Розпорядження голови обласної державної адміністрації - начальника обласної військової адміністрації від 31 жовтня 2023 року № 546

Про обласну премію в галузі народного хорового мистецтва імені Федора Гощука

 

Зареєстроване у Західному міжрегіональному управлінні

Міністерства юстиції 07.11.2023 року за № 130/466

 

Відповідно до частини першої статті 6, частин першої та шостої статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», пункту 8 частини шостої статті 15 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», статті 1 Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 68/2022 «Про утворення військових адміністрацій», підпункту 5 пункту 3 та підпункту 2 пункту 4 додатка до Обласної програми «Культура Рівненщини» на
2023 – 2027 роки, затвердженої розпорядженням голови Рівненської обласної державної адміністрації – начальника Рівненської обласної військової адміністрації від 04 листопада 2022 року № 365 та з метою вшанування пам’яті композитора, видатного хорового диригента, педагога, заслуженого працівника культури України Федора Гощука, відзначення кращих колективів і митців, які зробили вагомий внесок у популяризацію кращих зразків народного хорового мистецтва Рівненщини


ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

 

1. Затвердити Положення про обласну премію в галузі народного хорового мистецтва імені Федора Гощука, що додається.


2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 30 вересня 2020 року № 607 «Про заснування обласної премії в галузі народного хорового мистецтва імені Федора Гощука», зареєстроване в Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Львів) 09 жовтня 2020 року за № 75/2185.


3. Головному розпоряднику коштів - управлінню культури і туризму Рівненської обласної державної адміністрації, видатки, пов’язані із врученням обласної премії в галузі народного хорового мистецтва імені Федора Гощука, здійснювати в межах асигнувань, затверджених на галузь «Культура і мистецтво» в обласному бюджеті Рівненської області на відповідний рік.

Кошти на виплату обласної премії в галузі народного хорового мистецтва імені Федора Гощука у повному обсязі виділяються родиною Гощуків з власного бюджету (за згодою).


4. Юридичний відділ апарату Рівненської обласної державної адміністрації в установленому порядку забезпечити подання цього розпорядження на державну реєстрацію до Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції.


5. Департамент цифрової трансформації та суспільних комунікацій Рівненської обласної державної адміністрації забезпечити опублікування цього розпорядження на офіційному вебсайті Рівненської обласної державної адміністрації.


6. Це розпорядження набирає чинності після державної реєстрації в Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції з дня його офіційного опублікування.


7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Рівненської обласної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.Голова обласної державної адміністрації – начальник 

обласної військової адміністрації Віталій КОВАЛЬ

r546dod.docx

 Дата оприлюднення: 10 листопада 2023 року 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux