від 22 жовтня 2021 р. № 105-к
Київ
Про утворення управління у справах молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації

Відповідно до статей 81, 89, 90, 109 Цивільного кодексу України (зі змінами), статей 5, 6, 11, 39, 41, 42 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» (зі змінами), Закону України «Про реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» (зі змінами), постанов Кабінету Міністрів України від 12 березня 2005 року № 179
«Про упорядкування структури апарату центральних органів виконавчої влади, їх територіальних підрозділів та місцевих державних адміністрацій» (зі змінами), від 25 березня 2014 року № 91 «Деякі питання діяльності місцевих державних адміністрацій» (зі змінами), листа Міністерства молоді та спорту України від 19 жовтня 2021 року № 8978/3.3, з метою удосконалення та оптимізації структури Рівненської обласної державної адміністрації:

1. Утворити юридичну особу публічного права – управління у справах молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації, шляхом виділу з департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту Рівненської обласної державної адміністрації, в межах граничної чисельності працівників та видатків на утримання Рівненської обласної державної адміністрації.

2. Визначити управління у справах молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації правонаступником департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту Рівненської обласної державної адміністрації в частині повноважень у сфері реалізації державної політики з питань молоді, фізичної культури та спорту.

3. Покласти виконання обов’язків начальника управління у справах молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації на ЛІПСЬКОГО Віталія (реєстраційний номер облікової картки платника податків 2454902910) - заступника директора департаменту – начальника управління молодіжної політики та спорту департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту Рівненської обласної державної адміністрації.

4. Утворити комісію з виділу юридичної особи – управління у справах молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації, з департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту Рівненської обласної державної адміністрації у складі згідно з додатком.

5. Комісії з виділу юридичної особи – управління у справах молоді
та спорту Рівненської обласної державної адміністрації, підготувати розподільчий баланс частини майна, прав та обов’язків (далі – розподільчий баланс).

6. Директору департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту Рівненської обласної адміністрації Слободенюк Розі подати розподільчий баланс на затвердження голові Рівненської обласної державної адміністрації.

7. Начальнику відділу роботи з персоналом апарату Рівненської обласної державної адміністрації Бриковець Руслані спільно з директором департаменту фінансів Рівненської обласної державної адміністрації Біляк Лідією, директором департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту Рівненської обласної державної адміністрації Слободенюк Розою, виконуючим обов’язки начальника управління у справах молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації Ліпським Віталієм подати пропозиції щодо внесення змін до структури обласної державної адміністрації, граничної чисельності структурних підрозділів Рівненської обласної державної адміністрації, перерозподілу видатків на утримання цих структурних підрозділів.

8. Виконуючому обов’язки начальника управління у справах молоді
та спорту Рівненської обласної державної адміністрації Ліпському Віталію розробити та подати на затвердження голові обласної державної адміністрації
в установленому порядку:

Положення про управління у справах молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації;

структуру та штатний розпис управління у справах молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації.

9. Директору департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту Рівненської обласної державної адміністрації Слободенюк Розі:

1) внести пропозиції щодо перейменування очолюваного департаменту
у зв’язку з утворенням управління у справах молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації;

2) привести у відповідність із вимогами законодавства структуру
та штатний розпис очолюваного департаменту;

3) розробити Положення про департамент у новій редакції та подати його на затвердження голові обласної державної адміністрації в установленому порядку.

10. Уповноважити виконуючого обов’язки начальника управління
у справах молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації Ліпського Віталія здійснити заходи щодо реєстрації новоутвореної юридичної особи – управління у справах молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації, та Положення про управління у справах молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації.

11. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Людмилу Шатковську.


Голова адміністрації Віталій КОВАЛЬ

r105-kdod.doc
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux