемпіонату Європи з волейболу сидячи серед чоловіків. Учасник кубку світу.

КРАВЕЦЬ Дмитро – Майстер спорту України з футболу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату . Чемпіон Європи серед спортсменів з наслідками ДЦП.

Юнацька збірна команда Рівненської області з футболу серед спортсменів з наслідками ДЦП, яка стала переможцем фінальних змагань Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе». 

Гравці команди: КОНДРАТЮК Богдан, КОВТУН Максим, ЛОГІНОВ Давид, СТАСЮК Богдан, СТЕПАНЕЦЬ Микита, ВЛАСЮК Владислав.

НОМІНАЦІЯ № 4

«НЕЗЛАМНІ ВОЇНИ РІВНЕНЩИНИ»

У цій номінації нагороджуються найактивніші ветерани війни, учасники бойових дій Рівненської області з інвалідністю та особи, які отримали поранення та інвалідність внаслідок виконання свої службових обов’язків із захисту нашої держави. Усі вони активно займаються спортом та упродовж 2023 року виборювали нагороди на чемпіонатах та кубках України, всеукраїнських та обласних змаганнях з видів спорту осіб з інвалідністю.

БАДАРАК Андрій – Майстер спорт України з пара плавання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Дворазовий срібний та бронзовий призер Чемпіонату України. Дворазовий чемпіон області. Переможець та срібний призер відкритого кубка Рівненської області з пара плавання.

КУЛІНЕЦЬ Сергій – срібний призер відкритого кубка Рівненської області з пара пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату.

ЛЕПЕХА Іван – Майстер спорт України з пара плавання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Чемпіон та дворазовий срібний призер Чемпіонату України. Дворазовий бронзовий призер Кубку України. Триразовий переможець відкритого кубка Рівненської області з пара плавання.

ПАНДРАК Сергій – чемпіон Рівненської області з волейболу сидячи серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Срібний призер відкритого чемпіонату Хмельницької області, бронзовий призер відкритого чемпіонату Полтавської області, бронзовий призер відкритого чемпіонату Житомирської області з волейболу сидячи. Дворазовий чемпіон Рівненської області з плавання. Переможець та дворазовий срібний призер кубка Рівненської області з плавання.

УСАЧ Андрій – срібний призер літнього чемпіонату України з пара стрільби з лука серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Учасник чемпіонату світу в особистих та парних змаганнях.

НОМІНАЦІЯ № 5

«КРАЩИЙ СПОРТСМЕН РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЕРЕД МОЛОДІ З ВИДІВ СПОРТУ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ»

ВАБІЩЕВИЧ Галина – Дворазова чемпіонка світу з пара пауерліфтингу серед юніорок з ураженнями опорно-рухового апарату. Переможниця та срібна призерка кубку світу серед юніорок.

ГОРДІЙЧУК Вадим – Срібний та бронзовий призер чемпіонату України з плавання серед чоловіків з порушеннями слуху.

КАТЕРИНИЧ В’ячеслав – Дворазовий бронзовий призер чемпіонату світу з пара пауерліфтингу серед юніорів з ураженнями опорно-рухового апарату. Дворазовий переможець кубку світу серед юніорів. Дворазовий срібний призер кубку світу серед чоловіків.

КОБИЛИНСЬКА Дар'я – майстер спорту України міжнародного класу з пара пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Дворазова чемпіонка світу серед юніорок. Дворазова переможниця кубку світу серед юніорок. Дворазова переможниця та бронзова призерка кубку світу серед жінок.

КОНДРАТЮК Андрій – дворазовий чемпіон України з пара легкої атлетики серед чоловіків з ураженнями опорно-рухового апарату. Призер міжнародних змагань з пара легкої атлетики «Гран-прі Італії». 

КОРЕВА Олександра – чемпіонка та срібна призерка України з пара легкої атлетики серед жінок з порушеннями розумового і фізичного розвитку.

МІНАЄВ Павло – чемпіон України з пара легкої атлетики серед чоловіків з порушеннями зору у метанні спису, срібний призер чемпіонату України у штовханні ядра.

НАУМЧУК Василь – срібний призер чемпіонату України з пара стрільби з лука у приміщенні серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Виборов п’яте місце на Чемпіонаті Європи у парних змаганнях серед чоловіків та 9 місце в особистих змаганнях. Учасник кубку Європи. У ліцензійному турнір виборов друге місце та ліцензію на участь у XVII літніх Паралімпійських іграх 2024 року в місті Париж (Франція).

НІКОДІМОВА Альона – Майстер спорту України міжнародного класу з пара пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Дворазова чемпіонка світу серед юніорок. Переможниця та срібна призерка кубку світу серед юніорок. Дворазова бронзова призерка кубку світу серед жінок.

САВЧУК Дмитро – Майстер спорту України з пара-армрестлінгу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Чемпіон Європи у боротьбі на ліву руку та посів 4 місце на чемпіонаті Європи у боротьбі на праву руку серед чоловіків.

НОМІНАЦІЯ № 6

«ПАРАЛІМПІЙСЬКА НАДІЯ РІВНЕНЩИНИ»

ГУДЗАЛО Богдан – дворазовий переможець фінальних змагань Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» з пара плавання серед юнаків з ураженнями опорно-рухового апарату.

ДЕЙНЕКО Діана – дворазова срібна призерка чемпіонату України з пара легкої атлетики серед жінок з порушеннями зору.

КОРЕВА Марина – триразова переможниця фінальних змагань Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» з пара легкої атлетики серед дівчат з порушеннями зору.

КУШНІР Вероніка – триразова переможниця фінальних змагань Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» з пара легкої атлетики серед дівчат з ураженнями опорно-рухового апарату. Вихованка фізкультурно-спортивного клубу «Повір у себе» Сарненської міської ради.

МЕЛЬНИЧУК Антон – переможець та дворазовий срібний призер фінальних змагань Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» з пара плавання серед юнаків з ураженнями опорно-рухового апарату.

ПАЩУК Олександр – триразовий переможець фінальних змагань Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» з пара легкої атлетики серед юнаків з ураженнями опорно-рухового апарату.

РИТОВ Ілля – чемпіон та дворазовий срібний призер чемпіонату України з плавання серед чоловіків з порушеннями слуху. Дворазовий переможець та срібний призер фінальних змагань Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» з плавання серед юнаків.

САМКОВ Богдан – дворазовий переможець та срібний призер фінальних змагань Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» з пара плавання серед юнаків з ураженнями опорно-рухового апарату.

СИМОНЧУК Богдан – триразовий переможець фінальних змагань Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» з пара плавання серед юнаків з ураженнями опорно-рухового апарату.

ХОМИЧ Богдан – чемпіон України, срібний та бронзовий призер чемпіонату України з пара плавання серед чоловіків з ураженнями опорно-рухового апарату. Триразовий срібний призер фінальних змагань Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» з пара плавання серед юнаків.


НОМІНАЦІЯ № 7

«КРАЩИЙ ТРЕНЕР РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

З ВИДІВ СПОРТУ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ»

РОМАНКЕВИЧ Михайло Якович – Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, Заслужений тренер України з дзюдо. Почесний громадянин міста Рівне. Нагороджений орденом «За заслуги» І ступеня. Головний тренер національної збірної команди України з дзюдо серед спортсменів з порушеннями зору. Тренер чемпіонів та призерів чемпіонату світу та Європи Наталії Ніколайчик, Анжели Гаврисюк, Анастасії Гарник, Інни Сич, Юлії Іваницької, Давида Хорави, Олександра Назаренка.

КАМЛОЧУК Леонід Васильович – Заслужений тренер України з пара каное. Тренер чемпіонки Європи Наталії Лагутенко, срібного призера чемпіонату світу та чемпіонату Європи Миколи Синюка.

ПОЛЮХОВИЧ Вадим Олександрович – Заслужений тренер України з пауерліфтингу. Тренер чемпіонів та призерів чемпіонату світу з пара пауерліфтингу серед юніорів Галини Вабіщевич, В’ячеслава Катеринича, Дар’ї Кобилинської, Альони Нікодімової. Збірна команда України сформована виключно з чотирьох його вихованців виборола перше загальнокомандне місце на чемпіонаті світу з пара пауерліфтингу серед юніорів. Тренер переможців та призерів Всесвітніх ігор сліпих Світлани Коробкової, Ольги Свирибчук, Валерія Ландика, Анатолія Дерманського.

Щороку відділення Національного олімпійського комітету України у Рівненській області проводить урочисту церемонію «Герої спортивного року Рівненщини» у 12 номінаціях. Однією з них є номінація «Сильні духом», де відзначається кращий спортсмен Рівненщини з видів спорту осіб з інвалідністю. І за підсумками 2023 року переможцем цієї номінації стала

ГАРНИК Анастасія – майстер спорту України міжнародного класу з дзюдо серед спортсменів з порушеннями зору. Чемпіонка світу в особистих змаганнях серед жінок та бронзова призерка чемпіонату світу в командних змаганнях. Чемпіонка Європи в особистих змаганнях та срібна призерка чемпіонату Європи в командних змаганнях. Переможниця кубку світу в особистих змаганнях.


НОМІНАЦІЯ № 8

«КРАЩИЙ ТРЕНЕР РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ СЕРЕД МОЛОДІ

З ВИДІВ СПОРТУ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ»

ПАЛЮХ Ольга Григорівна – Заслужений тренер України з плавання. Тренер чемпіонів та призерів чемпіонату України серед дорослих Іллі Ритова, Вадима Гордійчука, Богдана Хомича. Тренер переможців та призерів фінальних змагань Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» з пара плавання Богдана Гудзала, Богдана Симончука, Антона Мельничука.

СТАНКО Світлана Олександрівна – тренер з легкої атлетики. Тренер чемпіонів України з пара легкої атлетики Андрія Кондратюка, Олександри Кореви та переможців фінальних змагань Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» з пара легкої атлетики Олександра Пащука, Марини Кореви. 

ШЕВЧУК Олександр Васильович – тренер з волейболу та волейболу сидячи. Тренер бронзових призерів чемпіонату Європи Антоніни Жук, Юрія Ковальчука, Андрія Сікальського. Тренер команд Рівненської області, які вибороли бронзові нагороди на фінальних змаганнях Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» з волейболу серед юнаків та дівчат з порушеннями слуху.


ПОДЯКА

ЗА СПРИЯННЯ РОЗВИТКУ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

КОЛЕСНИК Євген Вікторович – адміністратор проекту Футбольного клубу «Шахтар» (м. Донецьк) «Тренування дітей з інвалідністю».

РИБАК Вікторія Аркадіївна – керівник центру «Студентська соціальна служба» Рівненського державного гуманітарного університету.

ШАРМАНСЬКИЙ Юрій Ярославович – директор комунального закладу «Костопільська дитячо-юнацька спортивна школа» Костопільської міської ради. 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux