Учні Рівненщини змагалися в обласному етапі олімпіади з інформаційних технологій
опубліковано 17 лютого 2020 року о 15:57

Днями відбувся ІІІ обласний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій.

За перемогу змагалися 79 учнів закладів освіти області. Найкращі результати показали учні міста Вараш та Здолбунівського району. 

Вони отримали по 5 призових місць, місто Рівне та Гощанський район - по 4 призових місця. А Володимирецький, Дубровицький та Млинівський - по 3 призові місця.


                                                  Переможці олімпіади



9-й клас




ПІБ учня

Назва навчального закладу

Місце

ПІБ вчителя

Чубинський Вадим Віталійович

Іваницька філія Головинського ліцею Костопільської районної ради

1

Савчук Вікторія Сергіївна

Колесова Юлія Петрівна

Комунальний заклад «Бугринський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа

І – ІІ ступенів-агротехнічний ліцей» Бугринської сільської ради Гощанського району

1

Яремов Володимир Адамович

Євпат Христина Петрівна

Гощанська районна гімназія Гощанської районної ради

2

Карчевський Олександр Миколайович

Ульянов Олександр Сергійович

Радивилівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа       І – ІІІ ступенів № 1-гімназія» Радивилівської міської ради

2

Добридник Олександр Миколайович

Шерсюк Максим Олександрович

Сарненський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум» імені Т.Г.Шевченка Сарненської районної ради

2

Вінінчук Оксана Григорівна

Коржик Андрій Іванович

Дубровицький навчально-виховний комплекс «Ліцей-школа» Дубровицької районної ради

2

Паламарчук Юрій Степанович

Рижа Вікторія Олегівна

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

3

Босюк Ольга Миколаївна

Литвинчук Ілля Романович

Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Вараської міської ради

3

Мельник Олена Петрівна

Слобода Ірина Василівна

Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Вараської міської ради

3

Мамчич Мирослава Сергіївна, Мельник Олена Петрівна

Василевський Денис Віталійович

Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради

3

Сасюк Ігор Тарасович

Хмарук Олег Юрійович

Рівненська загальноосвітня школа       І – ІІІ ступенів № 11 Рівненської міської ради

3

Моцна Ольга Ярославівна

Паріпа Вікторія Василівна

Здолбунівська гімназія Здолбунівської районної ради

3

Галик Олександр Іванович

Нєдєльська Анна Ігорівна

Здолбунівська гімназія Здолбунівської районної ради

3

Галик Олександр Іванович


10-й клас




Мосницький Сергій Сергійович

Комунальний заклад «Бугринський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа

І – ІІ ступенів-агротехнічний ліцей" Бугринської сільської ради Гощанського району Рівненської області

1

Яремов Володимир Адамович

Кравченко Ольга Сергіївна

Здолбунівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 4 Здолбунівської районної ради

1

Куць Тетяна Іванівна

Лобанов Данило Олексійович

Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Вараської міської ради

2

Грушевська Тетяна Володимирівна

Шевчук Владислав Васильович

Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей - загальноосвітня школа І – ІІ ступенів» Березнівської районної ради

2

Цвенюк Олена Борисівна

Петровець Іван Леонідович

Дубровицький навчально-виховний комплекс «Ліцей-школа» Дубровицької районної ради

2

Паламарчук Юрій Степанович

Пацко Максим Дмитрович

Рівненський навчально-виховний комплекс № 12 Рівненської міської ради

2

Прончук Марія Василівна

Шевчук Антон Тарасович

Млинівська загальноосвітня школа       І – ІІІ ступенів № 1 Млинівської селищної ради

2

Кравець Світлана Миколаївна

Гурнік Вадим Миколайович

Радивилівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа       І – ІІІ ступенів № 1-гімназія» Радивилівської міської ради

3

Добридник Олександр Миколайович

Леньо Орест Валерійович

Дубенська гімназія № 2 Дубенської міської ради

3

Антонів Тетяна Віталіївна

Позднякова Олександра Михайлівна

Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Вараської міської ради

3

Грушевська Тетяна Володимирівна

Михалко Костянтин Юрійович

Здолбунівська гімназія Здолбунівської районної ради

3

Михалко Юрій Іванович

Кропивницька Валерія Василівна

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

3

Бортник Роман Анатолійович

Гетьман Марина Олександрівна

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат      ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

3

Шемейко Анатолій Степанович

Андріяшина Ніна Сергіївна

Томашгородський навчально-виховний комплекс «Школа І – ІІІ ступенів-ліцей» Рокитнівської районної ради

3

Андріяшина Людмила Миколаївна

11-й клас




Свиридюк Дмитро Вікторович

Костопільська загальноосвітня школа-комплекс І – ІІІ ступенів № 6 Костопільської районної ради

1

Лобова Раїса Леонідівна

Пилипчук Яна Сергіївна

Комунальний заклад «Бугринський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа

І – ІІ ступенів-агротехнічний ліцей» Бугринської сільської ради Гощанського району

1

Яремов Володимир Адамович

Криворучко Михайло Олегович

Комунальний заклад «Торговицький навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів» Підлозцівської сільської ради Млинівського району

2

Твардовська Надія Іванівна

Квасова Любов Русланівна

Дубенська гімназія № 2 Дубенської міської ради

2

Антонів Тетяна Віталіївна

Козодой Тарас Романович

Володимирецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Володимирецької районної ради

2

Каюн Сергій Борисович

Бойко Владислав Романович

Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Вараської міської ради

2

Грушевська Тетяна Володимирівна

Ніколайчук Роман Вікторович

Рівненська загальноосвітня школа       І – ІІІ ступенів № 5 ім. О. О. Борисенка Рівненської міської ради

2

Омеляненко Валентина Олексіївна

Бернацька Марія Сергіївна

Острозька загальноосвітня школа         І – ІІІ ступенів № 1 Острозької міської ради

3

Побережник Ольга Ігорівна

Галагуз Сергій Павлович

Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей - загальноосвітня школа І – ІІ ступенів» Березнівської районної ради

3

Лазарець Олександр Юрійович

Панько Максим Іванович

Селецький заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів імені Олега Ващишина Дубровицької районної ради

3

Ракович Мирослава Олександрівна

Гмирак Іван Валентинович

Здолбунівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6 Здолбунівської районної ради

3

Нетикша Костянтин Георгійович

Смірнов Андрій Дмитрович

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат       ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

3

Трофімчук Людмила Олексіївна

Тищенко Наталія Анатоліївна

Рівненський навчально-виховний комплекс № 12 Рівненської міської ради

3

Ковальова Людмила Миколаївна