від 16 грудня 2020 р. № 780
Київ
Про Програму забезпечення мобілізаційної підготовки та оборонної роботи в Рівненській області на 2021 – 2023 роки

Керуючись  статтею  17  Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію", статтею 14 Закону України "Про оборону України", статтею 27 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Положенням про територіальну оборону України, затвердженим Указом Президента України від 02 вересня 2013 року № 471/2013, з метою забезпечення реалізації заходів мобілізаційної підготовки та завдань територіальної оборони:

1. Схвалити Програму забезпечення мобілізаційної підготовки та оборонної роботи в Рівненській області на 2021 – 2023 роки (далі – Програма), що додається.

2. Рівненському обласному територіальному центру комплектування та соціальної підтримки спільно з відділом взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації подати Програму на затвердження обласній раді в установленому порядку.

3. Департаменту фінансів облдержадміністрації при формуванні обласного бюджету та внесенні змін до нього передбачати кошти для реалізації Програми в межах наявних фінансових ресурсів.

4. Рекомендувати районним державним адміністраціям, виконавчим комітетам сільських, селищних, міських рад розробити відповідні програми та передбачити кошти для їх реалізації.

5. Рівненському обласному територіальному центру комплектування та соціальної підтримки про хід виконання заходів Програми щороку до 15 січня інформувати обласну державну адміністрацію.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації Сергія Подоліна.Голова адміністрації                                                                    Віталій КОВАЛЬ

 Додаток до розпорядження голови облдержадміністрації 16.12.2020 № 780


Програма 

забезпечення мобілізаційної підготовки та оборонної роботи в Рівненській області на 2021 - 2023 роки 

 

І. Загальні положення 


    У зв’язку зі  складною ситуацією на сході нашої держави та загрозою відкритої агресії з боку Російської Федерації, з метою підтримання бойової та мобілізаційної готовності Збройних Сил України та інших військових формувань України на рівні, що гарантує адекватне реагування на загрози національній безпеці держави, відповідно до розпоряджень Генерального штабу Збройних Сил України територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки спільно з місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування проводиться постійна робота щодо мобілізаційної підготовки, налагодження чіткої системи військового обліку, накопичення якісних мобілізаційних ресурсів для проведення мобілізації, забезпечення виконання завдань територіальної оборони, а також забезпечення підготовки громадян допризовного та призовного  віку до військової служби в Збройних Силах України, Національній гвардії України та Державній прикордонній службі України.

    З метою забезпечення повноцінної роботи територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки з питань мобілізаційної підготовки, готовності до проведення мобілізації, організації і виконання завдань територіальної оборони області, функціонування системи управління територіальною обороною, військово-патріотичного виховання молоді існує потреба в забезпеченні територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки за такими, де є дефіцит ресурсів з державного бюджету.

    Програма забезпечення мобілізаційної підготовки та оборонної роботи в Рівненській області на 2021 – 2023 роки (далі - Програма) розроблена у відповідності із Законами України "Про оборону України", "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію", "Про місцеві державні адміністрації", "Про військовий обов’язок і військову службу", Указу Президента України від 25 жовтня 2002 року № 948/2002 "Про Концепцію допризовної підготовки і військово-патріотичного виховання молоді", Положенням про територіальну оборону України, затвердженим Указом Президента України від 02 вересня 2013 року № 471/2013, Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 березня 2002 року № 352.

   Прийняття Програми обумовлене необхідністю розв’язання нагальних проблем забезпечення повноцінної роботи територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки з питань мобілізаційної підготовки,

2


готовності до проведення мобілізації, організації і виконання завдань територіальної оборони області, підготовки громадян допризовного та призовного  віку до військової служби в Збройних Силах України, Національній гвардії України та Державній прикордонній службі України.


ІІ. Мета Програми


   Метою Програми є забезпечення державного суверенітету та незалежності    України,    підтримання    бойової   і  мобілізаційної    готовності

Збройних Сил України та інших військових формувань, зокрема забезпечення мобілізаційної підготовки, готовності до проведення заходів мобілізації та виконання завдань територіальної оборони, підготовки громадян допризовного та призовного  віку до військової служби в Збройних Силах України, Національній гвардії України та Державній прикордонній службі України.


ІІІ. Завдання і заходи Програми

 

   Завдання і заходи з виконання Програми наведено у додатку 1.

   Організація виконання заходів Програми покладається на Рівненський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки.


ІV. Фінансування заходів Програми


   Фінансування заходів Програми здійснюватиметься за рахунок коштів обласного та інших місцевих бюджетів, що передаються у вигляді субвенції державному бюджету.

   Прогнозні обсяги та джерела фінансування Програми наведено у додатку 2.


V. Очікувані результати

 

    Реалізація Програми протягом 2021 – 2023 років сприятиме вирішенню питань за тими напрямами, де є дефіцит ресурсів з державного бюджету, та забезпечить проведення на належному рівні мобілізаційної підготовки, налагодження чіткої системи військового обліку, накопичення якісних мобілізаційних ресурсів, виконання завдань територіальної оборони.


VI. Контроль за виконанням Програми

 

    Контроль за виконанням Програми здійснює відділ взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації. Відповідальним за надання звітних матеріалів про виконання Програми є Рівненський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки.Військовий комісар

Рівненського обласного територіального центру

комплектування та соціальної підтримки                                 Валерій КУЦЕНКО

r780dod.doc


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux