• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Війна змінює ринок праці. Жінки на Рівненщині все частіше обирають «чоловічі» професії
опубліковано 23 січня 2025 року о 13:10

Торік у Рівненській області жінки навчалися на тракториста, оператора котельні, електрозварювальника, верстатника, коваля, взуттьовика та водія.


Як розповів заступник голови ОДА Олександр Кохан, у 2024 році за такими нетиповими професіями 39 жительок області пройшли перекваліфікацію у Рівненському центрі профтехосвіти. Особливо популярним серед жінок став курс оператора газової котельні, який обрали 11 жінок.


«Дефіцит кадрів, спричинений війною, спонукає роботодавців розширювати коло потенційних працівників. Компанії готові вкладати кошти у навчання робітниць. А жінки, у свою чергу, опановують нові професії. Тримає руку на пульсі і держава - у службі зайнятості діють програми перекваліфікації , є «ваучери» на навчання», - повідомив Олександр Кохан.


До слова, наразі Уряд реалізує декілька проєктів, спрямованих на подолання стереотипів у транспортних професіях.


Навчання жінок Навчання жінок Навчання жінок
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux