Конкурс проєктів (управління у справах молоді та спорту)

Управління у справах молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації оголошує обласний конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, діяльність яких направлена на роботу з молоддю, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2020 році

Проведення конкурсу здійснюється на виконання Обласної програми  підтримки молоді на 2016 – 2020 роки, схваленої розпорядженням голови Рівненської обласної адміністрації від 10.12.2015 № 716 та затвердженої рішенням Рівненської обласної ради від 25.12.2015 № 18, відповідно до Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2011 р. № 1049, з метою підтримки  ініціатив інститутів громадянського суспільства.

Перелік пріоритетних соціальних проблем, на розв’язання яких мають бути спрямовані проекти (за результатами анонімного онлайн анкетування молоді Рівненської області):

Створення умов з метою працевлаштування молоді (забезпечення первинної і вторинної зайнятості та самозайнятості молоді) (34,8 %)

Популяризація та утвердження здорового і безпечного способу життя та культури здоров’я серед молоді (16,3 %)

Профілактика злочинності та насильства в молодіжному середовищі, інклюзія в молодіжній сфері, підвищення рівня правової освіти дітей та молоді (15,1 %)

Набуття молодими людьми знань, навичок та інших компетентностей поза системою освіти (розвиток неформальної освіти) (9,9 %)

Виховання сімейних цінностей (6,1 %)

Формування бережливого ставлення до навколишнього природного середовища. (5,2 %)

Формування громадянської позиції, громадянська освіта, національно-патріотичне виховання, самовдосконалення та інтелектуальний розвиток молоді. (5,2%)

 Реалізація проекту повинна здійснюватися на території Рівненської області і цільовою аудиторією проекту має бути молодь Рівненської області.

Для участі у конкурсі допускаються проекти, розроблені та подані інститутами громадянського суспільства, які зареєстровані в установленому порядку не пізніше ніж за шість місяців до оголошення про проведення конкурсу. Інститут громадянського суспільства  може подавати на конкурс кілька конкурсних пропозицій.

Максимально можливий обсяг бюджетного фінансування проекту становить 85% від загальної суми кошторису витрат на реалізацію проекту. Громадська організація здійснює свій внесок у реалізацію проекту в розмірі не менше 15% від загального кошторису проекту.

 Загальна сума кошторису проекту не повинна перевищувати 40 (сорок) тисяч гривень.

В рамках конкурсу не будуть фінансуватися:

- виплата заробітної плати, оплата праці залучених спеціалістів;

- придбання основних засобів.

Для участі у конкурсі громадські організації повинні подати конкурсну документацію, підготовлену українською мовою:

Заявку на участь у конкурсі відповідно до визначеної форми (додаток 1);

Опис програми (проекту, заходу) та кошторис витрат, необхідних для виконання (реалізації) програми (проекту, заходу) (додаток 2). Опис програми (проекту, заходу) повинен містити мету і завдання, план виконання із зазначенням строків та відповідальних виконавців на кожному етапі, очікувані результати та конкретні результативні показники виконання (реалізації) програми (проекту, заходу), інформацію про цільову аудиторію, залучені до виконання (реалізації) програми (проекту, заходу) інші інститути громадянського суспільства, способи інформування громадськості про хід виконання (реалізації) програми (проекту, заходу), детальний розрахунок витрат та джерела фінансування;

Листи-підтвердження органів державної влади, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, наукових установ, інститутів громадянського суспільства, інших установ та організацій (в разі їх залучення до виконання (реалізації) програми (проекту, заходу);

Інформацію про діяльність інституту громадянського суспільства, зокрема досвід виконання (реалізації) програми (проекту, заходу) протягом останніх двох років за рахунок бюджетних коштів та інших джерел фінансування, джерела фінансування інституту громадянського суспільства, його матеріально-технічну базу та кадрове забезпечення.

До участі у конкурсі не допускається або знімається з подальшої участі у ньому інститут громадянського суспільства, коли він:

перебуває в стані ліквідації;

подає недостовірну інформацію про свою діяльність та організаційну спроможність реалізувати програму;

не забезпечив гарантії залучення додаткового фінансування для реалізації проекту програми;

подав офіційний лист про відкликання своєї конкурсної документації;

подав конкурсну документацію після встановленого терміну;

не в повному обсязі або не відповідно до визначеної форми подав конкурсну документацію.

Інститути громадянського суспільства, що подавали конкурсну документацію, мають право на повернення їм усього комплекту документів за умови, якщо їх не допущено до попередньої кваліфікації конкурсу.

В інших випадках конкурсна документація не повертається.


Прийом конкурсної документації здійснюється відділом у справах молоді,  діловодства та контролю управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації щодня (крім вихідних і святкових днів) з 9:30 до 16.30 год. (м. Рівне, майдан Просвіти, 1, каб. 231, 209 тел. 69-51-35, 69-52-85. Документи необхідно подавати в одному примірнику із необхідними підписами та печатками. Скановані копії відправляти на електронну адресу  sv_molod@ukr.net (з позначкою «обласний конкурс проектів»)

Кінцевий термін подачі документів – 17.00 год. 31 жовтня  2019 року.

Конкурс проводиться шляхом оцінювання поданих пропозицій інститутів громадянського суспільства, формування рейтингу конкурсних пропозицій та визначення переможців конкурсу відповідно до зазначеного рейтингу та обсягу бюджетних коштів для надання фінансової підтримки для виконання (реалізації) програм (проектів, заходів).

 Рейтинг учасників конкурсу буде оприлюднений на сайті облдержадміністрації в розділі „Молодь” та на сторінці управління у соціальних мережах у триденний  термін з дня його винесення. 

Аплікаційні форми документів


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux