Перелік документів до проектів і заходів, які можуть реалізовуватись за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам

на проектування, відновлення, будівництво, модернізацію, облаштування, ремонт об’єктів будівництва громадського призначення, соціальної сфери, культурної спадщини, житлово-комунального господарства, інших об’єктів, що мають вплив на життєдіяльність населення до обласної військової адміністрації

20 червня 2023 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 16 червня 2023 року № 608 «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектування, відновлення, будівництво, модернізацію, облаштування, ремонт об’єктів будівництва громадського призначення, соціальної сфери, культурної спадщини, житлово-комунального господарства, інших об’єктів, що мають вплив на життєдіяльність населення».

Умовами надання субвенції є:

1) комунальна форма власності об’єкта, для фінансування якого залучається субвенція;

2) співфінансування за рахунок місцевих бюджетів та інших джерел, не заборонених законодавством, на покриття витрат на сплату податків і зборів (у тому числі податку на додану вартість) тощо;

3) об’єкт, для фінансування якого залучається субвенція, розміщується на території, де органи державної влади здійснюють свої повноваження в повному обсязі;

4) обґрунтування спроможності подальшого утримання за рахунок коштів місцевих бюджетів об’єктів комунальної власності;

5) спрямування субвенції на створення, приріст чи оновлення основних фондів комунальної форми власності;

6) календарний план реалізації проекту на період від одного до трьох років.


Згідно вимог Порядку та умов надання субвенції, виконавчі органи сільських, селищних, міських рад, районні, районні в м. Києві держадміністрації чи районні, районні в м. Києві військові адміністрації (у разі їх утворення) подають переліки проектів і заходів на розгляд відповідним обласним, Київській міській військовим адміністраціям разом з переліком документів, що додається.

Термін подачі переліку проектів і заходів до 14 липня 2023 року на електронну адресу: budivn_roda@ukr.net.

Перелік документів, що подаються разом з переліком проектів і заходів, які запропоновано реалізовувати за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектування, відновлення, будівництво, модернізацію, облаштування, ремонт об’єктів будівництва громадського призначення, соціальної сфери, культурної спадщини, житлово-комунального господарства, інших об’єктів, що мають вплив на життєдіяльність населення до обласної військової адміністрації

 1. Копія зведеного кошторисного розрахунку (у разі наявності) або орієнтовний розрахунок вартості проєкту підготовлений проектантом (орієнтовний зведений кошторисний розрахунок вартості проекту).
 2. Копія звіту за результатами експертизи проєкту будівництва (у разі наявності) з додатками.
 3. Копія рішення відповідного органу влади (наказу, розпорядження, рішення) про затвердження проєктної документації (у разі наявності експертизи проєкту будівництва).
 4. Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно або свідоцтво про право власності (у разі нового будівництва – витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно або Державний акт на право власності на земельну ділянку).
 5. Інформація щодо розташування об’єкту, відповідно до безпекової ситуації.
 6. Гарантійний лист щодо забезпечення співфінансування проектів і заходів за рахунок місцевих бюджетів та інших джерел, не заборонених законодавством у обсязі, необхідному для покриття витрат на сплату податків і зборів (у тому числі податку на додану вартість).
 7. Довідка щодо залишкової вартості проєкту станом на дату подання пропозицій (у разі, якщо реалізацію проєкту розпочато у попередній період).
 8. Витяг з Реєстру пошкодженого та знищеного майна (якщо об’єкт було пошкоджено/зруйновано внаслідок збройної агресії рф).
 9. Обґрунтування спроможності подальшого утримання за рахунок коштів місцевих бюджетів об’єктів комунальної власності.
 10. Календарний план реалізації проекту на період від одного до трьох років.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux