Понад 1,5 року українці спільно намагаються захистити нашу державу. Органи влади, громадськість і бізнес разом наближають перемогу.
Проєкт «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України» запускає третій щорічний конкурс історій «Громадянське суспільство, бізнес та влада – кращі практики співпраці».
Конкурс реалізується у співпраці проєкту з Мінкультури, Секретаріатом Кабміну, Мінінфраструктури та Національною соціальною сервісною службою України.
Ініціатива покликана популяризувати успішну історію тристоронньої співпраці між державним і громадським секторами. Поширення інформації про таке успішне співробітництво слугуватиме розвитку громадянського суспільства в Україні та підвищенню ефективності такої спільної роботи.
До Конкурсу запрошуються представники та представниці:
Якщо хочете поділитися досвідом втілення проєкту/ініціативи, в якому взяли участь ці три сектори, розкажіть про свою історію до 14 вересня включно у реєстраційній формі.
Щоб історія потрапила до Збірника, вона має відповідати чотирьом критеріям:
- у проєкті/ініціативі взяли участь представники трьох секторів: влади, бізнесу та громадянського суспільства;
- проєкт/ініціатива почався або продовжився після початку повномасштабного вторгнення;
- інформація про проєкт/ініціативу доступна на публічних ресурсах;
- проєкт/ініціатива має вимірювані результати.
Довідково
Проєкт «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України» реалізується ІСАР Єднання у партнерстві з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ), завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.