Майже 140 проєктних ідей надійшло до Стратегії розвитку Рівненщини
опубліковано 18 листопада 2019 року о 15:39

Нині проєкт головного документу області на період до 2027 року знаходиться на завершальному етапі. До його розробки долучилися бізнесмени, науковці, представники асоціацій та громадськості.

Усі основні етапи вже опрацьовані – аналіз соціально-економічного розвитку області, визначення сильних та слабких сторін, можливостей та загроз, розроблення SWOT-матриці, стратегічних напрямів, цілей та завдань головного програмного документа.


«За результатами публічних обговорень визначені пріоритетні галузі смарт-спеціалізації області. Серед них органічне землеробство, ягідництво та садівництво, транспортні послуги і логістика, харчова промисловість і переробка сільськогосподарської продукції, деревообробна промисловість та IT-сфера. Паралельно ми зібрали проєктні ідеї, найефективніші з них увійдуть до плану заходів з реалізації Стратегії», - зазначив заступник голови ОДА Ігор Тимошенко.


Ідеї відповідають трьом цілям: розвиток конкурентної економіки та людського капіталу, збалансованості територій.


Учасники фокус-груп детально обговорили усі ідеї, окремі з них рекомендували доопрацювати. На їх основі будуть сформовані технічні завдання для включення їх до плану на 2021-2023 роки із втілення Стратегії до 2027 року.