Вимушені переселенці найчастіше звертаються щодо побутових питань, роз'яснень про виплати для ВПО чи отримання компенсацій за зруйноване майно. Є й звернення щодо сприяння в культурній інтеграції, тобто організації заходів, екскурсій тощо.
Про це йшлося під час засідання Ради ВПО при Рівненській ОВА.
"Наразі ключовою темою є забезпечення житлових прав переміщених осіб. А також перевірка відповідності наданого житла усім стандартам. Тут є недоліки, тому пріорітезуємо цей напрямок роботи", - зазначила заступниця голови ОДА Людмила Шатковська.
Вона також нагадала, що нещодавно на Рівненщині успішно прийняли п'ять евакуаційних потягів з Донеччини. Вимушених переселенців забезпечили першими виплатами, медичною допомогою та необхідними консультаціями.
До слова, на сьогодні в області проживають близько 49 тисяч внутрішньо переміщених осіб.