Конкурс з визначення програм (проєктів, заходів) соціального спрямування, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету


Відповідно до змін у законодавстві, які скасовують встановлені раніше пунктом 1 Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року № 1049 (далі – Порядок №1049), обмеження  щодо можливості участі у конкурсі та отриманні фінансової підтримки за рахунок коштів місцевих бюджетів  всеукраїнськими громадськими організаціям осіб з інвалідністю та їх спілками, підприємствами та організаціями невиробничої сфери УТОГу та УТОСу, а також підприємствами та об’єднаннями зазначених товариств, що спрямовують бюджетні кошти на утримання власних соціально-культурних підрозділів.

Відповідні зміни до п. 1 Порядку № 1049 внесено постановою Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року № 166, що означає можливість поширення  дії даного Порядку №1049 на всі громадські об’єднання осіб з інвалідністю.   

2023 рік 

Організація проведення конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів) соціального спрямування, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету у 2024 році 

Оголошення засідання конкурсної комісії  ( .pdf , 469.14 Кб )

Протокол № 1 засідання конкурсної комісії з підготовки та проведення обласного конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів) соціального спрямування, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету у 2024 році  ( .doc , 90.11 Кб )

Відео засідання конкурсної комісії

______________________________________________________________________________________________________

Організація проведення конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів) соціального спрямування, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету у 2022 році 

Протокол № 3 засідання конкурсної комісії з підготовки та проведення обласного конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів) соціального спрямування, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету у 2022 році  ( .zip , 53.73 Кб )

Оголошення

 Засідання конкурсної комісії обласного конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), соціального спрямування, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації ) яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету у 2022 році з метою відкритого захисту конкурсних пропозицій відбудеться 22 лютого 2022 року о 10.00 год. за адресою: вул. Словацького, 1, м. Рівне, ( 4- й поверх).

Список учасників відкритого захисту конкурсних пропозицій обласного конкурсу з визначення проєктів соціального спрямування, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету у 2022 році

ПРОТОКОЛ № 2 від 13.10.2021 засідання конкурсної комісії з підготовки та проведення обласного конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів) соціального спрямування, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету у 2022 році

Наказ про затвердження складу конкурсної комісії ( .pdf , 2.03 Мб )

2022 рік

ОГОЛОШЕННЯ

Засідання конкурсної комісії з визначення програм (проєктів, заходів) соціального спрямування, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації ) яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету у 2022 році щодо розгляду конкурсних пропозицій та допуску до другого етапу конкурсу - відкритого захисту конкурсних пропозицій відбудеться 13 жовтня 2021 року об 11 год. за адресою: вул. Словацького, 1, м. Рівне. 

Наказ директора департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту ОДА від 02.09.2021 № 645 "Про внесення змін до наказу директора департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту ОДА від 18.12.2020 № 210"  ( .pdf , 2.19 Мб )

Наказ в.о. директора департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту ОДА від 24.03.2021 № 203 "Про організацію та проведення з визначення програм (проєктів, заходів) соціального спрямування, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету у 2022 році  ( .zip , 6.29 Мб )

Протокол № 1 засідання конкурсної комісії з підготовки та проведення обласного конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів) соціального спрямування, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету у 2022 році (18 березня 2021 року)  ( .zip , 1.71 Мб )

Склад конкурсної комісії  ( .pdf , 1.90 Мб )

ОГОЛОШЕННЯ

Засідання конкурсної комісії обласного конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених  інститутами  громадянського  суспільства,  для виконання  (реалізації ) яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету, з метою визначення пріоритетних завдань, на розв’язання яких мають бути спрямовані програми (проєкти, заходи), розроблені інститутами громадянського суспільства у 2022 році, та граничного обсягу фінансування  за рахунок бюджетних коштів однієї програми (проєкту, заходу),  відбудеться 18 березня 2021 року о 10.00 год. за адресою:  вул. Словацького,1,  м. Рівне.

2021 рік

Протокол № 4 засідання конкурсної комісії з підготовки та проведення обласного конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів) соціального спрямування, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету у 2021 році

ОГОЛОШЕННЯ

Засідання конкурсної комісії обласного конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), соціального спрямування, розроблених інститутами  громадянського  суспільства,  для виконання  (реалізації ) яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету у 2021 році  з метою відкритого захисту конкурсних пропозицій відбудеться  28 грудня 2020 року о 10.00 год. за адресою: вул. Словацького,1, м. Рівне, (2 - й поверх). Список учасників відкритого захисту конкурсних пропозицій обласного конкурсу з визначення проєктів, соціального спрямування, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету у 2021 році       

Протокол № 3 засідання конкурсної комісії з підготовки та проведення обласного конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів) соціального спрямування, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету у 2021 році (22 грудня 2020 року)

ОГОЛОШЕННЯ

Засідання конкурсної комісії з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації )  яких  надається   фінансова   підтримка   з   обласного    бюджету  у 2021 році щодо розгляду конкурсних пропозицій та допуску до другого етапу конкурсу - відкритого захисту конкурсних пропозицій відбудеться 22 грудня 2020 року об 11 год. за адресою: вул. Словацького, 1, м. Рівне.

Наказ директора департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту ОДА від 18.12.2020 № 210 «Про затвердження складу конкурсної комісії з визначення програм (проєктів, заходів) соціального спрямування, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету у 2021 році  ( .pdf , 1.29 Мб )

Підсумковий висновок щодо виконання проєктів, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2019 році ( .doc , 98.30 Кб )

Наказ департаменту соціального захисту населення ОДА "Про організацію та проведення конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надається фінансова підтримка у 2021 році" ( .doc , 357.38 Кб )

Протокол засідання конкурсної комісії з підготовки та проведення обласного конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету у 2021 році ( .doc , 92.67 Кб )

                                                          ОГОЛОШЕННЯ

Департаментом  соціального захисту населення Рівненської обласної державної адміністрації оголошено обласний конкурс з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, у тому числі громадськими об'єднаннями ветеранів, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2021 році (далі - Конкурс).

Мета Конкурсу - розвиток партнерства з інститутами громадянського суспільства, діяльність яких має соціальне спрямування та залучення їх до розв'язання соціальних проблем відповідно до визначення пріоритетних напрямків.

Умови участі у Конкурсі  та зразки  документів розміщено на офіційному вебсайті Рівненської обласної державної адміністрації у розділі  "Громадськості", підрозділі "Громадське суспільство і влада", "Конкурс проєктів", Департамент соціального захисту населення Рівненської обласної державної адміністрації.

Прийом конкурсних пропозицій здійснюється департаментом соціального захисту населення Рівненської обласної державної адміністрації з дня опублікування оголошення,  щодня  (крім вихідних і святкових днів), з 9.00  до 13.00 год. та з 14.00 до 17.00 год. за адресою: вул. Словацького,1, каб. 86, м.Рівне, 33028. 

Звертаємо  увагу!

Рішенням  конкурсної комісії обласного конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання  (реалізації ) яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету у 2021 році, яка відбулася 08 липня 2020 року,  передбачено продовжити строк подання конкурсних пропозицій інститутами громадянського суспільства до 30 вересня 2020 року.

До уваги

Департамент  соціального захисту населення Рівненської обласної державної адміністрації повідомляє наступне.

У зв’язку із внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 03.03.2020 року № 166  змінами  до Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року № 1049  в частині можливості розповсюдження його дії на всі громадські об’єднання осіб з інвалідністю, у конкурсі з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету, починаючи з 2021 року, мають право брати участь громадські об’єднання осіб з інвалідністю, у тому числі  організації невиробничої сфери УТОС, УТОГ.

ПРОТОКОЛ 2 засідання конкурсної комісії з підготовки та проведення обласного конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету у 2021 році       ( .doc , 88.06 Кб )

Засідання конкурсної комісії обласного конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених  інститутами  громадянського  суспільства,  для виконання (реалізації ) яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету у 2021 році відбудеться 08 липня 2020 року о 10.00 год. за адресою: вул. Словацького,1,  м. Рівне.

Засідання конкурсної комісії обласного конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених   інститутами  громадянського  суспільства,  для виконання  (реалізації ) яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету у 2021 році - щодо  визначення гранічного обсягу фінансування  за рахунок бюджетних коштів однієї програми (проєкту, заходу) на реалізацію програми (проєкту, заходу) та пріоритетних завдань, на розв’язання яких мають бути спрямовані програми (проєкти, заходи), розроблені інститутами громадянського суспільства, відбудеться 20 лютого 2020 року об  11.00 год. за адресою: вул. Словацького,1, м. Рівне.

Протокол 3 засідання конкурсної комісії з підготовки та проведення обласного конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету у 2020 році

Оголошення про засідання конкурсної комісії обласного конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання  (реалізації ) яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету у 2020 році

Протокол 2 засідання конкурсної комісії з підготовки та проведення обласного конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету у 2020 році

 Засідання конкурсної комісії з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації )  яких  надається   фінансова   підтримка   з   обласного    бюджету  у 2020 році щодо розгляду конкурсних пропозицій та допуску до другого етапу конкурсу - відкритого захисту конкурсних пропозицій відбудеться 24 грудня 2019 року об 11 год. за адресою: вул. Словацького, 1, каб, 67, м. Рівне.  

Оголошення про обласний конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, у тому числі громадськими об'єднаннями ветеранів, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету в 2020 році

Протокол 1 засідання конкурсної комісії з підготовки та проведення обласного конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету у 2020 році

Оголошення про засідання конкурсної комісії обласного конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених   інститутами  громадянського  суспільства,  для виконання  (реалізації ) яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету у 2020 році

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux