Розпорядження голови облдержадміністрації від 30 вересня 2020 року № 607

Про заснування обласної премії в галузі народного хорового мистецтва імені Федора Гощука

Зареєстроване у Західному міжрегіональному управлінні

Міністерства юстиції (м. Львів), 09.10.2020 року за № 75/2185


         Відповідно до статей 22, 41 Закону України ,,Про місцеві державні адміністрації”, на виконання пункту 4 Програми розвитку культури Рівненської області на період до 2022 року, схваленої розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 20 грудня 2017 року № 777, затвердженої рішенням Рівненської  обласної ради від 16 березня 2018 року № 859, враховуючи звернення родини Гощуків, з метою вшанування пам’яті композитора, видатного хорового диригента, педагога, заслуженого працівника культури України Федора Гощука, відзначення кращих колективів і митців, які зробили вагомий внесок у популяризацію кращих зразків народного хорового мистецтва Рівненщини:


         1. Заснувати обласну премію в галузі народного хорового мистецтва імені Федора Гощука (далі – Премія).


         2. Затвердити Положення про обласну премію в галузі народного хорового мистецтва імені Федора Гощука, що додається.


         3. Головному розпоряднику коштів - управлінню культури і туризму Рівненської обласної державної адміністрації, видатки, пов’язані із врученням Премії, передбачати в межах асигнувань, затверджених на галузь «Культура і мистецтво». Кошти на виплату Премії у повному обсязі виділяються сім’єю Гощуків з власного бюджету (за згодою).


         4. Юридичному відділу апарату Рівненської обласної державної адміністрації в установленому порядку забезпечити подання цього розпорядження на державну реєстрацію до Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів).


5. Управлінню інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Рівненської обласної державної адміністрації забезпечити опублікування цього розпорядження в установленому порядку.


6. Розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.


7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Рівненської обласної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.
В.о. голови адміністрації                                       Сергій ПОДОЛІН


ЗАТВЕРДЖЕНО


Розпорядження голови Рівненської

обласної державної адміністрації

30.09.2020 № 607


Положення

про обласну премію в галузі народного хорового мистецтва

імені Федора Гощука

1. Обласна премія в галузі народного хорового мистецтва імені Федора Гощука (далі - Премія) заснована з метою вшанування пам’яті композитора, видатного хорового диригента, педагога, заслуженого працівника культури України.

2. Премія присуджується композиторам, які працюють у сфері української народної музики, керівникам, диригентам народних хорових колективів, окремим виконавцям народних пісень і музики (вокалістам, інструменталістам) (далі - претенденти), які своєю діяльністю сприяють збереженню та популяризації українського народного хорового мистецтва.

3. Премія присуджується щороку до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва – 9 листопада.

Пропозиції щодо претендентів на здобуття Премії подаються органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, творчими спілками, громадськими організаціями, культурно-мистецькими закладами, закладами освіти та шляхом самовисування.

Документи щодо претендентів подаються управлінню культури і туризму Рівненської обласної державної адміністрації до 10 жовтня.

4. На здобуття Премії подаються такі документи:

клопотання щодо присудження Премії;

матеріали, що засвідчують творчий доробок претендента (фотокартки, репродукції, аудіо- та відеозаписи, концертні програми, друкована продукція, збірки нот тощо);

ксерокопії публікацій у засобах масової інформації;

характеристика претендента на здобуття Премії та його фотокартка;

копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (з урахуванням положень статті 63 Податкового кодексу України);

копія паспорта громадянина України або паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм з додатками.

Використання та обробка персональних даних здійснюються відповідно до вимог Закону України ,,Про захист персональних даних”.

5. Днем висунення претендента на здобуття Премії вважається день реєстрації в управлінні культури і туризму Рівненської обласної державної адміністрації документів, зазначених у пункті 4 цього Положення.

6. Для розгляду документів, зазначених у пункті 4 цього Положення, визначення та нагородження претендентів утворюється комітет із присудження обласної премії в галузі народного хорового мистецтва імені Федора Гощука (далі – комітет) у складі семи осіб, у тому числі відповідального секретаря, який бере участь у засіданнях комітету без права голосу.

Члени комітету здійснюють свою діяльність на громадських засадах і в разі розгляду їх претендентів на здобуття Премії не мають права голосу, про що повідомляють голову комітету.

Склад комітету затверджується розпорядженням голови Рівненської обласної державної адміністрації.

Основною формою роботи комітету є засідання, яке є правомочним, якщо на ньому присутні не менш як дві третини його складу.

Засідання комітету веде голова, а в разі його відсутності – заступник голови за його дорученням.

Рішення комітету про присудження Премії приймається відкритим голосуванням простою більшістю голосів присутніх членів комітету. У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос головуючого на засіданні.

Засідання комітету відбувається щороку в другій декаді жовтня.


7. Організаційне забезпечення роботи комітету, у тому числі приймання та підготовку документів, зазначених у пункті 4 цього Положення, здійснює відповідальний секретар комітету.

Після завершення голосування секретар комітету готує протокол засідання комітету, який підписують голова та секретар комітету. За відсутності голови комітету протокол підписує його заступник.

8. Повторно Премія може присуджуватись не раніше ніж через п’ять років після попереднього присудження.

9. Особам, яким присуджується Премія, присвоюється звання лауреатів обласної Премії в галузі народного хорового мистецтва імені Федора Гощука, вручаються диплом, нагрудний знак та Премія у розмірі 10 тисяч гривень.

Оподаткування здійснюється у порядку, визначеному законодавством.

10. Кошти на виплату Премії у повному обсязі виділяються сім’єю Гощуків з власного бюджету (за згодою). Фінансування витрат, пов’язаних із врученням Премії (виготовлення диплома, нагрудного знака та придбання квітів), здійснюється за рахунок асигнувань на галузь «Культура і мистецтво», що передбачаються в обласному бюджеті на відповідний рік.

11. Якщо Премія присуджена кільком особам, кожен лауреат отримує диплом і нагрудний знак, а Премія ділиться між ними порівну. У разі відмови сім’ї Гощуків виділяти кошти, присудження Премії зупиняється.

12. Під час вручення Премії організовується презентація творчого доробку та діяльності лауреатів.В.о. начальника управління культури

і туризму адміністрації                                                                 Світлана ХОМЯК

Дата оприлюднення: 27 жовтня 2020 року

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux