Безпека в закладах освіти. Про це йшлося під час наради в Рівненській ОДА. Головував перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін. Серед присутніх – освітяни, ДСНС та поліції, керівники РВА та тергромад.
«Вкотре наголошую на дотриманні норм пожежної безпеки. А саме: наявність первинних засобів пожежогасіння, обладнання будівель пристроями блискавкозахисту, проведення замірів опору ізоляції електромереж», - наголосив Сергій Подолін.
Нагадаємо, працівниками підпорядкованих підрозділів ГУ ДСНС України у Рівненській області проведено 1 059 оглядів приміщень до нового навчального року.