Віталій Коваль привітав вчителів Захисту Вітчизни
опубліковано 20 листопада 2019 року о 16:08

Напередодні Дня Гідності та Свободи голова Рівненської ОДА Віталій Коваль та керівництво оперативного командування «Захід» привітали вчителів предмету Захист Вітчизни, котрі були учасниками АТО.


«Питання національно-патріотичного виховання важливе не лише в умовах військового конфлікту, а завжди. Підростаючому поколінню потрібно передавати любов до України і усвідомлення необхідності захищати нашу землю. Цим і займаються вчителі Захисту Вітчизни. А ті педагоги, які ще й особисто брали участь в антитерористичній операції, можуть з перших вуст розповісти дітям, що таке війна і яка ціна свободи України. Тож сьогодні ми сказали їм щире людське «дякую», - прокоментував Віталій Коваль.


Т.в.о. начальника штабу ОК «Захід» Олександр Селецький зазначив, що військове керівництво держави та Офіс Президента цьогоріч по-особливому відзначили Рівненщину.

«У нас організація проведення заходів національно-патріотичного і військово-патріотичного виховання на високому рівні. Це стало можливим завдяки вам», - звернувся до вчителів Олександр Селецький.


Педагоги також отримали пам'ятні грамоти за участь в АТО та активну громадянську позицію.