Що важливо знати про заряджання пристроїв у Пунктах незламності ДСНС

опубліковано 22 січня 2026 року о 11:49

Наші пункти працюють, щоб кожен міг зігрітися, зателефонувати рідним або підзарядити гаджети. 

Оскільки ресурс генераторів обмежений, діють певні правила.  

Пріоритет №1 – це телефони, павербанки та ліхтарики. Ми прагнемо допомогти якомога більшій кількості людей одночасно. Заряджання потужних станцій (типу EcoFlow) – усе залежить від технічних можливостей генератора або інших резервних джерел живлення у конкретному пункті. Рішення щодо підключення потужних пристроїв ухвалює відповідальна особа на місці. 

Чому існують обмеження? 

Велика станція (орієнтовною потужністю 1–1,2 кВт і більше) може спричинити перевантаження електрогенеруючого обладнання, через що без можливості зарядити гаджети залишаться всі. Наразі немає окремого закону чи регламенту, який би чітко обмежував потужність пристроїв у ватах. Тому все залежить від потужності обладнання в конкретному пункті – чергові оцінюють ситуацію на місці, щоб енергії вистачило кожному.  

Ми робимо все можливе для вашого комфорту! Дякуємо за розуміння!

Фото ілюстративне - на міській вулиці стоять Пункти незламності оранжевого кольору, встановлені ДСНС. Білими літерами напис: Важливо знати про зарядження пристроїв у пунктах незламності
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux