Заступниця голови ОДА Людмила Шатковська проінспектувала хід будівництва спорткомплексу
опубліковано 14 лютого 2020 року о 17:35

Менш як за два роки на 11-ти гектарах виросли два поверхи майбутньої спортивної арени у Рівному на вулиці Макарова.
Ознайомились із ходом будівельних робіт заступниця голови Рівненської ОДА Людмила Шатковська та в.о. директора департаменту з питань будівництва та архітектури Віталій Кардаш.


На будівельному майданчику працюють крани, евакуатор, самоскиди, компресори, бетономіксери та бетононасоси. Спеціалісти вже збудували два поверхи, облаштовували трибуни та частково встановили вікна. Зараз вони працюють над перекриттям даху та облаштуванням евакуаційних виходів.
«Це дійсно важливий об’єкт для Рівненщини. Важливо, що це єдиний подібний об’єкт на Західній Україні і один з небагатьох в країні. Цього року на будівництво спортивної арени з Державного фонду регіонального розвитку планують спрямувати 58 мільйонів гривень, з них 6,5 мільйони – співфінансування», - зазначила Людмила Шатковська.
Важливим елементом є встановлення конструкцій під монтаж скляних вітражів. Вони будуть розташовуватися під дахом по всьому периметру в головному спортивному залі. Так під час матчів зберігатиметься максимальне та рівномірне денне світло.
Нагадаємо, особливістю масштабної спортивної споруди Рівненщини буде те, що за потреби вона трансформуватиметься в концертний або виставковий зали. Адже окрім стаціонарних трибун передбачене встановлення ще й розсувних трибун.