"Наша спортивна гордість" - 2022

НОМІНАЦІЯ № 1

«Кращий спортсмен Рівненської області з видів спорту осіб з інвалідністю, що входять до програми Паралімпійських та Дефлімпійських ігор»

 

ГАВРИСЮК Анжела – майстер спорту України міжнародного класу з дзюдо серед спортсменів з порушеннями зору. Чемпіонка світу у командних змаганнях серед жінок, бронзова призерка чемпіонату світу в особистих змаганнях. Чемпіонка Європи в особистих та командних змаганнях серед жінок.

ГАРНИК Анастасія – майстер спорту України міжнародного класу з дзюдо серед спортсменів з порушеннями зору. Чемпіонка світу в особистих та командних змаганнях серед жінок. Чемпіонка Європи в особистих та командних змаганнях серед жінок.

ІВАНИЦЬКА Юлія – Заслужений майстер спорту України з дзюдо серед спортсменів з порушеннями зору. Чемпіонка світу у командних змаганнях серед жінок, бронзова призерка чемпіонату світу в особистих змаганнях. Чемпіонка Європи у командних змаганнях серед жінок, срібна призерка чемпіонату Європи в особистих змаганнях.

ЛАГУТЕНКО Наталія – Заслужений майстер спорту України з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Бронзова призерка чемпіонату Європи. Срібна та бронзова призерка кубка світу. 

НАЗАРЕНКО Олександр – Заслужений майстер спорту України з дзюдо серед спортсменів з порушеннями зору. Бронзовий призер чемпіонату світу в особистих змаганнях. Срібний призер чемпіонату Європи в особистих та командних змаганнях серед чоловіків.

НІКОЛАЙЧИК Наталія – Заслужений майстер спорту України з дзюдо серед спортсменів з порушеннями зору. Чемпіонка світу в особистих та командних змаганнях серед жінок. Чемпіонка Європи в особистих та командних змаганнях серед жінок.

СИНЮК Микола – Заслужений майстер спорту України з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Чемпіон світу. Срібний призер чемпіонату Європи. Переможець кубку світу. 

СИЧ Інна – Заслужений майстер спорту України з дзюдо серед спортсменів з порушеннями зору.

ХОРАВА Давид – Заслужений майстер спорту України з дзюдо серед спортсменів з порушеннями зору. Чемпіон світу в особистих змаганнях. Чемпіон Європи в особистих змаганнях, срібний призер чемпіонату Європи у командних змаганнях серед чоловіків.

ШЕПЕЛЮК Катерина – Заслужений майстер спорту України з дзюдо серед спортсменів з порушеннями слуху. Дворазова чемпіонка на ХXІV літніх Дефлімпійських іграх в особистих та командних змаганнях серед жінок.НОМІНАЦІЯ № 2

«Кращий спортсмен Рівненської області з видів спорту осіб з інвалідністю, що не входять до програми Паралімпійських та Дефлімпійських ігор»


АСЄЄВА Ніна – Заслужений майстер спорту України з пауерліфтингу серед спортсменів з порушеннями зору. Дворазова чемпіонка світу. Встановила три рекорди світу.

БАГНЮК Уляна – Заслужений майстер спорту України з пауерліфтингу серед спортсменів з порушеннями зору. Чемпіонка світу з жиму лежачи та срібна призерка чемпіонату світу з пауерліфтингу. Встановила рекорд світу.

ГАЛІНСЬКА Галина – Заслужений майстер спорту України з пауерліфтингу серед спортсменів з порушеннями зору. Дворазова чемпіонка світу. Встановила три рекорди світу.

ДЕРМАНСЬКИЙ Анатолій – майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу серед спортсменів з порушеннями зору. Чемпіон світу з жиму лежачи та срібний призер чемпіонату світу з пауерліфтингу.

КОРОБКОВА Світлана – Заслужений майстер спорту України з пауерліфтингу серед спортсменів з порушеннями зору. Дворазова чемпіонка світу. Встановила рекорд світу.

КУРОВ Роман – Заслужений майстер спорту України з пауерліфтингу серед спортсменів з порушеннями зору. Дворазовий чемпіон світу. Абсолютний чемпіон світу. Встановив рекорд світу.

МИРОНЕЦЬ АНДРІЙ – майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу серед спортсменів з порушеннями зору. Чемпіон світу з пауерліфтингу та срібний призер чемпіонату світу з жиму лежачи. Встановив два рекорди світу.

СВИРИБЧУК Ольга – Заслужений майстер спорту України з пауерліфтингу серед спортсменів з порушеннями зору. Дворазова срібна призерка чемпіонату світу. Встановила два рекорди світу.

СІВАК Іван – Заслужений майстер спорту України зі спортивних танців на візках серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Триразовий чемпіон Європи. Триразовий переможець кубку світу.

ЧАЙКОВСЬКА Ольга – Заслужений майстер спорту України з пауерліфтингу серед спортсменів з порушеннями зору. Дворазова чемпіонка світу. Встановила три рекорди світу.


НОМІНАЦІЯ № 3

«Кращий спортсмен Рівненської області  серед молоді з видів спорту осіб з інвалідністю»

АСЄЄВ Костянтин – кандидат у майстри спорту України з шашок серед спортсменів з порушеннями зору. Чемпіон області з шашок-64 серед чоловіків. Переможець фінальних змагань з шахів Обласної спартакіади «Повір у себе».

ВАБІЩЕВИЧ Галина – кандидат у майстри спорту України з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Чемпіонка області та переможниця кубка області серед жінок.

ДЕНИСЮК Микола – кращий воротар чемпіонату України з футболу серед спортсменів з порушеннями слуху.

КОБИЛИНСЬКА Дар'я – майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Дворазова чемпіонка Європи серед юніорок. Бронзова призерка чемпіонату Європи серед жінок.

КОНДРАТЮК Андрій – дворазовий срібний призер чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенні серед чоловіків з ураженнями опорно-рухового апарату.

КОРЕВА Олександра – чемпіонка України з легкої атлетики у приміщенні серед жінок з порушеннями розумового і фізичного розвитку.

КОТУХ Євген – срібний призер чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенні серед чоловіків з порушеннями розумового і фізичного розвитку.

НАУМЧУК Василь – кандидат у майстри спорту України зі стрільби з лука серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Виборов четверте місце на Чемпіонаті Європи у парних змаганнях серед чоловіків. Учасник чемпіонату світу та кубку Європи.

НІКОДІМОВА Альона – майстер спорту України з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Чемпіонка області та переможниця кубка області серед жінок.

САВЧУК Дмитро – кандидат у майстри спорту України з пара-армрестлінгу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Чемпіон України та срібний призер чемпіонату України серед чоловіків.


 

НОМІНАЦІЯ № 4

«Паралімпійська надія Рівненщини»

ГОРДІЙЧУК Вадим – срібний призер чемпіонату України з плавання серед молоді з порушеннями слуху. Триразовий бронзовий призер чемпіонату України серед молоді. Бронзовий призер чемпіонату України серед чоловіків.

ГУДЗАЛО Богдан – переможець фінальних змагань Обласної спартакіади «Повір у себе» з плавання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Призер чемпіонату області серед чоловіків.

ДЕЙНЕКО Діана – переможниця фінальних змагань Обласної спартакіади «Повір у себе» з легкої атлетики серед спортсменок з порушеннями зору. Чемпіонка області з шашок-64 серед юніорок.

КОНДРАТЮК Богдан – чемпіон області з пауерліфтингу серед чоловіків з ураженнями опорно-рухового апарату. Срібний призер кубка області серед чоловіків. Триразовий переможець фінальних змагань Обласної спартакіади «Повір у себе» з легкої атлетики. Бронзовий призер фінальних змагань Обласної спартакіади «Повір у себе» з тенісу настільного.

КОРЕВА Марина – триразова переможниця фінальних змагань Обласної спартакіади «Повір у себе» з легкої атлетики серед спортсменок з порушеннями зору.

КОРНЄЄВА Євгенія – триразова переможниця фінальних змагань Обласної спартакіади «Повір у себе» з легкої атлетики серед спортсменок з порушеннями зору. Переможниця фінальних змагань Обласної спартакіади «Повір у себе» з шахів.

КУШНІР Вероніка – переможниця фінальних змагань Обласної спартакіади «Повір у себе» з легкої атлетики, шахів серед спортсменок з ураженнями опорно-рухового апарату. Чемпіонка області з шашок-64 серед юніорок. Вихованка фізкультурно-спортивного клубу «Повір у себе» Сарненської міської ради.

ПАЩУК Олександр – триразовий переможець фінальних змагань Обласної спартакіади «Повір у себе» з легкої атлетики серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату.

РИТОВ Ілля – кандидат в майстри спорту України з плавання серед спортсменів з порушеннями слуху. Чотирьох разовий срібний призер чемпіонату України з плавання серед молоді. Бронзовий призер чемпіонату України з плавання серед молоді. (отримує батько спортсмена)

ШЕРЕМЕТ Володимир – переможець фінальних змагань Обласної спартакіади «Повір у себе» з легкої атлетики, тенісу настільного серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Вихованець Рокитнівського центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт».НОМІНАЦІЯ № 5

«Кращий спортсмен-ветеран Рівненської області з видів спорту осіб з інвалідністю»

 

ВДОВИН Михайло – чемпіон України з легкої атлетики у приміщенні (штовхання ядра) серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату.

СЕМЕНЮК Любов – майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Чемпіонка області та переможниця кубка області серед жінок.

НИКИТЮК Галина – майстер спорту України з шашок серед спортсменів з порушеннями зору. Чемпіонка області з шашок-64.
НОМІНАЦІЯ № 6

«Кращий керівник закладу (організації)

з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю Рівненської області»

ЛЕВЧИК Сергій Сергійович – директор комунального закладу «Рівненська обласна дитячо-юнацька спортивна школа осіб з інвалідністю» Рівненської обласної ради.

ЦИЦЮРА Олександр Олександрович – керівник комунального закладу «Фізкультурно-спортивний клуб «Повір у себе» Сарненської міської ради.

ПЕТРЕНКО Валентина Володимирівна – голова Рівненського міського фізкультурно-спортивного клубу інвалідів «Геракл».

БИЧКОВ Олександр Анатолійович – голова Костопільського районного фізкультурно-спортивного клубу для осіб з інвалідністю «Сильні духом».

КОВАЛЕНКО Василь Степанович – керівник Млинівського фізкультурно-спортивного клубу осіб з інвалідністю «Надія».


 

НОМІНАЦІЯ № 7

«Кращий тренер Рівненської області  з видів спорту осіб з інвалідністю»

 

РОМАНКЕВИЧ Михайло Якович – Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, Заслужений тренер України з дзюдо. Почесний громадянин міста Рівне. Нагороджений орденом «За заслуги» І ступеня. Головний тренер національної збірної команди України з дзюдо серед спортсменів з порушеннями зору. Тренер дворазової чемпіонки ХXІV літніх Дефлімпійських ігор Катерини Шепелюк, чемпіонів та призерів чемпіонатів світу та Європи Наталії Ніколайчик, Анжели Гаврисюк, Інни Сич, Юлії Іваницької, Давида Хорави.

ІВАНИЦЬКИЙ Іван Іванович – Тренер чемпіонки світу та Європи Анастасії Гарник, бронзового призера чемпіонату світу, срібного призера чемпіонату Європи Олександра Назаренко.

КАМЛОЧУК Леонід Васильович – Заслужений тренер України з параканое. Тренер чемпіона світу, срібного призера чемпіонату Європи, переможця кубку світу Миколи Синюка, бронзової призерки чемпіонату Європи, срібної та бронзової призерки кубка світу Наталії Лагутенко.

ПОЛЮХОВИЧ Вадим Олександрович – Заслужений тренер України з пауерліфтингу. Тренер чемпіонів та призерів чемпіонату світу, рекордсменів світу Світлани Коробкової, Ольги Свирибчук, Валерія Ландика, Анатолія Дерманського, чемпіонки Європи Дар’ї Кобилинської.

ЛЕВЧИК Сергій Сергійович – Тренер чемпіонок світу з пауерліфтингу серед спортсменів з порушеннями зору Ніни Асєєвої та Юлії Блищик, призера чемпіонату світу Миколи Ткачука.


НОМІНАЦІЯ № 8

«Кращий тренер комунального закладу  «Рівненська обласна дитячо-юнацька 

спортивна школа осіб з інвалідністю»  Рівненської обласної ради»

 

ПАЛЮХ Ольга Григорівна – Заслужений тренер України з плавання. Тренер призерів чемпіонатів України серед дорослих та молоді Іллі Ритова та Вадима Гордійчука. Тренер призера чемпіонату області серед дорослих, переможця фінальних змагань Обласної спартакіади «Повір у себе» з плавання Богдана Гудзало.

СТАНКО Світлана Олександрівна – тренер-викладач з легкої атлетики. Тренер чемпіонки України з легкої атлетики у приміщенні Олександри Кореви, призерів чемпіонату України Євгена Котуха та Андрія Кондратюка, переможців фінальних змагань Обласної спартакіади «Повір у себе» з легкої атлетики Олександра Пащука, Марини Кореви.

 ШЕВЧУК Олександр Васильович – тренер-викладач з волейболу. Тренер команд Рівненської області, які вибороли четверті місця на чемпіонатах України з волейболу серед чоловіків та жінок з порушеннями слуху, тренер учасників чемпіонату України з пляжного волейболу.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux