Наказ начальника управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації від 22 травня 2020 року № 235

Про внесення змін до наказу від 31.03.2017 № 219 «Про затвердження грошових добових норм витрат на забезпечення харчуванням учасників спортивних заходів обласного рівня»


Зареєстрований у Західному міжрегіональному управлінні

 Міністерства юстиції (м.Львів), 03.06.2020 року за № 36/2146

Відповідно до Положення про управління у справах молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови Рівненської обласної державної адміністрації від 08 січня 2013 року № 4, постанови Кабінету Міністрів України від 18 вересня 2013 року № 689 «Про затвердження норм витрат на проведення спортивних заходів державного та міжнародного рівня» (зі змінами), з метою приведення до вимог законодавства

Н  А  К  А  З  У  Ю :

1. Внести зміни до пункту 5 додатку «Грошові добові норми витрат на забезпечення харчуванням учасників спортивних заходів обласного рівня», затвердженого наказом управління у справах молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації від 31 березня 2017 року № 219 «Про затвердження грошових добових норм витрат на забезпечення харчуванням учасників спортивних заходів обласного рівня», зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Рівненській області 10 квітня 2017 року за № 17/1253, змінивши слова «Всі види спорту» на «Всі види спорту, фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи».

2. Відділу у справах молоді, діловодства та контролю управління у справах молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації подати цей наказ на державну реєстрацію до Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів) та забезпечити його офіційне опублікування.

3. Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника начальника управління – начальника відділу з питань фізичної культури та спорту управління у справах молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації Петра НАГОРНОГО.


Начальник управління                                                                  Віталій ЛІПСЬКИЙДата оприлюднення 11 червня 2020 року


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux