Область тримає лідерство з деревообробки та виробництва меблів в Україні. Начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль, ознайомився із одним із найпотужніших підприємств галузі - ТОВ «Морган Феніче».
Це міжнародна компанія, яка уже 9 років працює на Рівненщині. Щодня вони відправляють на експорт 1000 диванів, ліжок та інших видів м’яких меблів. І забезпечують роботу 700 працівникам.
«Про проблеми, які нині турбують підприємство, поспілкувався з Лоррейн Ізабель Марі МакМахон, співвласницею компанії ТОВ «Морган Феніче». Нагадаю, що для постійної взаємодії влади та бізнесу Президент створив платформу «Зроблено в Україні», що дозволяє проблеми локального бізнесу озвучити на рівні держави», - зазначив Олександр Коваль.
Попри війну підприємство не зупинилося, а навпаки планує збільшувати свої потужності.
Очільник області подякував їм за правильну позицію і підтримку у важкі часи для України. Адже «Морган Феніче» – це не лише про надходження у бюджет і сталі робочі місця, а й про розвиток регіону, соціальні проекти та підтримку. Вони одні із тих, хто допомагав Рівненщині з гуманітарними вантажами.