Про затвердження Порядку проведення конкурсу

УКРАЇНА 

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я 

голови обласної державної адміністрації

 

25 листопада 2019  року                                                          №  960 

Про затвердження Порядку проведення конкурсу на посаду директора комунального навчального закладу  «Рівненський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій»


Зареєстровано в Головному  територіальному управлінні

юстиції у Рівненській області 29 листопада  2019 року за № 47/1411


Відповідно до статей 6, 36, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Положення про центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2004 року № 1681, Порядку погодження з Нацдержслужбою призначення на посаду або звільнення з посади директора центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, затвердженого наказом Національного агентства України з питань державної служби від 17 квітня    2015 року № 81, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 13 травня 2015 року за № 525/26970, враховуючи Статут комунального навчального закладу «Рівненський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій», затверджений розпорядженням голови Рівненської обласної державної адміністрації від 20 травня 2005 року № 212:

1. Затвердити Порядок проведення конкурсу на посаду директора комунального навчального закладу «Рівненський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій», що додається.

2. Управлінню інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Рівненської обласної державної адміністрації забезпечити оприлюднення цього розпорядження в установленому порядку.

3. Розпорядження набирає чинності після державної реєстрації
в Головному територіальному управлінні юстиції у Рівненській області
з моменту його оприлюднення.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.


Голова адміністрації                                                Віталій КОВАЛЬ


ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови Рівненської обласної

державної адміністрації 25.11.2019 № 960

 

Зареєстровано в Головному територіальному

управлінні юстиції у Рівненській області

29 листопада  2019 року за № 47/1411


ПОРЯДОК

проведення конкурсу на посаду директора

комунального навчального закладу «Рівненський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій»

1. Цей Порядок визначає загальні засади проведення конкурсу на посаду директора комунального навчального закладу «Рівненський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій» (далі – Центр).

2. Конкурс на посаду директора комунального навчального закладу «Рівненський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій» (далі – конкурс) складається з таких етапів:

прийняття рішення про оголошення конкурсу та затвердження складу конкурсної комісії;

оприлюднення оголошення про проведення конкурсу;

прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі;

перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам;

проведення конкурсу у вигляді співбесіди з претендентом;

визначення переможця та оприлюднення результатів конкурсу.

3. Рішення про проведення конкурсу приймає засновник в особі голови  Рівненської обласної державної адміністрації.

4. Підставою для прийняття рішення про проведення конкурсу є:

закінчення терміну трудового договору або його розірвання;

наявність вакантної посади директора Центру.

5. Конкурс оголошується у такі терміни:

якщо посада директора вакантна, то не менше семи та не більше чотирнадцяти календарних днів з дня оприлюднення оголошення про його проведення;

не менше як за місяць до закінчення строку трудового договору (контракту), якщо засновник Центру не має наміру його продовжувати;

не пізніше десяти календарних днів з дня дострокового припинення договору, укладеного з попереднім директором Центру.

6. Оголошення про проведення конкурсу оприлюднюється на офіційному веб-сайті Рівненської обласної державної адміністрації не пізніше ніж впродовж наступного робочого дня з дня прийняття рішення про проведення конкурсу та має містити:

найменування і місцезнаходження Центру;

найменування посади та умови оплати праці;

кваліфікаційні вимоги до директора Центру;

вичерпний перелік, остаточний термін, місце і порядок подання документів для участі у конкурсі;

дату та місце проведення конкурсу;

прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону та адресу електронної пошти особи, яка надає інформацію про конкурс.

7. Одночасно з прийняттям рішення про проведення конкурсу засновник затверджує персональний склад конкурсної комісії.

8. Для участі у конкурсі претенденти подають такі документи:

 заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

особовий листок з обліку кадрів;

автобіографію;

копію паспорта громадянина України, або копію паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм з додатками;

копію документа (документів) про вищу освіту не нижче освітнього ступеня магістра;

копію трудової книжки;

перспективний план розвитку Центру.

Особа може надати інші документи, які можуть підтверджувати її професійні та/або моральні якості. Визначені у цьому пункті документи подаються особисто (пред’являються оригінали зазначених документів) до конкурсної комісії у визначений в оголошенні строк.

Посаду директора Центру може обіймати особа, яка є громадянином України, як правило, має науковий ступінь, вчене звання або має повну вищу освіту (освітній ступінь магістра) та досвід роботи на керівних посадах в органах державної влади або органах місцевого самоврядування.

9. Упродовж трьох днів після завершення строку подання документів для участі в конкурсі, але не пізніше терміну закінчення конкурсного відбору, конкурсна комісія:

1) вивчає на відповідність установленим законодавством вимогам документів,  поданих претендентами на участь у конкурсі;

2) приймає рішення про недопущення до участі у конкурсі осіб, які подали не всі документи, необхідні для участі в конкурсі, відповідно до вимог законодавства, або подали документи після завершення строку їх подання.

Претенденти, які відповідають встановленим вимогам та допущені до участі у конкурсі, можуть ознайомитися з роботою Центру.

10. На підставі співбесіди з претендентами на посаду директора Центру, розгляду документів, поданих претендентами, комісія на своєму засіданні приймає рішення щодо кандидатури на заміщення посади директора.

11. Конкурс вважається таким, що закінчився, з дня ухвалення комісією рішення про затвердження його результатів.

12. Конкурс вважається таким, що не відбувся, у тому разі, коли жоден із учасників конкурсу не отримав більшості голосів присутніх членів комісії, та за підсумками голосування комісією не було прийняте рішення щодо кандидатури на заміщення посади директора або були допущені процедурні чи інші порушення організації та проведення конкурсу.

13. У разі визнання конкурсу таким, що не відбувся, проводиться повторний конкурс.

14. Рішення конкурсної комісії може бути оскаржено в судовому порядку.

15. Директор призначається на посаду головою Рівненської обласної державної адміністрації за погодженням з Нацдержслужбою на підставі результатів конкурсного відбору.Начальник відділу кадрової

роботи апарату облдержадміністрації                                           Микола ПАЛЮХOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux