У Млинівському центрі ПМСД створюють умови без бар’єрів

опубліковано 21 вересня 2025 року о 13:40

У шести амбулаторіях Млинівського центру ПМСД вже облаштували пандуси, а у селі Новоселівка встановили підйомник. Також зробили широкі дверні прорізи та спеціальні санвузли. Для людей з інвалідністю доступні інформаційні таблички зі шрифтом Брайля та послуги перекладу жестовою мовою. Також діє електронний запис до лікаря, що дозволяє уникати черг.

«Ми прагнемо, щоб кожна людина – незалежно від віку, стану здоров’я чи фізичних можливостей – почувалася бажаним і рівноправним відвідувачем. Для нас безбар’єрність – це не лише відсутність фізичних перешкод, а й крок до якісної медицини», – наголошує директорка Центру Тетяна Хоронжак.

У Млинівському центрі первинної медико-санітарної допомоги підкреслюють: створення доступного середовища – це постійний процес, що поєднує практичні рішення та формування культури відкритості й доброзичливості.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux