На Рівненщині штрафують за порушення карантину
опубліковано 20 березня 2020 року о 11:00

На Рівненщині за минулу добу складено дев’ять адміністративних протоколів за порушення правил карантину. Контроль дотримання протиепідемічних заходів розпочався відучора та продовжиться до 3 квітня. До роботи залучені працівники обласних управлінь поліції, Укртрансбезпеки та Держпродспоживслужби.


Фахівці служб у населених пунктах та на автошляхах області перевіряють, як виконуються перевізниками та підприємцями обов’язкові обмеження, встановлені Урядом та обласною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.


Як повідомляють в поліції Рівненської області, впродовж доби на території області зареєстровано 37 повідомлень щодо порушень встановлених обмежень у зв’язку з поширенням коронавірусу «COVID-19». Вони стосувалися роботи ринків, закладів громадського харчування та магазинів, що підпадають під заборону. Правоохоронці склали дев’ять адміністративних протоколів за статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Зокрема, найбільше у Рівному – 3, Здолбунівському районі – 2, Демидівському, Радивилівському, Острозькому та Костопільському районах – по одному. 27 фактів не підтвердилися, а по одному факту ще проводиться перевірка.


Адмінматеріали поліцейські скерували до суду. За порушення передбачений штраф від 17 до 34 тисяч гривень.


Також служби працюють з перевізниками. На державних та місцевих дорогах чергують мобільні групи.


Як повідомляють патрульні та працівники Укртрансбезпеки у Рівненській області, перевізники у містах по різному відносяться до карантинних заходів. Так, якщо у рівненському транспорті перевищення чисельності в автобусах не зафіксовано, то у дубенському – є значні порушення. Зокрема, водії попри заборону їздять без масок та перевозять понад 10 пасажирів.